Cudowny dom w lesie

Zaprezentuj swój wymarzony dom.
Joanna Zasada
Posts: 14
Joined: Thu 12 Mar, 2009

Cudowny dom w lesie

Post by Joanna Zasada » Thu 12 Mar, 2009

W 2000 roku okazyjnie kupiliśmy działkę w lesie i tak stała odłogiem aż w zeszłym roku wpadliśmy na pomysł budowy domu ...
Projekt typowy z katalogu ,dom 110 m2 z poddaszem użytkowym i ogromnym zadaszonym tarasem 35 m2.
Wyszło fajnie więc pomyślałam napiszę i pochwalę się domem. Wybraliśmy do budowy tego domu firmę i już jest gotowy. Poszło gładko a wyszło tak:
Attachments
mail4.jpg
mail3.jpg
mail2.jpg
m11.jpg
m10.jpg
m9.jpg
m8.jpg
m7.jpg
m6.jpg
m5.jpg


Ula.kielce
Posts: 11
Joined: Wed 25 Feb, 2009
Location: Kielce

Post by Ula.kielce » Thu 12 Mar, 2009

Witam,
domek bardzo fajny z klimatem :wink: Ile trwała budowa domu i z usług jakiej firmy korzystałaś? jeśli możesz zdradzić... Zazdroszczę.. my dopiero będziemy zaczynać w tym roku.
Pozdrawiam
Pozdrawiam

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Thu 12 Mar, 2009

Gratuluje :-)
napisz, jakie drewno macie jako okladzine i czym zabezpieczane, zwlaszcza jesli chodzi o taras?

Joanna Zasada
Posts: 14
Joined: Thu 12 Mar, 2009

Post by Joanna Zasada » Thu 12 Mar, 2009

Budowa trwała ok. 2 - mce a budowała firma z Czestochowy nazwę i namiary prześlę na pw. Jak firma zasponsoruje mi lampy na taras to podam jej nazwę publicznie (dobra firma).
Dom wyszedł swietnie , jak się zrobi za oknem ładnie to doślę aktualne zdjecia jeszcze ładniejsze. Nie pamiętam nazwy lakieru ale na tarasie pomalowali dodatkowo jakimś utwardzanym spec. do tarasów.

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Thu 12 Mar, 2009

Z Czestochowy, to ciekawe, czyli mieszkacie niedaleko tego miasta?
My jestesmy z Czestochowy. Drewno to sosna czy swierk?

agga_b
Posts: 2
Joined: Fri 06 Mar, 2009
Location: Warszawa i okolice
Contact:

Post by agga_b » Thu 12 Mar, 2009

Fajny domeczek :grin:
czy ja też moge poprosić o namiary na firmę na pw?

Joanna Zasada
Posts: 14
Joined: Thu 12 Mar, 2009

Post by Joanna Zasada » Thu 12 Mar, 2009

Konstrukcja z sosny a bale ze świerka. Tak te okolice.

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Fri 13 Mar, 2009

Grand DLL? I dwa domy sa super? Hmm... Mysmy jezdzili troche po ich budowach, ale niczego, co by nas zachecilo, nie zobaczylismy, za to zobaczylismy sporo takich elementow, ktore nas osobiscie zniechcily, np. pracownicy w owym czasie (zeszlym roku) wydawali nam sie byc osobami spoza branzy. Te nasze odczucia spowodowaly, ze nie zdecydowalismy sie na ta firme. Ale kazdy ostaecznie ma swoj rozum, swoje doswiadczenia i rozeznanie, chocby robione na tym forum. Domek wyglada fajnie w okladzinie z drewna, komponuje sie z okolica. Jak go ogrzewacie?

Joanna Zasada
Posts: 14
Joined: Thu 12 Mar, 2009

Post by Joanna Zasada » Fri 13 Mar, 2009

Nie dwa a trzy bo Arkowi (Rogoźnik 81 m) też oni budowali. Widzieliśmy wiele domów budowanych przez tę firmę i rozmawialiśmy z ich mieszkańcami. Takich wyborów nie robi się w ciemno. Bilans jest dla nich pozytywny czego nie mogę powiedzieć o innych firmach których budowy odwiedziliśmy.Nasz dom jest ogrzewany elektrycznie ale mamy też kozę. Wymieniłeś nazwę firmy więc z lamp nici chyba że w ramach rekompensaty ty zasponsorujesz ?

