Optymalizacja forum pod kątem wyszukiwarek

Uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu Budownictwo Drewniane.
michalwojcikx2
Kontaktowanie:

Optymalizacja forum pod kątem wyszukiwarek

Postautor: michalwojcikx2 » czw 18 sty, 2018

Forum nie jest zoptymalizowane pod kątem SEO, przez co potencjalne osoby zainteresowani branżą moga nie trafiać tutaj z google. Moją sugestą jest ustawienie meta danych (meta description) oraz dodanie sitemapy - tego ewidentnie brakuje. Pozdrawiam

Aleopadia

Re: Optymalizacja forum pod kątem wyszukiwarek

Postautor: Aleopadia » wt 15 maja, 2018

Zgadzam sie z tą opinia :) Ja trafiłam z polecenia, tak to sama bym nie dała rady. Natknęłam się na taki artykuł w sieci, który właśnie podpowiada, jak poprawić swoją widoczność - możecie to sami sprawdzić tutaj http://funkymedia.pl/jak-sprawdzic-i-poprawic-widocznosc-strony-w-internecie.html :)

Gwizdek86

Re: Optymalizacja forum pod kątem wyszukiwarek

Postautor: Gwizdek86 » śr 06 cze, 2018

RegionalnePozycjonowanie.pl to zespół ekspertów z zakresu pozycjonowania regionalnego. Z naszą pomocą Twój biznes zyska popularność, a wraz z nim świeżych nabywców w swoim regionie. Gwarantujemy przychylne oferty z myślą o małych, średnich jak również dużych zakładów. To właśnie dzięki lokalnemu SEO jest się w stanie osiągnąć sukces w sieci - zwiększony ruch na stronie firmowej oznacza rosnące przychody, rozgłos i zaufanie w gronie konsumentów. Znalezienie się na froncie wyszukiwarek to łatwa ścieżka ku energicznemu progresowi! Sprawdź też: Pozycjonowanie lokalne

Wróć do „Uwagi dotyczące serwisu”