problem z postami

Uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu Budownictwo Drewniane.
Post Reply
User avatar
TERMIT
Posts: 486
Joined: Mon 12 Mar, 2012

problem z postami

Post by TERMIT » Sun 18 Mar, 2012

Post usunię™ty na prośbę autora.


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 18 Mar, 2012

Temat przekażę do webmastera, o ile to dotyczy Forum, a nie pańskich ustawień na komputerze.

Co do drugiego problemu - nie cytuje się postu pod którym się bezpośrednio odpowiada. Takie cytaty są usuwane przez Admina.

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Sat 24 Mar, 2012

W zwiazku z zamieszaniem( nieswiadomym wykasowanie czesci textu) jakie powstalo podczas dyskusji ktorej bylem glownym uczestnikiem, mam mala uwage dotyczaca dzialania forum.
Uwazam iz mozliwosc zmiany wlasnych postow ,,tak daleko wstecz"jest nielogiczne i niepotrzebne i moze sie przyczynic do potencjalnych ingerencji (swiadomych badz nie)w sens dyskusjii.

kozi_rocks
Posts: 116
Joined: Wed 28 Jun, 2006
Location: Wrocław

Re: problem z postami

Post by kozi_rocks » Mon 26 Mar, 2012

TERMIT wrote:pisze drugi post bedac ciagle zalogowany, po nacisnieciu "wyslij" post znika, a ja dostaje komunikat o koniecznosci zalogowania i pokazuje sie tab z uzytkownikiem i haslem
wszystko w przedziale czasowym ok 3-5 min
Jest jakiś limit w bezruchu na stronie, po którym jest się automatycznie wylogowanym (pisząc posta silnik forum uznaje, że nic się nie dzieje, bo nikt nie klika, nie przegląda stron/działów). Pracuje pod Operą: jeśli po napisaniu posta, zostaję wylogowany - loguję się, a następnie daję dwa razy wstecz w przeglądarce, wracajac do mojego nie wysłanego posta. Wtedy klikam 'wyślij' i już :)

Michaelvove
Posts: 6
Joined: Wed 10 Dec, 2014
Location: Senegal
Contact:

problem z postami

Post by Michaelvove » Thu 18 Dec, 2014

mam problem z moimi postami w dziale CZESCI. Otoz pare tygodni wstecz pisalem posta w temacie o interfejsach CarlOsa,post nie pojawil sie w temacie,jedynie pokazal sie komunikat ze post przed zamieszczeniem musi byc zweryfikowany przez Moderatora. Nie ma tego postu do dzis. Kilka dni temu pisalem w temacie Stonesa w sprawie czesci-sytuacja taka sama. Prosze Moderatorow o usuniecie powyzszej niedogodnosci,pozdrawiam



Post Reply

Return to “Uwagi dotyczące serwisu”