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Fri 13 Mar, 2009

Ze sie tak wyraze, wybor firmy przez kogos to nie moja sprawa, moge jedynie podzielic sie moimi spostrzezeniami :-)

Zeby zachowac jakas obiektywnosc w temacie:
nie tylko 3, ale wiecej osob z forum mialo do czynienia, a nawet budowalo z ta firma z Cz-wy
Oto kilka watkow:

http://www.szkielet.pl/forum/search.php ... uthor-ziuk
http://www.szkielet.pl/forum/search.php ... r-falcon70

Co do Twojej uwagi o wymienieniu nazwy firmy, to przeciez Ty zrobilas przede mna (w innym watku o firmach ze Slaska)
"Wysłany: Wczoraj 23:22
Budowaliśmy z GRAND DLL dom w 2008 na tzw. pewniaka bo kilka lat wcześniej brat mojego męża budował z nimi swój dom. Zarówno on jak i my jesteśmy zadowoleni. Oba domy są super ale nasz ładniejszy bo własny.
Zdjęcia możesz zobaczyć na forum pod Galeria zdjęć naszych forumowiczów - cudowny dom w lesie ale dom 81 m2 z rogoźnika to też ich produkcja (widziałam w trakcie budowy)"
wiec trudno, abym Ci mial sponsorowac cokolwiek, musisz chyba wylozyc z wlasnej kiesy :-)
Co do Twojej uwagi o wymienieniu nazwy firmy, to przeciez Ty zrobilas przede mna (w innym watku o firmach ze Slaska)

wiec trudno, abym Ci mial sponsorowac cokolwiek, musisz chyba wylozyc z wlasnej kiesy :-)

Joanna Zasada
Posts: 14
Joined: Thu 12 Mar, 2009

Post by Joanna Zasada » Fri 13 Mar, 2009

Kurczę ty jesteś wszechobecny na tym forum - nudzi ci się czy jak.
Ja nie chciałam robić darmowej reklamy firmie ale ty starasz się jej zrobić antyreklamę ,powiedz jaką ci uczynili przysługę ,że tak ich nie lubisz.
Ps przejrzałam te posty i widzę tylko jadną negatywną opinię (+ jeszcze jedna ale w twoim stylu czyli nie budowałem ale wiem lepiej )ale na forum jest też kilka pozytywnych. Więc jeśli chcesz być obiektywny to powinieneś załączyć także linki do tych postów.
Ja chwalę sobie współpracę z tą firmą i nie popsujesz mi tego a o rekompensatę za utracone lampy będę walczyć na drodze sądowej. Ale nie bierz sobie tego do serca. Napisz lepiej czym ty ogrzewasz dom.

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Fri 13 Mar, 2009

Joanna Zasada wrote:Kurczę ty jesteś wszechobecny na tym forum - nudzi ci się czy jak.
Masz rację. Wszechobecność i mądrzenie się kolegi alek na tym Forum jest denerwujące. Wszędzie musi swoje trzy grosze wsadzać. chyba mu sie nudzi - jak piszesz.
A juz najbardziej wkurzające jest wypowiadanie się na temat firmy, j/w, z którą nawet nie budował. Reklama dla swojego wykonawcy puszczana na innych wątkach (czyżby dawał upust na budowie) i surowa antyreklama do innych firm, i to w dodatku dla firm, z którymi nie miał do czynienia.
Alek - zamilcz choć na chwilę, chyba że w domu pogadać nie możesz i tu się wyżywiasz.

Joanna Zasada
Posts: 14
Joined: Thu 12 Mar, 2009

Post by Joanna Zasada » Fri 13 Mar, 2009

A jak się podoba mój pomysł połączenia drewna z tynkiem.
Attachments
P3130005.jpg
P3130009.jpg

