pytanie do p.Wojciecha i CBS !!!

Uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu Budownictwo Drewniane.
Post Reply
Paolo73
Posts: 10
Joined: Sun 16 Sep, 2007

pytanie do p.Wojciecha i CBS !!!

Post by Paolo73 » Sat 08 Dec, 2007

W dniu 22.11.07 nabyłem katalog CBS 2007 dostałem potwierdzenie że w dn. 23-11-2007 został wysłany.
Tak się złożyło że do tej pory nie dostałem tej pozycji . Jak to jest że wpłacam wam pieniadze opłacam przesyłkę a jej nie dostaję ? Jaki jest szacunek i uczciwośc wobec mnie ?. Za moment pewnie ta pozycja do niczego mi się nie przyda bo skończe budowę . Nie sądze aby XXI wieku poczta przekazywała przesyłkę z Gdańska gdziekolwiek w Polsce 3-tygodznie . Nawet jeśli to wina poczty w co nie wątpie to pomimo moich próś w CBS księgarnia nikt nie raczył się zająć tą sprawą , totalne dyletanctwo a może cwaniactwo ??
Wierze że w swej dobrej woli podobnie jak wodpowiedziach na forum zainterweniuje PAN aby więcej ludzi nie nabijano w butelkę !!
Pozdrawiam
NIedoszły czytelnik Pana Wydawnictwa


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 09 Dec, 2007

Szanowny Paolo73,
rozumiem Pańskie rozgoryczenie, ale jeżeli usłyszał Pan, od Pani Asi, że przesyłka została wysłana następnego dnia po złożeniu zamówienia, to proszę mi wierzyć, że tak było. Niestety, na terenie Gdańska wszystkie przesyłki chodzą 3 - 4 tygodnie. W ostatnim okresie otrzymałem list wysłany trzy tygodnie wcześniej ... na tereie Gdańska, a z Gdyni poczta szła ponad cztery tygodnie. Zresztą, w oststnim okresie w Gdańsku na pocztach Panie ostrzegają, by wysyłać Piorytety lub Pocztexy, bo aktualnie tylko te na poczcie traktowane są na bieżąco. Pańska przesyłka poszła niestety, tak jak była opłacona, zwykłą pocztą.
W Gdańsku poowyższa sytuacja spowodowana jest wybudowaniem nowej sortowni listów, w której podobo winno pracować 800 ludzi a pracuje 200.
Zapraszam chociażby tutaj - http://gdansk.naszemiasto.pl/forum/wiad ... 34020.html

Paolo73, mam nadzieję, że kiedy przesyłkę Pan otrzyma i sprawdzi termin nadania, będzie Pana stać na słowo "Przepraszam". Przepraszam za " totalne dyletanctwo a może cwaniactwo", przepraszam za "aby więcej ludzi nie nabijano w butelkę".

tomciog
Posts: 57
Joined: Fri 04 May, 2007
Location: Gościcino

Post by tomciog » Wed 12 Dec, 2007

Rzeczywiście poczta działa masakrycznie. Sam czekam na przesyłkę od 3 tygodniu i ani widu ani słychu.
Raz się żyje, raz się umiera. Potem tylko straszy.... ;-)


Post Reply

Return to “Uwagi dotyczące serwisu”