budowa domu z Promopackiem

Radości i problemy związane z budową domów naszych Forumowiczów.
dudik
Posts: 32
Joined: Wed 04 Feb, 2009

Post by dudik » Wed 17 Feb, 2010

Dziękuję za informację :) Ja wiem, że jest tam zbyt mało miejsca, żeby obłożyć to wiórem, ale to nie ja powinienem z tym coś zrobić ale firma budująca ten dom dla mnie. Póki co, dziura jest zatkana. :???:


Grzegorz Szostak
Posts: 1601
Joined: Sun 21 Aug, 2005
Location: Siedlce
Contact:

Post by Grzegorz Szostak » Wed 17 Feb, 2010

Grzegorz dach wrote:dlatego ze wiorem nie da rady tego obrobic bo jest tam zbyt malo miejsca.
Tego typu sytuacja występuje przy prawie każdej lukarnie bez względu na rodzaj pokrycia. Wystarczy po prostu w odpowiedniej kolejności wykonać prace.

dudik
Posts: 32
Joined: Wed 04 Feb, 2009

Post by dudik » Thu 22 Apr, 2010

Witam! Nie było mnie dość długo :wink:
Co nowego na budowie? Z zewnątrz właściwie wszystko zakończone (mówię o domu, bo działka zryta i zaśmiecona resztkami po dudowie). Promopack dokonał jeszcze kilku kosmetycznych poprawek i co najważniejsze zdjął balkon ażeby uszczelnić pokrycie dachu nad witryną parteru. Firma, która robiła nam to pokrycie zrobiła to całkowicie wbrew sztuce budowlanej, ale skąd niby ja mam to wiedzieć, kiedy zatrudniam "fachowców"? W tym przypadku cudzysłów jak najbardziej jest na miejscu! :mrgreen:
Promopack poprawił to w imię dobrej współpracy bo nie należało to przecież do ich obowiązku wynikającego z umowy. Póki co, a lało w ciągu dwóch dni nieźle, wody na posadzce witryny nie widać.
Wewnątrz ściany są przygotowane do tynkowania (tynk mineralny strukturalny), podłogi na piętrze pokryte płytami wiórowymi na które przyjdzie włóknina i deska podłogowa. Właściwie pozostały tylko tynki, glazura i terakota. To "tylko" będzie jednak bardzo kosztowne więc tempo zostało spowolnione. Od poniedziałku rozpoczyna się montaż pompy ciepła i kominka.
To tyle gwoli przypomnienia się. :smile:
Pozdrowienia!
Attachments
IMG_1686.JPG
Jeden z pokoików na górze.
IMG_1687.JPG
Pokój na górze z duuuużym skosem sufitu.
IMG_1682.JPG
malutka garderoba..
IMG_1681.JPG
wyprofilowany łuk wolego oczka w sypialni.
(63.28 KiB) Downloaded 17253 times
IMG_1680.JPG
Piękne belki widoczne z balkonu :)
IMG_1679.JPG
Widok na taras z poziomu balkonu przy sypialni.
IMG_1677.JPG
Belki w salonie mają już inny kolor :)
IMG_1675.JPG
Widok na salon z kuchni.
IMG_1671.JPG
... i trochę z boku .
IMG_1674.JPG
Widok od frontu....

dudik
Posts: 32
Joined: Wed 04 Feb, 2009

Post by dudik » Thu 02 Sep, 2010

Siemanko! :mrgreen:
Jeszcze nie mieszkamy w naszym ślicznym domku - śpieszę uspokoić zazdrośników. :razz:
W tym miesiącu jednak to nastąpi, zapewniam. Jeszcze schody (te robię sam, więc zostawiłem to na koniec ażeby żadne ekipy mi się po nich nie kręciły), listwy przypodłogowe i można się wprowadzać. Łazienkę na dole i tak zostawiamy na przyszły rok bo chcemy ją mieć zbyt drogą jak na obecne obciążenie naszego domowego budżetu. Nie będę się rozpisywał - popatrzcie na zdjęcia! :grin:
Pozdrawiam!
Attachments
IMG_1814.JPG
witrynka w salonie.
IMG_1815.JPG
ściana witryny i okno na taras.
IMG_1818.JPG
gabinet (z fotelem prezesa) ;)
IMG_1821.JPG
okrągłe okno w pokoiku na poddaszu.
IMG_1822.JPG
drzwi na balkon w sypialni.
IMG_1827.JPG
kuchnia.
IMG_1828.JPG
salon.
IMG_1832.JPG
wiatrołap (zwany przez nas przedpokojem).

