Wolność słowa

Uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu Budownictwo Drewniane.
Post Reply
Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Wolność słowa

Post by Wojciech Nitka » Thu 19 Jan, 2012

Warto poczytać - szczególnie dla tych co straszą sądem i karami za nie ustosunkowanie się do pism własnych i pism mecenasów czy adwokatów na temat usunięcia postów - http://www.tvn24.pl/-1,1732011,0,1,sad- ... omosc.html

Wolność słowa dalej zostaje poszanowana.


Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Thu 02 Feb, 2012

AdamD wrote:A uczciwość Wykonawców pozostawia wiele do życzenia.
nie generalizowalbym tak ... :roll: .

Luszka
Posts: 16
Joined: Wed 15 Feb, 2012

Post by Luszka » Thu 16 Feb, 2012

AdamD wrote:Wolność słowa tak. A uczciwość Wykonawców pozostawia wiele do życzenia. Najbardziej oburzeni zamilkli na tym forum, zweryfikowało ich same życie. Dzięki temu forum (duża zasługa Pana Wojtka) kilka firm już nikogo nie wpuści w maliny. A nowe firmy lub już istniejące będą szanować zarówno Inwestorów jak prawo. Nie opłaca się na 2 czy 3 budować narobić "wiochy" bo to będą ostatnie budowy.
Zachęcam Inwestorów do pisania i dzielenia się opiniami zarówno dobrymi jak i złymi.
Pan Wojtek też się czegoś nauczył - bez wątpienia ostrożniej będzie nadawał szlacheckie tytuły :)
Nie wszyscy wykonawcy są nieuczciwi, dlatego zachęcam inwestorów do wypowiadania się na temat konkretnych wykonawców - pisanie PRAWDY, przedstawianie FAKTÓW z budowy nie jest przestępstwem.
Jestem za tym, aby to forum służyło nie tylko wymianie doświadczeń, ale także było dla młodych, niedoświadczonych inwestorów szansą na uniknięcie podpisania wiążących umów z niesolidnymi, bądź oszukańczymi firemkami.
Niech wolność słowa motywuje firmy do pełnego wywiązywania się z umów podpisanych z inwestorami.

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Sat 18 Feb, 2012

Luszka wrote: dlatego zachęcam inwestorów do wypowiadania się na temat konkretnych wykonawców
:arrow:

maxmaja
Posts: 2
Joined: Tue 24 Apr, 2012

Post by maxmaja » Tue 24 Apr, 2012

dlaczego moje posty zostały usunięte? Moge poznać powód?

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 24 Apr, 2012

Jak najbardziej może Pan poznać powody a nie powód.
Po pierwsze - reklamuje Pan projekty - nie będę wymieniał firmy. W każdym Pańskim poście są linki do stron pracowni.
Po drugie - nie będę wymieniał ilości Icków pod jakim próbuje Pan przemycić dyskusję na temat projektów danej pracowni.
Po trzecie - prosiłem mailem o nie reklamowanie się na Forum, do czego Pan nie przystał.

Przepraszam bardzo - ale to nie jest miejsc na tanią reklamę. I uprzedzam, kolejne posty promujące daną pracownię będą usuwane.

maxmaja
Posts: 2
Joined: Tue 24 Apr, 2012

Post by maxmaja » Tue 24 Apr, 2012

Czyli pisanie pozytywnej opini w temacie dotyczącej pracowni jest spamem? W takim razie powinen być usunięty cały temat.
SKoro istneiją tematy typu "co sądzicie o tym projekcie" to dlaczego ja nie mogę takiego wstawić?
Każdy mój post był związany z danym tematem. Myślałem że tutaj znajdę miejsce by znaleść opinię o projekcie, który chce budować...

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 24 Apr, 2012

Dlaczego chce Pan ze mnie idiotę robić?
Sam Pan sobie piszesz i sam odpowiadasz pod różnymi Ickami. To http://budujzdrewna.pl/forum/viewtopic. ... 41d658076b przecież wątek w którym nikt inny nie uczestniczy TYLKO PAN pod różnymi Ickami.
Ma Pan jeszcze coś do powiedzenia? Przypominam - usuwać będę kolejne posty reklamujące projekty tej pracowni.



Post Reply

Return to “Uwagi dotyczące serwisu”