Zakończenie

Radości i problemy związane z budową domów naszych Forumowiczów.
Post Reply
Asia40
Posts: 75
Joined: Mon 06 Mar, 2006
Location: z Polski
Contact:

Zakończenie

Post by Asia40 » Tue 07 Dec, 2010

Witam!
Po wielu latach (chyba 5?) urzędniczej mordęgi, po roku budowy, pisze z mojego domu.
Działa tutaj tylko jedna sieć telefoniczna, internet powolny, droga zasypana - ale jestem szczęśliwa :mrgreen:
Oczywiście już wiem, ze wiele rzeczy należało zrobić inaczej - ale jakoś będę z tym żyła dalej ;) że przede mną ogrom pracy wokoło domu i co najważniejsze dalsze papierowe boje. I właśnie w takiej sprawie pisze;

na fakturach nie zawsze są numery PKWiU czy jest jakaś strona dla zwykłych ludzi gdzie można sobie odnaleźć numery do materiałów budowlanych?
Joanna


DABEKO
Posts: 168
Joined: Mon 22 Nov, 2010

Post by DABEKO » Tue 07 Dec, 2010

Mozesz opisac wiecej co to za boje ? :)

Asia40
Posts: 75
Joined: Mon 06 Mar, 2006
Location: z Polski
Contact:

Post by Asia40 » Tue 07 Dec, 2010

Poczytaj posty, które tu pisałam od 2006 roku i wszystko jasne ;)
Joanna

dwronka
Posts: 394
Joined: Sun 17 May, 2009

Re: Zakończenie

Post by dwronka » Tue 07 Dec, 2010

Asia40 wrote:Witam!
Po wielu latach (chyba 5?) urzędniczej mordęgi, po roku budowy, pisze z mojego domu.
Działa tutaj tylko jedna sieć telefoniczna, internet powolny, droga zasypana - ale jestem szczęśliwa :mrgreen:
Oczywiście już wiem, ze wiele rzeczy należało zrobić inaczej - ale jakoś będę z tym żyła dalej ;) że przede mną ogrom pracy wokoło domu i co najważniejsze dalsze papierowe boje. I właśnie w takiej sprawie pisze;

na fakturach nie zawsze są numery PKWiU czy jest jakaś strona dla zwykłych ludzi gdzie można sobie odnaleźć numery do materiałów budowlanych?
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 89981.html
Zwrot vat to świetna sprawa mi wychodzi sumka z czterema zerami :D


Post Reply

Return to “Historie budowy domów”