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Fri 13 Mar, 2009

Joanna Zasada wrote:Kurczę ty jesteś wszechobecny na tym forum - nudzi ci się czy jak.
Ja nie chciałam robić darmowej reklamy firmie ale ty starasz się jej zrobić antyreklamę ,powiedz jaką ci uczynili przysługę ,że tak ich nie lubisz.
Ps przejrzałam te posty i widzę tylko jadną negatywną opinię (+ jeszcze jedna ale w twoim stylu czyli nie budowałem ale wiem lepiej )ale na forum jest też kilka pozytywnych. Więc jeśli chcesz być obiektywny to powinieneś załączyć także linki do tych postów.
Ja chwalę sobie współpracę z tą firmą i nie popsujesz mi tego a o rekompensatę za utracone lampy będę walczyć na drodze sądowej. Ale nie bierz sobie tego do serca. Napisz lepiej czym ty ogrzewasz dom.
Przesadzasz deczko, Ty wychwalasz, ja rownowaze...
Moj styl to nie psucie (komus opinii, czy "moje na wierzchu"), ale podsuniecie byc moze trudniejszych do zobaczenia kwestii. Jestem z Czestochowy, wiec najlepiej chyba byloby mi budowac z firma z mojego miasta. Jednak ona w moim porownaniu z firma dosc odlegla nie wypadla najlepiej. Byc moze teraz jest inaczej :-)
A linki czy odniesienia in plus to juz porobilas, prawda, wiec nie ma potrzeby, abym sie tym zajmowal.

Rzeczywiscie, jestem zwiazany z tym forum, kiedys duzo mi zaoferowalo, staram sie choc czesciowo "splacic dlug", a co? Tak wiec nic Ci nie psuje, to wykonawca mogl (choc nie musial) Ci napsuc.

Co do "sadu", sprobuj udowodnic swoje racje... chyba nie dasz rady, prawda? Po prostu nie wytrzymalas i sama wczesniej ujawnilas te dane :-)
Co do ogrzewania, troche podrzewamy elektrycznie, ale nie tak, zeby pojsc z torbami, w lato zainwestujemy w dobry kominek z DGP i to bedzie ogrzewanie nr 1.
Pozdrawiam

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Fri 13 Mar, 2009

Kubaty wrote:
Joanna Zasada wrote:Kurczę ty jesteś wszechobecny na tym forum - nudzi ci się czy jak.
Masz rację. Wszechobecność i mądrzenie się kolegi alek na tym Forum jest denerwujące. Wszędzie musi swoje trzy grosze wsadzać. chyba mu sie nudzi - jak piszesz.
A juz najbardziej wkurzające jest wypowiadanie się na temat firmy, j/w, z którą nawet nie budował. Reklama dla swojego wykonawcy puszczana na innych wątkach (czyżby dawał upust na budowie) i surowa antyreklama do innych firm, i to w dodatku dla firm, z którymi nie miał do czynienia.
Alek - zamilcz choć na chwilę, chyba że w domu pogadać nie możesz i tu się wyżywiasz.
Sluchaj, Kubaty, nie musisz czytac moich postow, jak nie chcesz, to Ty masz panowac nad soba, a nie z innych robic kozla ofiarnego.
Dlaczego wiecej pisze, wytlumaczylem kolezance wyzej. Mam czas to pisze, Ty masz czas i chcesz to czytasz, nie, to odpusc sobie. Mialem do czynienia z ta firma, ale z nia nie budowalem, uwazam ze bylby to spory blad, jednak nie dezawuuje jej osiagniec, moze sa i dobrze zrobione domy. To, co widzialem spowodowalo, ze poszedlem gdzie indziej. A moja firma tez doskonala nie jest, sa w ogole takie?

Reszta, czyli jakis domysl z upustem to nonsens. Zycze Ci, zebys wyrazal swoje sady w sposob zrownowazony, wiekszosc takich postow piszesz, wiec nie brykaj, bo mozesz spasc ze swojej sciezki.
Tak wiec ugrzyz sie lepiej w jezyk, miast sie na kims wyzywac.
------------------------------------------------------------------------------------
Jesli ktos chce budowac rzeczywiscie z firma opiewana tutaj, moge na priva napisac, co nas odepchnelo od niej, jednak prosze mnie przekonac, ze Panstwa zamiary sa powazne :-0

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Fri 13 Mar, 2009

Joanna Zasada wrote:Napisz lepiej czym ty ogrzewasz dom.
Napisalem.
Widze, ze masz piec kominkowy. Rozwazamy rowniez takie rozwiazanie. Zastanawiam sie, na ile sie sprawdza w Twoim domu, czy ogrzewa cos wiecej, niz pomieszczenie na zdjeciu? No i jak ogrzewasz swoj dom jako calosc?

