Mój wymarzony dom

Zaprezentuj swój wymarzony dom.
Jaskółka

Mój wymarzony dom

Postautor: Jaskółka » pt 10 sty, 2014

Postanowiłam się pochwalić moim domem. Dzisiaj dodaję tylko jedno zdjęcie robione latem tego roku. Teraz mamy dodatkowy komin i barierkę na tarasie. W przyszłym roku planujemy zabudowanie studni.

Obrazek
"Wszys­tko, co nas spo­tyka - zdro­wie czy cier­pienie, dob­ro czy zło, chleb czy głód, przy­jaźń ludzka czy niechęć, dob­ro­byt czy niedos­ta­tek - wszys­tko to w ręku Bo­ga może działać ku dobremu". Stefan Wyszyński

Michał Zielonka
Kontaktowanie:

Postautor: Michał Zielonka » sob 11 sty, 2014

Witam
Cieszę się z pięknie zazielenionego ogrodu. Mam nadzieję, że piesek zbyt mocno na nim nie dokazuje ;-).
Ciekawy jestem jak urządziliście Państwo dom wewnątrz? Jeżeli to nie kłopot proszę o podesłanie kilku zdjęć z wnętrza Waszego domu.
Pozdrawiam serdecznie.

gollumDi6

Postautor: gollumDi6 » pn 20 sty, 2014

Przepiękny! I jest dużo miejsca na ogród i ewentualną piaskownicę dla pociech. Gratuluję wspaniałego domu :)

Jaskółka

Postautor: Jaskółka » ndz 26 sty, 2014

Witam serdecznie. Jak widać psiak ma gdzie nogi rozprostować, niestety często grasuje w moich grządkach i podgryza drzewka, szkodnik :-). Przesyłam zdjęcia z wewnątrz tak jak Pan prosił:

Obrazek Obrazek
gollumDi6 pisze:Przepiękny! I jest dużo miejsca na ogród i ewentualną piaskownicę dla pociech. Gratuluję wspaniałego domu :)

Dziękuję bardzo, tak planujemy z mężem postawienie piaskownicy i może jeżeli budżet pozwoli jakiejś małej huśtawki dla chłopców.
"Wszys­tko, co nas spo­tyka - zdro­wie czy cier­pienie, dob­ro czy zło, chleb czy głód, przy­jaźń ludzka czy niechęć, dob­ro­byt czy niedos­ta­tek - wszys­tko to w ręku Bo­ga może działać ku dobremu". Stefan Wyszyński

knoczek

Re: Mój wymarzony dom

Postautor: knoczek » wt 10 mar, 2015

Dom z zewnątrz wygląda doskonale. Mogę tylko pozazdrościć.

stachWRw

RE...

Postautor: stachWRw » śr 11 mar, 2015

Zgadzam się, ale też nie wolno przesadzić w kierunku nadmiernie kolosalnej ilości szczepień. Ja wykonałam dla swoich bliźniaków tylko te szczepienia, które są najważniejsze. Żadnych pobocznych. Należałoby zwrócić się po poradę do doktora, on oceni, czy dziecko potrzebuje pobocznej opieki i czy trzeba je szczepić, czy też wystarczą tylko te fundamentalne. Ja polegam na mojej lekarz rodzinnej oraz wszystko jest ok - Tobie też tak radzę. Nie ma sensu przesadzać w żadnym kierunku, to najlepsze podejście.

benedykt01

Postautor: benedykt01 » sob 21 mar, 2015

Mi również domek podoba się bardzo, bo tak szczerze to zawsze o takim marzyłem. Wiec troszkę zazdroszczę, pozdrawiam :)

kubana

Postautor: kubana » pn 23 mar, 2015

Wow. Przepiękny domek. Właśnie o takim marzymy z żonką ;). I przede wszystkim cudowna okolica. Ten cały zielony teren to państwa? Zawsze marzyłem o domu z ogromnym podwórkiem :).

kojotek

Postautor: kojotek » wt 24 mar, 2015

przepięknie to wygląda. I okolica jest cudna

Kokosz55
Kontaktowanie:

Postautor: Kokosz55 » czw 16 kwie, 2015

Cudo :) Szkoda, że nie napisali przybliżonych kosztów

damiao

Postautor: damiao » sob 23 maja, 2015

Domek mi się bardzo podoba, natomiast mniej już samo urządzenie wnętrza - wymagałoby więcej pracy ;-)

elKamil
Kontaktowanie:

Postautor: elKamil » czw 18 cze, 2015

Faktycznie jest świetny. Bardzo mi się podoba ten projekt. Co jak co, ale domu z drewna nic nie zastąpi.

drewrun

Postautor: drewrun » czw 25 cze, 2015

Ja właśnie przeglądam w internecie pomysły na aranżację wnętrza swojego domu. Może w końcu uda mi się coś znaleźć, bo jednak jestem wybredny:)

adrianeqq

Postautor: adrianeqq » wt 07 lip, 2015

Z zewnątrz strasznie mi się podoba. W środku nie za bardzo

agniecha_001

Postautor: agniecha_001 » wt 22 wrz, 2015

Piękny dom, na dużej działce. Też taki mi się marzy, tylko działka trochę bardziej zarośnięta i moje dwa psy śmigające tam i z powrotem ;)

projektantka83

Postautor: projektantka83 » pt 30 wrz, 2016

W internecie można znaleźć naprawdę ciekawe porady ;)

Architek

Postautor: Architek » pt 11 sie, 2017

Wrzuć proszę jeszcze raz zdjęcie :)

Wróć do „Galeria zdjęć domów naszych Forumowiczów”