Kronika budowy szkieletora [z firmą APIS]

Radości i problemy związane z budową domów naszych Forumowiczów.
Post Reply
Lisq
Posts: 26
Joined: Fri 23 Feb, 2007

Kronika budowy szkieletora [z firmą APIS]

Post by Lisq » Mon 22 Dec, 2008

Zaczęliśmy budowę naszego wymarzonego domku z firmą APISPW. Postanowiłem prowadzić kronikę dla tych co mają zamiar też budować więc zapraszam do nas na stronkę:
kanadyjczyk.cba.pl
Przepraszam za skąpe informacje ale kronika dopiero powstaje natomiast zamieściłem parę zdjęć, w razie pytań walcie śmiało postaram się z żoną odpowiedzieć na wszystkie.


Lisq
Posts: 26
Joined: Fri 23 Feb, 2007

Post by Lisq » Wed 07 Jan, 2009

No budowa jest w trakcie, strona jest aktualizowana o zdjęcia :mrgreen: . Na chwilę obecną mamy szkielet i w poniedziałek będzie zadaszony :grin: . Firma Apis do tego momentu sprawdza się znakomicie! To był dobry wybór :!:

ERKA
Posts: 22
Joined: Sun 13 Jul, 2008

Post by ERKA » Thu 08 Jan, 2009

czy mozna prosić o zdjęcia łączeń? Chciałbym zobaczyć czy większość jest na łączeniach ciesielskich czy na kszatałtownikach?
pozdrawiam

Lisq
Posts: 26
Joined: Fri 23 Feb, 2007

Post by Lisq » Sat 17 Jan, 2009

Łączeń ścian działowych? Czy nośnych?
PS Pytanka na maila plz. bo rzadko tu bywam, wiecie praca i budowa i dziecko :roll: :grin:

Lisq
Posts: 26
Joined: Fri 23 Feb, 2007

Post by Lisq » Mon 02 Mar, 2009

Dziś aktualizowałem stronkę, i w najbliższych dniach umieszczę wszystkie zdjęcia o które była prośba. Weszliśmy teraz w etap wykończeń więc będzie więcej widać. :wink:

links
Posts: 1
Joined: Wed 11 Feb, 2009

Post by links » Tue 07 Apr, 2009

Widziałem kronikę, gratulacje widzę że już zbliża się ku końcowi.

Lisq
Posts: 26
Joined: Fri 23 Feb, 2007

Post by Lisq » Wed 08 Apr, 2009

Dzięki, domek jest skończony i posprzątany :mrgreen: ale niestety w nawale zajęć nie mam czasu usiąść do stronki i zaktualizować :oops: Może dziś mi się uda. Dziękuję wszystkim za pomoc i podpowiedzi, jeżeli ktoś ma pytanie to chętnie służę pomocą w ramach rewanżu.

Lisq
Posts: 26
Joined: Fri 23 Feb, 2007

Post by Lisq » Tue 27 Oct, 2009

Witam wszystkich chyba już po raz ostatni, nasz dom jest skończony na tip top znaczy mieszkamy itp. Firma dopełniła ostatnich obiecanych zobowiązań, doszły obróbki drewniane zewnętrzne na oknach i drzwiach.
Za nasz domek należy się Apisowi pochwała, taka publiczna :smile: Oczywiście naszym zdaniem :cool: My jesteśmy zadowoleni.
Pozdrawiam wszystkich.



Post Reply

Return to “Historie budowy domów”