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Fri 13 Mar, 2009

Jesli ktos chce budowac rzeczywiscie z firma opiewana tutaj, moge na priva napisac, co nas odepchnelo od niej, jednak prosze mnie przekonac, ze Panstwa zamiary sa powazne :-0
I tu wyszło szydło z worka - niszczysz inne firmy by podlizać się (promować) swojemu wykonawcy. Ile dał Ci upustu na Twoim domu? Ile z każdego dom wybudowanego w rejonie Częstochowy?
A może poszukamy haków na Twojego wykonacę?

Joanna Zasada
Posts: 14
Joined: Thu 12 Mar, 2009

Post by Joanna Zasada » Fri 13 Mar, 2009

Alek, a może ty konkurencja jesteś dla tej firmy skoro w każdym zdaniu sugerujesz że jest zła ? Przyznaj się i opowiedz co twoja firma popsuła skoro nie wszystko ci w niej pasuje.
Pozwól także innym mieć własne zdanie choć może ono być inne niż twoje bo te wypowiedzi sugerują że masz jakiś interes w dyskredytowaniu innych firm.

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Fri 13 Mar, 2009

Kubaty wrote:
Jesli ktos chce budowac rzeczywiscie z firma opiewana tutaj, moge na priva napisac, co nas odepchnelo od niej, jednak prosze mnie przekonac, ze Panstwa zamiary sa powazne :-0
I tu wyszło szydło z worka - niszczysz inne firmy by podlizać się (promować) swojemu wykonawcy. Ile dał Ci upustu na Twoim domu? Ile z każdego dom wybudowanego w rejonie Częstochowy?
A może poszukamy haków na Twojego wykonacę?
Proste, nie? Namierzyles niszczyciela, wredna osobe zerujaca na czyims nieszczesciu?:-)
No, kolego, zbuduj dom, pokaz, jak go budowales, to pogadamy. Teraz szkoda mi slow na takie wypociny.
Nie mialem zadnego upustu, tak gwoli scislosci, itp., czy taryfy ulgowej. Co wiecej, zatrudnilem inspektora nadzoru inwestorskiego, aby dbal jako specjalista o moje interesy. No, kolego, teraz Ty pokaz, na co Cie stac, czego sie dorobiles, co wypracowales, zamiast mlec jezykiem...

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Fri 13 Mar, 2009

Joanna Zasada wrote:Alek, a może ty konkurencja jesteś dla tej firmy skoro w każdym zdaniu sugerujesz że jest zła ? Przyznaj się i opowiedz co twoja firma popsuła skoro nie wszystko ci w niej pasuje.
Pozwól także innym mieć własne zdanie choć może ono być inne niż twoje bo te wypowiedzi sugerują że masz jakiś interes w dyskredytowaniu innych firm.
W kazdym zadniu? Czy Ty juz babcia jestes i nie wlozylas okularow, czy tez widzisz to, co chcesz zobaczyc? Podalem Ci pare linkow o twojej firmie, teraz na Ciebie kolej, nie na mnie, pokaz te pochwaly o Twojej, o ktorych pisalas. Mozesz tez pokazac, gdzie ktos pisze cos zlego o firmie mojego wykonawcy?. Bo sa tu inne relacje z Jego bodow...
Tylko nie miel jezykiem, ale sie wysil i udokumetuj swoje zdanie.

Czynisz mi zarzuty takie czy siakie, ale zaden z nich nie byl uczciwy. Domagalas sie zartobliwie jakiegos zadoscuczynienia za podanie nazwy Twojej firmy, ale doskonale wiedzialas, ze sama ja pare godzin wczesniej "nadalas" na forum. Po co te kretactwa?

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Fri 13 Mar, 2009

pozwolę się i ja wtrącić do tej dyskusji :smile:
co by nie powiedzieć Alek i wczesniej moja skromna osoba jesteśmy tymi ,którzy najuczciwiej na tym forum przedstawiali nasze historie budowy i pozytywnie oceniliśmy firmę ,która je budowała (ja mieszkam już 4 rok)
o tym ,że były to oceny wiarygodne świadczy ilość maili i telefonów ,które w ciągu tych kilku lat odebrałem ,że nie wspomnę o osobach oglądających mój dom (JAKOŚ NIE BOJĘ SIĘ ZŁODZIEJI :grin: :grin:
pozdrawiam

Joanna Zasada
Posts: 14
Joined: Thu 12 Mar, 2009

Post by Joanna Zasada » Sat 14 Mar, 2009

No to proszę :
kkkoala@polbox.com
Gość
Wysłany: Nie 31 Paź, 2004 jak buduje firma Grand DLL
--------------------------------------------------------------------------------
od pół roku mieszam w domu zbudowanym przez firmę Grand Dll, i według mojej opinii jak i opinii znajomych którzy oglądali ten dom Wykonawca jest godny polecenia. Przez cały okres budowy nie było problemów ani z wykonaniem ani z terminami. W sumie mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z Wykonawcy.

