FORUM I SDD - przemyślenia

Uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu Budownictwo Drewniane.
Post Reply
czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

FORUM I SDD - przemyślenia

Post by czarek63 » Thu 14 Jun, 2007

Witam,
chciałbym zabrać głos w dwóch sprawach: działalności tego forum oraz Stowarzyszenia Dom Drewniany.

Moja obecność na tym forum bierna i czynna datuje się już na ponad dwa lata.
Nie jestem na pewno takim ekspertem w sprawach technologicznych jak Pan Wojtek i kilku innych użytkowników tego forum, niemniej nieskromnie stwierdzę, że doświadczenie i wiedza nabyta podczas poszukiwania firmy wykonawczej ,budowy i eksploatacji domu szkieletowego, kontakt z kilkudziesięcioma osobami zainteresowanymi budową lub już mieszkającymi w domach szkieletowych oraz wielogodzinna (rzekłbym wielodobowa) lektura stron internetowych i literatury dotyczącej budownictwa szkieletowego pozwala mi na poniższe stwierdzenia:

- członkowstwo firmy budowlanej w Stowarzyszeniu Dom Drewniany nie gwarantuje potencjalnemu inwestorowi niczego – ani zachowania standartów, ani normalnego przyjętego w gospodarce rynkowej traktowanie klienta - no może gwarantuje tylko wyższą cenę ( nie chce mi się w tym miejscu wklejać linków do postów z tego forum)

- komercjalizacja tego forum ( płatne sms, obecność denerwujących reklam) połączona z brakiem należytej staranności o jego działanie ( olbrzymia ilość spamu, problemy z działaniem wyszukiwarki, datowaniem postów) oraz zapędy cenzorskie adminów na pewno nie służy propagowaniu budownictwa szkieletowego

a czemu służy?? – jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

pozdrawiam
Cezary Orlik


malysmok
Posts: 6
Joined: Thu 19 Jul, 2007
Location: Poznań

Post by malysmok » Tue 24 Jul, 2007

Jestem na tym forum bardzo krotko, ale niestety musze sie zgodzic :(

Avecbud
Posts: 76
Joined: Sun 03 Jun, 2007

Post by Avecbud » Tue 14 Aug, 2007

Z tego co zauwazylem na tym forum, bardzo duzo pytan zostaje bez odpowiedzi. Dlaczego? Brak czasu, czy kompetencji? Te pytania wynikaja z braku wiedzy i nieufnosci do rzetelnosci firm. Ludzie probuja sami budowac aby zaoszczedzic, tylko nie wiedza jak to sie robi.
Jesli ktos podjal sie byc ekspertem na tym forum to ma obowiazek odpowiadania na zadane pytania.

AdamK
Posts: 33
Joined: Sun 06 Nov, 2011
Location: Warszawa

Post by AdamK » Sat 07 Jan, 2012

Ja już się wypowiedziałem na ten temat w innym wątku, ale ogólnie rzecz ujmując Panowie mam dokładnie takie samo zdanie.
Bardzo ciekawy kolejny wątek.Widzę, że nie jestem tak do końca sam.
Pozdrawiam Serdecznie,
Adam Kleczewski, Perfekko Polska sp. z o.o.
/ - Kopia do archiwizacji wykonana. W przypadku usunięcia publikacja zostanie uruchomiona na stronach Perfekko Polska sp. z o.o.


Post Reply

Return to “Uwagi dotyczące serwisu”