Dach - folia turbo plus

Radości i problemy związane z budową domów naszych Forumowiczów.
Post Reply
wojtek306
Posts: 1
Joined: Tue 14 Nov, 2017

Dach - folia turbo plus

Post by wojtek306 » Sun 14 Apr, 2019

Co sądzicie o takiej folii? Warto w takim wypadku zapłacić za jakość i cieszyć się nią długie lata? A moze ktoś z Was używa jej w swojej pracy i może coś więcej powiedzieć?


bociek59
Posts: 1
Joined: Sun 14 Apr, 2019

Re: Dach - folia turbo plus

Post by bociek59 » Sun 14 Apr, 2019

Pewnie, że warto! Polecam serdecznie folię Turbo Plus, ponieważ jest to niemiecka jakość, a oni wiedzą, co tworzą. Folia nie rwie się, nie trzeba się z nią męczyć i przede wszystkim jest wytrzymała i idealna dla długie lata! Cena jest wyższa, ale za jakość warto płacić.

maciek9090
Posts: 1
Joined: Sun 14 Apr, 2019

Re: Dach - folia turbo plus

Post by maciek9090 » Sun 14 Apr, 2019

Dokładnie, ja również polecę tą folię turbo plus. Jej jakość wyróżnia się na tle innych i z taką porządna folią, ja osobiście, jeszcze się nie spotkałem, a jestem dekarzem i bardzo długo pracuję w zawodzie. Nie bawimy się z byle czym i praca jest dużo łatwiejsza.

zbiegusek
Posts: 285
Joined: Thu 27 Apr, 2017

Re: Dach - folia turbo plus

Post by zbiegusek » Mon 15 Apr, 2019

Byłbym ostrożny - nagle dwie pozytywne, a nawet hagiograficzne wręcz opinie od dwóch nowych bytów, które się zarejestrowały specjalnie po to, by zareklamować produkt w odpowiedzi na pytanie kogoś, kto również zarejestrował się tylko po to, by zadać pytanie o ten właśnie produkt - zamiast korzystać z handlowej niedzieli, to ludziska marketingiem się zajmują...

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Dach - folia turbo plus

Post by Wojciech Nitka » Tue 16 Apr, 2019

zbiegusek wrote:
Mon 15 Apr, 2019
Byłbym ostrożny - nagle dwie pozytywne, a nawet hagiograficzne wręcz opinie od dwóch nowych bytów,
Dobrze zauważyłeś... ale nie dwa a trzy wcześniejsze wpisy pochodzą od tej samej osoby.
Zatem - Nie polecamy folii turbo plus. Wręcz przeciwnie - ostrzegamy.



Post Reply

Return to “Historie budowy domów”