Zuzia
Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 2
Wysłany: Wto 12 Wrz, 2006
--------------------------------------------------------------------------------
Budowałam z ta firmą dom parterowy 120 m2 w 2003 roku i uważam że jest to firma godna polecenia.

adiz1
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 12 Wrz, 2006 Re: Opinie o GRAND DLL
--------------------------------------------------------------------------------
Czy mogłyby się wypowiedzieć inne osoby mające stycznośc z tą firmą?
DLL wybudowała dom pod Częstochową mojej znajomej. Jest zadowolona ze współpracy z właścicielem i z samej inwestycji. Pierwszą zimę ma już za sobą (chwali ogrzewanie kominkowe). Poleca mi ten sposób budowy i zaprasza do obejrzenia domu

miśtof
Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 1
Wysłany: Sro 13 Wrz, 2006
--------------------------------------------------------------------------------
Moje mażenie stało się faktem dzięki firmie GRAND DLL z Częstochowy , w niespełna cztery miesiące mieszkam we własnym domu. Zdecydowanie polecam kontakt z właścicielem firmy , pełny profesjonalizm , fachowa pomoc bardzo dobra współpraca

Marcin P
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 4
Skąd: Korwinów
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006
--------------------------------------------------------------------------------
Witam serdecznie
Dzisiaj przeczytałem powyższą dyskusję i oczywiscie nie omieszkam się wypowiedzieć
Otóż ze swojej strony mogę jak najbardziej polecić firmę Grand DLL do budowania domu szkieletowego. Sam jestem użytkownikiem takiego domu od roku czasu, przeżyłem w nim jedną z najgorszych chyba zim w ostatnich 50 latach i powiem jedno REWELACJA. Domek wytrzymał wszystko a ogrzewanie kominkowe sprawdziło sie w 100% (grzaliśmy całą zimę tylko tym spalilismy 14 metrów drzewa i byly upały
Co do podłogi na legarach też jestem bardzo zadowolny gdyż czułem się prawie jakbym miał podłogowe ogrzewanie
I wszystko to dzięki panu Januszowi. Wiadomo jak każdemu zdarzaja mu sie błedy ale cóż ten ich nie popełnia co nic nie robi. Ogólnie polecam tę firmę jako profesjonlanego wykonawcę (w szczególności chłopaki od szkieletu naprawde wiedzą co robią a to jest podstawa w tym domu) a i sam Pan Janusz jest osoba z która można się dogadać we wszystkim co tylko dotyczy budowy a pomoc oraz dobra wola z jego strony jest nieograniczona.
Jeśli ktoś chciałby więcej informacji to prosze o kontakt na formu, mogę wiele powiedzieć a wydaje mi sie że przy moim uporze i prześwietlaniu każdej wydanej złotówki poznałem wiele na temat budowania domu i czepiałem sie naprawdę wszystkiego i na podsumowanie powiem jedno opłacało się jest SUPER!!!

Artur
Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 43
Skąd: Rogoźnik k/Będzina
Wysłany: Sro 22 Lis, 2006
--------------------------------------------------------------------------------
Wlasnie jestem na etapie wprowadzania sie do domu wybudowanego przez firme Grand DLL (domy z paczki). Jestem zadowolony z koncowego efektu. Dokladny opis oraz zdjecia postaram sie wreszcie zamiescic na typ poscie http://www.szkielet.pl/fo...865&highlight=.
Szczegolowych informacji udziele na PRIVa.

Popracuj trochę nad swoim poziomem bo mizernie on się prezentuje. Jak masz ochotę komuś dowalić to masz całe forum więc nie pisz tu wiecej bo to dotyczy mojego domu i wypraszam Pana z niego.

