DREW GROUP Gdynia drewgroup.pl

Radości i problemy związane z budową domów naszych Forumowiczów.
Post Reply
alka2
Posts: 9
Joined: Thu 29 Sep, 2011

DREW GROUP Gdynia drewgroup.pl

Post by alka2 » Thu 11 Oct, 2012

Po wejściu na stronę firmy Promopack (www.promopaq.pl)można dowiedziec się, że firma zawiesiła działalnosc, a swoją technologię przekazała firmie Drewgroup. W KRS nie ma żadnych wpisów, ze spółka ta zawiesiła działalnośc .
Zwracam uwagę zainteresowanym na czlonków reprezentacji obu firm.

PROMOPACK SP Z O O (KRS: 0000117662)
ul. Młyńska 4, Koleczkowo
84-207 Koleczkowo
Członkowie reprezentacji:
Nazwisko i imię: Funkcja lub stanowisko:
Wolmański Adam Dyrektor Generalny
Wolmański Adam Członek Rady Nadzorczej
Wolmański Rafał Prezes Zarządu
Górczak Łukasz Jerzy Wiceprezes Zarządu

DREW-GROUP SP Z O O (KRS: 0000363241)
ul. 8 C, Miszewko
80-297 Banino
Członkowie reprezentacji:
Nazwisko i imię: Funkcja lub stanowisko:
Wolmański Adam Prezes
Wolmańska Górczak Agnieszka Krystyna Członek Zarządu

Drew-Group Sp z o.o. jest właścicielem marki Elewacjasystem. Kierownik robót nadzorujący naszą budowę z ramienia Promopack pisał do nas z adresu e-mail .....@elewacjasystem.pl w zeszłym roku.
https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu. Kto jest zainteresowany może sprawdzic udziałowców w obu spółkach.

http://www.balaklawa.mojabudowa.pl blog z budowy z Promopackiem
alka2


wadamm
Posts: 1
Joined: Sun 30 Dec, 2012

Re: DREW GROUP Gdynia drewgroup.pl

Post by wadamm » Sun 30 Dec, 2012

Oświadczenie
Szanowni PAŃSTWO.
W związku z uwagami kierowanymi pod adresem spółki DREW GROUP w kontekście firmy PROMOPACK składam OŚWIADCZENIE aby zdementować zarzuty wobec spółki DREW GROUP .
Dnia 12 lipca 2012 roku Zgromadzenie Wspólników Promopack sp. z o. podjęło uchwałę na mocy, której przeniosło ”know-how” spółki Promopack na spółkę DREW GROUP sp. z o. o.
W ramach pojęcia „know-how” mieści się m.in. określenie technologii produkcji ( zmiana na nowocześniejsze rozwiązania ) , prefabrykacji materiałów oraz wykaz modeli domów wraz z całą dokumentacją architektoniczną i projektową w tym realizacja umów na budowę domów po byłym Promopacku.
Przejmując wiedzę w zakresie technologii domów w konstrukcji drewnianej, Spółka DREW GROUP przyjęła na siebie również obowiązki związane z projektami spółki Promopack. W zamian za prawo do wiedzy technicznej, DREW GROUP sp. z o. o. przejęła prawa i obowiązki wynikające z kontraktów nie rozpoczętych , których nie jest w stanie dokończyć spółka Promopack sp. z o. o.
Spółka DREW GROUP powstała w 2010 roku . W swoim portfolio posiada markę "elewacje system", która cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych. Zarządzana jest w nowoczesnym modelu zapewniającym wszechstronne możliwości współpracy i rozwoju. Głowna baza i biura mieszczą się w Warszawie.
W związku z powyższym, liczymy, że okażą Państwo spółce DREW GROUP wyrozumiałość, mając na uwadze procedury związane z przygotowaniem procesu produkcji oraz przystosowaniem logistyki. Naszym celem jest sprawne przeprowadzenie procesu przejęcia, na który potrzebny jest czas na przygotowanie i zaplanowanie działań niezbędnych do wywiązania się z przejętych umów . Z uwagi jednak na zmianę filozofii sprzedaży , wprowadzenie nowej technologii na nowoczesnej linii WEINMANN przy współpracy z partnerem zewnętrznym wymaga właściwego czasu . Wszystkie umowy po byłym PROMOPACK które zgodnie z prawem wymagają cesji praw do umów za zgodą stron muszą być ponownie omówione poprzez strony.
Stawianie tezy , że w spółce Drew Group pracują te same osoby , lub stoją za tą spółka te same osoby po byłym PROMOPACKU jest niewłaściwe i nie prawdziwe . Nie można być sędzią w sprawie i domniemywać takich zarzutów nie znając do końca faktów.
1. Zbieżność nazwisk nie obliguje nikogo do obciążania mnie za czyjeś porażki w sytuacji kiedy nie byłem tzw świadomością marki od roku 2007 i nie zarządzałem spółką , a wspólnikami spółki Promopack są czy też były 4 osoby
2. Działam transparentnie i nie zamierzam odtwarzać marki domów promopack w cieniu złej krytyki pod innymi nazwiskami .
W tych okolicznościach oświadczam , że każde nowe pojawiające się oszczerstwa WOBEC SPÓLKI DREW GROUP od forumowiczów będą w świetle prawa kierowane na drogę postępowania sądowego i nie zamierzam więcej polemizować tą drogą komunikacji jakim jest forum internetowe. .
W razie jakichkolwiek pytań pozostawiam mój adres poczty mailowej do korespondencji : a.wolmanski@elewacjesystem.pl

hadriya

Post by hadriya » Sat 09 Mar, 2013

Jestem bardzo wdzięczny, aby otrzymywać informacje od doświadczonych ludzi i mam nadzieję, że ten post pomoże innym, jak dobrze!


Post Reply

Return to “Historie budowy domów”