IV Kategoria szkód górniczych a mały domek

Zagadnienia dotyczące działek budowlanych
Post Reply
Marlukas88
Posts: 31
Joined: Fri 14 Oct, 2011

IV Kategoria szkód górniczych a mały domek

Post by Marlukas88 » Fri 14 Oct, 2011

Witam Wszystkich. To mój pierwszy post na tej stronie. Zarejestrowałem się ponieważ wraz z żoną planujemy budowe domu szkieletowego Z39. Jedynym problemem jaki jest to działka która niestety jest na szkodach górniczych IV Kategorii. Mamy wiele wątpliwości odnośnie budowy domu na takim terenie a innej działki niestety nie posiadamy stąd pytanie: Jak zachowuje się taki dom na dobrze zrobionej płycie fundamentowej na terenie IV kategorii tzn. co z czasem może się robić z tym domkiem?? Może się krzywić? Jesteśmy młodym małżeństwem i zależy nam na swoim małym, własnym domku tylko boimy się że za parę lat z domem się zaczną dziwne rzeczy robić i trzeba będzie dużo pieniążków przeznaczyć na naprawę :???: Domek jest malutki (tylko 64,5 m2). Mamy jeszcze inne wyjście tzn. kupić mieszkanie tylko czy warto.


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Fri 14 Oct, 2011

Wysyłam na priva informację na temat firmy, która stawiała domy na szkodach górniczych. Na pewno coś pomoże.
Proszę się z firmą skontaktować z powołaniem się na mnie.

Marlukas88
Posts: 31
Joined: Fri 14 Oct, 2011

Post by Marlukas88 » Fri 14 Oct, 2011

Wiadomość nie doszła :???: A odnośnie mojego pytania co z takim domkiem się może dziać na szkodach na przestrzeni lat?

toja
Posts: 451
Joined: Sun 04 Mar, 2012

Post by toja » Sun 04 Mar, 2012

Jesteś jeszcze zainteresowany/a odpowiedzią ?

hadriya9091
Posts: 1
Joined: Thu 10 Jan, 2013

Post by hadriya9091 » Thu 10 Jan, 2013

ja nie widzę niezgodności z prawem? chętnie usłyszę argumenty, jeśli takowa faktycznie istnieje ...



Post Reply

Return to “Zagadnienia dotyczące działek budowlanych i ich lokalizacji”