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sat 14 Mar, 2009

czarek63 wrote:nasze historie budowy i pozytywnie oceniliśmy firmę

dodam ,że od początku do końca !!!
Kubaty wrote:I tu wyszło szydło z worka - niszczysz inne firmy by podlizać się (promować) swojemu wykonawcy. Ile dał Ci upustu na Twoim domu? Ile z każdego dom wybudowanego w rejonie Częstochowy?
tyle co mnie - jak dotąd parę lat świętego spokoju i zadowolenia z udanej inwestycji :grin:

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Sat 14 Mar, 2009

Witaj Joanna
Ciesze sie, ze znalazlas te wypowiedzi, to juz wskazuje na b-j konstruktywna wymiane opinii.
Ja ze swej strony zauwazam, ze sa to dosc stare relacje. Ponadto nie podalas linkow do watkow, a wiem , ze niektorzy uczestnicy forum, jak bodajze wymieniany przez Ciebie ostatni, potem zalil sie, chocby na wykonastwo dachu.
Niemniej jednak mam nadzieje, ze Ty wlasnie cieszysz sie wspanialym i bezusterkowym domem i milo spedzasz w nim czas.
Proponuje skupic sie na temacie efektywnego uzytkowania domu, potencjalnym inwestorom pomoglismy jak potrafilismy, podpowiadajac potencjalnych wykonawcow ;-)

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Sat 14 Mar, 2009

No wlasnie, byl wczesniej niz ja na tym forum ze swoja foto i tekstorelacja Czarek, ktory i mnie byl sklonny podpowiadac i doradzac, nawet dzwoniac na swoj koszt, byli tez inni, z ktorymi mialem kontakt osobisty badz telefoniczny i mailowy. Probowalismy z kilkoma firmami, ale - dzis musze napisac - na szczescie - nie wypalily te kontakty, pisalem z jakimi i inni opisuja na tym forum, co teraz z nimi przechodza - otwarte oczy i zdrowy rozsadek przewazyly...
Jesli dom jest na poziomie, ja dopiero go wykanczam, nie uzytkuje, ale mialem wizyte dwoch prawdziwych fachmenow od budownictwa, ktorzy go dosc dokladnie obstukali i osluchali (nie wspomniajac o wielu znajomych) oraz inspektora nadzoru inwestorskiego (ktory byl na budowie przynajmniej raz na tydzien), to dlaczego tego nie opisac i nie pokazac?

Wielu forumowiczow i gosci mialo i ma okazje sledzic moja relacje okraszona zdjeciami z budowy od samego zamyslu w watkach:
http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic. ... sc&start=0
http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic. ... sc&start=0
a forum pana Nitki umozliwia wlasnie takie prezentacje.
Rowniez otrzymuje listy, konkretne pytania i watpliwosci, telefony oraz zdarzaja sie wizyty, staram sie mowic, jak bylo, odpowiadac rzetelnie, zachecam nawet, aby stawiac konkretne pytania, moze bedzie to pomocne komus. Ilosc osob ogladajacych wskazane watki dodatkowo zobowiazuje.
Pozdrawiam

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Sat 14 Mar, 2009

Joanna Zasada wrote:Popracuj trochę nad swoim poziomem bo mizernie on się prezentuje.
Jak masz ochotę komuś dowalić to masz całe forum więc nie pisz tu wiecej bo to dotyczy mojego domu i wypraszam Pana z niego.
O kurcze, chyba nie przetarłem dobrze swoich okularów, bo nie dostrzegłem tego dopisku :-)
Jesli podtrzymujesz swoje zdanie, to zbieram moje klocki. Gdybys jednak je zmienila, to daj znac. Ja tam nie zywie urazy.

User avatar
Artur
Posts: 51
Joined: Sun 28 Aug, 2005
Location: Rogoźnik k/Będzina

Post by Artur » Sat 14 Mar, 2009

Witam,
Artur nie Arek ;)
Budowalem z GrandDLL w 2006 roku, przez 3 lata eksploatacji nie stwierdzilem zadnych problemow, wszystko jest OK. Mialem pewne uwagi w czasie budowy ale wydaje mi sie ze z kazda firma sa pewne spiecia na zasadzie inwestor-wykonawca, to normalne, lokujemy ogromne pieniadze w cos co bedziemy splacac przez dlugie lata wiec 'nerwy' sa normalne.
Zdjecia mojego domu zamiescilem na forum, moim zdaniem wyszlo bardzo fajnie, dom jest cieply, fajnie sie w nim mieszka, dzieki kilku 'rozwiazaniom' jest bardzo energo oszczedny.
Podsumuje to jedny zdaniem, poniewaz wlasnie sprzedaje ten budynek. Bede budowal drugi, duzo wiekszy wlasnie z GrandDLL :)