mr2k
Posts: 16
Joined: Wed 02 Sep, 2009
Location: Halinów

Post by mr2k » Thu 02 Sep, 2010

Że tak powiem... w dechę domek! Na szczęście nie jestem zazdrosny, a wręcz cieszę się, że ktoś buduje coś tak podobnego do naszej chałupy :) Również założyłem odpowiedni wątek i będę od czasu do czasu umieszczał newsy dla ludzi zainteresowanych tego typem budowaniem. Mam kilka pytań do Ciebie, ale to już na PW. Pozdrawiam!

dudik
Posts: 32
Joined: Wed 04 Feb, 2009

Post by dudik » Sun 16 Sep, 2012

Helloooo,
już mieszkamy od ponad dwóch lat w naszym uroczym, cichym i ciepłym domu (jak ten czas leci!). Nie mam żadnych negatywnych opinii do zamieszczenia - wszystko jest w jak najlepszym porządku! Ta góra ziemi widoczna na zdjęciu już dawno zniknęła, teraz jest tam trawnik . Pozdrowienia! :mrgreen:
Attachments
dom1.jpg

alka2
Posts: 9
Joined: Thu 29 Sep, 2011

Post by alka2 » Thu 11 Oct, 2012

Skrócona historia naszej budowy z Promopackiem - http://www.balaklawa.mojabudowa.pl/

Po wejściu na stronę firmy Promopack (www.promopaq.pl)można dowiedziec się, że firma zawiesiła działalnosc, a swoją technologię przekazała firmie Drewgroup. W KRS nie ma żadnych wpisów, ze spółka ta zawiesiła działalnośc .
Zwracam uwagę zainteresowanym na czlonków reprezentacji obu firm.
PROMOPACK SP Z O O (KRS: 0000117662)
ul. Młyńska 4, Koleczkowo
84-207 Koleczkowo
Członkowie reprezentacji:
Nazwisko i imię: Funkcja lub stanowisko:
Wolmański Adam Dyrektor Generalny
Wolmański Adam Członek Rady Nadzorczej
Wolmański Rafał Prezes Zarządu
Górczak Łukasz Jerzy Wiceprezes Zarządu

DREW-GROUP SP Z O O (KRS: 0000363241)
ul. 8 C, Miszewko
80-297 Banino
Członkowie reprezentacji:
Nazwisko i imię: Funkcja lub stanowisko:
Wolmański Adam Prezes
Wolmańska Górczak Agnieszka Krystyna Członek Zarządu

Drew-Group Sp z o.o. jest właścicielem marki Elewacjasystem. Kierownik robót nadzorujący naszą budowę z ramienia Promopack pisał do nas z adresu e-mail .....@elewacjasystem.pl w zeszłym roku.

https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu - Kto jest zainteresowany może sprawdzic udziałowców w obu spółkach.
alka2

Michaelvove
Posts: 6
Joined: Wed 10 Dec, 2014
Location: Senegal
Contact:

budowa domu z Promopackiem

Post by Michaelvove » Thu 18 Dec, 2014

poniewaz planuje budowe malego domu jednorodzinnego chcialbym sie od Was dowiedziec kogo polecacie a kogo lepiej unikac- Obecnie szukam biura projektowego? Osoby ? ktora wykona mi projekt domu kogo polecie a kogo raczej unikac?

dmpm
Posts: 4
Joined: Tue 17 Feb, 2015

Re: budowa domu z Promopackiem

Post by dmpm » Thu 19 Feb, 2015

Prześliczny domek :) Zainspirował mnie do przemyślenia naszej elewacji. Gratuluję :)

kronaldo
Posts: 2
Joined: Tue 26 May, 2015

Re: budowa domu z Promopackiem

Post by kronaldo » Wed 27 May, 2015

No jest git. Ja ma tradycyjny ale juz zazdroszcze.Moze kiedys jeszcze bede coś budował i wtedy.



Post Reply

Return to “Historie budowy domów”