co myślicie o firmie ML Marcin Lipiec

Radości i problemy związane z budową domów naszych Forumowiczów.
Marcin L

Re: co myślicie o firmie ML Marcin Lipiec

Postautor: Marcin L » sob 11 lut, 2017

To wyslij te faktury ...z rok temu mi na jakis parapet i drzwi suwane wysylales ....dzis jest sobota wieczorem Damianie ....wiec moze uszanujmy to ...

damianx89

Postautor: damianx89 » czw 23 lut, 2017

Witam wszystkich po raz kolejny ostrzegam przd firmą MX Lipiec zero kontaktu z wykonawcą!!! usterka za usterką goni a on to ma głęboko w d**** dzwonie i dzwonię i nic, nie raczy nawet odebrać! JAKO DOWÓD JUTRO DODAM ZDJĘCIA FUSZEREK!

Marcin L

Postautor: Marcin L » czw 23 lut, 2017

Pisz tak dalej ...w ugodzie ktora zawarlismy bylo okreslone ze sam we wlasnym zakresie ogarniesz wszystko i sie rozliczymy ....rozumiem ze odpowiadam za fuszerke ludzi ktorych kiedys zatrudniałem ...ale trzymajmy sie ustaleń . Narazie z tego co wiem nic nie jest zrobione ...po co uzgadnialismy i podpisywalismy ugode ???

Marcin L

Postautor: Marcin L » czw 23 lut, 2017

Damian gadam z elektrykiem ktory zrobil instalacje i pomiary w 2013r i wszystko dzialalo do teraz a jest 2017r i nie dziwie sie mu ze nie chce wymienic tego przepalonego bezpiecznika po 3 latach w ramach gwarancji ...trzymajmy sie ustaleń

bielik

Postautor: bielik » wt 16 maja, 2017

Nie słyszałem o firmie, ale gościa znam i mogę powiedzieć, że jest porządny!

damianx89

Postautor: damianx89 » pt 04 sie, 2017

Moze byś sie tak łaskawie odezwał Marcinie?? Telefonu nie odbierasz na fb zablokowany jestem, chyba naprawdę nie masz zamiaru dokończyć budowy?

Wojciech Nitka
Kontaktowanie:

Postautor: Wojciech Nitka » sob 05 sie, 2017

Panowie,
to nie miejsce do prywatnej korespondencji. Proszę załatwiajcie swoje sprawy poza tym Forum.
Kolejne Wasze posty w tym temacie będą usuwane ...

Wojciech Nitka
Kontaktowanie:

Postautor: Wojciech Nitka » pn 07 sie, 2017

Wpisy Maecina L z dnia dzisiejszego - zostały usunięte.

Marcin L

Postautor: Marcin L » pn 07 sie, 2017

Panie Wojciechu to jest brak możliwości obrony przez jedna ze stron ....jak usuwa Pan moje to i drugiej strony

Wojciech Nitka
Kontaktowanie:

Postautor: Wojciech Nitka » pn 07 sie, 2017

Wojciech Nitka pisze:Panowie,
to nie miejsce do prywatnej korespondencji. Proszę załatwiajcie swoje sprawy poza tym Forum.
Kolejne Wasze posty w tym temacie będą usuwane ...

To mój wpis z 5 sierpnia ... i od tej daty wszystkie posty są usuwane ...

pathi555

Postautor: pathi555 » sob 03 lut, 2018

Witam Państwa
O firmie ML mogłabym dużo pisać i o samym Panie Lipcu to nawet nie chce mi się mówić. Uważajcie na to, kto Wam stawia dom i jak to robi. Ja po 4 latach mieszkania mam dach do wymiany, cieknie woda, płyta zgnita. W tym roku okazało się że źle była zrobiona łazienka w ogóle nie zabezpieczona płyta, na której stał brodzik. Po wyciągnięciu brodzika okazało się, że zgniła cała podłoga, wełna w scianie mokra, plyty przegnite. Ja już nie mam sil do tego domu. Do Lipca nawet nie ma co dzwonić. Nie poprawi nic, bo od 3 lat pojawia się, żeby zrobić poprawki i wiem, że ten człowiek jest niesłowny i szkoda tylko się denerwować i pisać. Nie wiem jak remontować dalej ten dom. Boję się, że się rozsypie jak domek z kart. To ile nerwów i stresów mamy przez nieudolnych pracowników i brak kontroli samego szefa nad pracownikami i ich spartaczoną robotą to dramat. Zwykła wizyta w castoramie i pracownik za głowę się złapał jak usłyszał że nie było na płycie osb hydroizolacji. Jak gąbka wyciągała wodę. Piszę, żebyście ludzie pilnowali i sprawdzali wszystko. Ja byłam naiwna, zaufałam ludziom i teraz drżę o to co dalej. Mnie się odechciało technologii szkieletowej i na całe życie mam uraz do takich domów. Niestety