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sat 14 Mar, 2009

Artur wrote:przez 3 lata eksploatacji nie stwierdzilem zadnych problemow, wszystko jest OK
chyba coś jednak z dachem było ? :wink:

Joanna Zasada
Posts: 14
Joined: Thu 12 Mar, 2009

Post by Joanna Zasada » Mon 16 Mar, 2009

Widzę ,że chłopaki skutecznie zakończyli rozmwę na temat mojego pięknego domu. A oto widok z mojego okna.
Attachments
P3130015.jpg

User avatar
Artur
Posts: 51
Joined: Sun 28 Aug, 2005
Location: Rogoźnik k/Będzina

Post by Artur » Mon 16 Mar, 2009

Było ale sprawa zostala juz zalatwiona :) (chodzilo glownie o estetyke dachu w naslonecznione dni)

Jan Kucharski
Posts: 25
Joined: Fri 13 Mar, 2009

Post by Jan Kucharski » Fri 20 Mar, 2009

Do Joanny
Powiedz jak masz rozwiązaną wentylację.

Jan Kuchcik
Posts: 3
Joined: Fri 20 Mar, 2009

Post by Jan Kuchcik » Fri 20 Mar, 2009

Czyżby była rekuperacja?

User avatar
CocoChanels
Posts: 17
Joined: Sat 27 Jun, 2009
Location: France

Cudowny dom w lesie

Post by CocoChanels » Sat 18 Jul, 2009

po czym to mo¿na poznaæ ?
jesli jednak chodzi³o ci o to co napisalem o fundamentach to takie mam odczucie patrzac na inne dzienniki budowy - czysto schludnie i profesjonalnie tak przynajmniej mi sie wydaje jesli ma byc inaczej to prosze piszcie bo za kilka miesiecy jak juz powstanie dom rodzicow buduje swoj i zawsze mozna cos zmienic

shorcik
Posts: 4
Joined: Mon 11 Jan, 2010

Post by shorcik » Mon 11 Jan, 2010

Śliczny domek... tylko dach nie bardzo pasuje :sad: Wiór ew. trzcina by idealnie wyglądały ;)

Joanna Zasada
Posts: 14
Joined: Thu 12 Mar, 2009

Post by Joanna Zasada » Tue 16 Feb, 2010

Pewnie tak ale to bardzo dużo kosztuje a mój dach i tak wygląda świetnie.

de Sade
Posts: 24
Joined: Tue 17 Apr, 2012
Location: Tychy

Post by de Sade » Thu 06 Sep, 2012

superowy demeczek, fajne połączenie drewna z tynkiem, taras superancki
gratuluję

agniecha_001
Posts: 14
Joined: Fri 11 Sep, 2015

Re: Cudowny dom w lesie

Post by agniecha_001 » Tue 26 Jan, 2016

Super dom. Bardzo mi się podoba. Czy to jest dom całoroczny?

Mariuszek100
Posts: 8
Joined: Thu 03 Mar, 2016

Re: Cudowny dom w lesie

Post by Mariuszek100 » Thu 10 Mar, 2016

Ale mi sie marzy taki drewniany domek w lesie :) Bardzo ciekawy projekcik :) Tylko pozazrościć !

maciej_j
Posts: 1
Joined: Mon 18 Sep, 2017
Location: Śląsk
Contact:

Re: Cudowny dom w lesie

Post by maciej_j » Mon 18 Sep, 2017

Domek pierwsza klasa...

User avatar
Aneta1980
Posts: 24
Joined: Tue 28 Feb, 2017
Contact:

Re: Cudowny dom w lesie

Post by Aneta1980 » Mon 23 Oct, 2017

Ja też się zastanawiam czy to dom całoroczny czy letni? Wygląda pięknie i to więcej niż marzenie w takim mieszkać. Kuchnią też się możesz pochwalić? Chętnie bym zobaczyła jak wygląda jej wystrój z drewnianymi ścianami.



Post Reply

Return to “Galeria zdjęć domów naszych Forumowiczów”