Spam

Uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu Budownictwo Drewniane.
Post Reply
sgt_raffie
Posts: 44
Joined: Mon 06 Mar, 2017

Spam

Post by sgt_raffie » Thu 09 Aug, 2018

Czesc
Zrobilem sobie dluzsza przerwe od forum...myslalem, ze w miedzyczasie administracja poradzi sobie ze spamem zalewajacym poszczegolne dzialy. Nic z tego. Czy mozna szanowna administracje prosic o rozwiazanie problemu ze spamem? Znalezienie nowych, interesujacych tematow graniczy z cudem.
Zeby nie byc goloslownym, w zalaczniku zrzut ekranu z przed chwili, po uzyciu "pokaz nowe posty". To nie sa trudne sprawy, sa gotowe skrypty..
forum_dd.JPG


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Spam

Post by Wojciech Nitka » Thu 09 Aug, 2018

Fakt, zdarza się nam trochę spamu, ale raczej jest na bieżąco usuwany, tak jak i te pokazane na obrazku.
Teraz to już muszę zobowiązać naszego webmastera do założenia lepszych firltrów.

sgt_raffie
Posts: 44
Joined: Mon 06 Mar, 2017

Re: Spam

Post by sgt_raffie » Thu 09 Aug, 2018

Dziekuje bardzo..lubie to forum, jest tu kupa dobrych informacji...tylko ze technicznie bywa "zaniedbane".... a to przeszkadza momentami. Dzieki raz jeszcze i pozdrawiam.

Hogen
Posts: 1
Joined: Wed 17 Oct, 2018

Re: Spam

Post by Hogen » Mon 29 Oct, 2018

sgt_raffie wrote:Dziekuje bardzo..lubie to forum, jest tu kupa dobrych informacji...tylko ze technicznie bywa "zaniedbane".... a to przeszkadza momentami. Dzieki raz jeszcze i pozdrawiam.
Nie żartuj, dawno nie widziałam tak "zadbanego" jak Ty to nazywasz forum. I w tym miejscu gratuluję adminowi i moderatorom. Zaznaczę może, że jestem nowym użytkownikiem i nawet szukałam jakiegoś wątku, żeby móc się przywitać - bo tak mnie nauczono. I nie znalazłam :D Ale oczywiście przyjmuję to do wiadomości i akceptuję taki wybór forumowiczów. Chociaż tak, jak już wcześniej wspomniałam, na forach jest to naprawdę wielka rzadkość, żeby nie powiedzieć fenomen. A tak na marginesie to mam nadzieję, że produktywnie spędzę tutaj czas- zdobędę przydatne dla siebie info. Pozdrawiam


Post Reply

Return to “Uwagi dotyczące serwisu”