Marcin L

Postautor: Marcin L » ndz 04 lut, 2018

To jest bardzo ciekawe ....a kiedy zglaszala mi Pani jakies reklamacje ? ....a co do braku mozliwisci kontroli nad podwykonawcami w latach 2013-14 to prawda dlatego teraz buduje znowu samodzielnie tak jak na początku a firma ML w takim krztałcie jak poprzednio nie istnieje .

pathi555

Postautor: pathi555 » ndz 04 lut, 2018

Panie Lipiec, niech Pan się nie pogrąża, bo mogłabym przytoczyć dziesiątki smsów, jakie wysłał do Pana mąż. A kim Pan chciał to poprawiać, skoro całe miesiące Pan pisał, że nie ma ludzi do pracy. Mam kredyt na 25 lat, a dom wygląda jakby miał 100lat, przegnita podłoga i stęchlizna. Z łazienki podmokła płyta przeszła do przedpokoju i wiatrołapu. Trzeba całe podłogi rwać. To mój życiowy dramat. Niestety to nie są jakieś luzne rozmowy o niczym, tylko poważne dramaty. Nie stać mnie na budowę drugiego domu i jak ta buda się zawali to ja zostanę bez dachu nad głową z ogromnym kredytem. Dla Pana to tylko jeden z wielu dom, klient którego można wyśmiać, oczernić ( i pewnie zaraz w odwecie Pan to uczyni) a dla mnie to być albo nie być. Czy Pan tego nie pojmie nigdy i nie zrozumie, że ludzie Panu zaufali, powierzyli swoje marzenia. Karma wraca - ja w to wierzę...

Marcin L

Jesli chodzi o łazienke to wlasnie po to wezwalem Panstawa na sprawe którą mam z podwykonawca hydraulikiem a ktora trwa jeszcze .To bylo ze 2 lata temu i Pani mąż stwierdził wtedy ze to drobnostka i ze sam wszystko naprawił ?? Teraz po odsunieciu brodzika okazuje sie ze jadnak sprawa wyglada inaczej - prosze mi wiec wyslac zdjecia na emeila .Pozatym bylem kilkarazy nu Was poprawiajac drzwi suwane ,wentylacje itp wiec to nie tak ze 3 lata ktoś na mnie czeka....postaram sie o ile to jeszcze mozliwe wyegzekwować coś .....nikt nikogo nie lekcewazy telefon moj Pani zna

Marcin L

Marcin L pisze:Jesli chodzi o łazienke to wlasnie po to wezwalem Panstawa na sprawe którą mam z podwykonawca hydraulikiem a ktora trwa jeszcze .To bylo ze 2 lata temu i Pani mąż stwierdził wtedy ze to drobnostka i ze sam wszystko naprawił ?? Teraz po odsunieciu brodzika okazuje sie ze jadnak sprawa wyglada inaczej - prosze mi wiec wyslac zdjecia na emeila .Pozatym bylem kilkarazy nu Was poprawiajac drzwi suwane ,wentylacje itp wiec to nie tak ze 3 lata ktoś na mnie czeka....postaram sie o ile to jeszcze mozliwe wyegzekwować coś ...tak ludzi niemam juz pozwalniałem wszystkich ktorzy wtedy pracowali, szkoda bylo tylko zdrowia i żałuje ze niepotrzebnie rozwinąlem te firme az tak do dziś mi to wychodzi bokiem a moglem spokojnie budować sam ...nikt nikogo nie lekcewazy telefon moj Pani zna

mt7
Kontaktowanie:

Postautor: mt7 » pn 05 lut, 2018

firma jak firma, roznie bywa,
zanim się dogadałem trochę nerwow było, ale z wykonania byłem zadowolony

syraWLKP

Postautor: syraWLKP » śr 04 kwie, 2018

Witam,
Ja o firmie Marcina mam jak najlepsze odczucia. Po pierwsze termin.... gdy dzwoniłem do innych firm to proponowali mi następne lato czyli około 18 m-cy oczekiwania, a Marcin: "jak jesteś gotowy to możemy być za 2 tyg". Po drugie całe zapotrzebowanie na drewno tak wyliczył i rozpisał, że mi pozostało kliknąć "prześlij dalej" do hurtowni tarcicy. 3. ZERO ODPADU, 4. Czysto na budowie. 5. Jako, że sam zajmuję się układaniem płytek ("człowiek z branży") i miałem styczność z rożnymi szpecami i fachowcami, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Marcin to MAJSTER i przede wszystkim fajny gość.
Dla mnie Marcin Lipiec wykonał szkielet budynku ( wraz z więźbą dachową) obity wiatroizolacją i zamontował poszycie stropu poddasza. Około 150m2 użytkowych zajęło mu 3 tyg w dwie osoby. Z tego co zrbił jestem zadowolony i jeżeli będzie sposobność to wybiorę ML ponownie.
w razie pytań piszcie.
pozdrawiam Karol

Wróć do „Historie budowy domów”