Budowa domu Z4 pod Warszawa

Pochwal się swoją budową.
KonradJ
Posts: 69
Joined: Tue 24 Mar, 2009

Ja dziekuje

Post by KonradJ » Sun 29 Apr, 2012

Ja napewno nie chcialbym tak zbudowanego domu, duzo bledow, chocby nawet tak prosta rzecz jak montowanie plyt na scianach, np. nad oknami, a te nadproza to brak slow. Sorry ale to kicha.


KonradJ
Posts: 69
Joined: Tue 24 Mar, 2009

Strop

Post by KonradJ » Sun 29 Apr, 2012

Strasznie oslabiony strop, przez te otwory na rury, az strach pomyslec co dalej... A jeszcze jedno lepiej bylo budowac na gotowej plycie.

selius
Posts: 111
Joined: Mon 13 Dec, 2010
Location: Nowy Dwór Maz.

Post by selius » Thu 03 May, 2012

Dzieki za uwagi :) A mozesz jeszcze napisac co sie moze stac przez te bledy?
Bo powiem szczerze ze mieszkam prawie rok w tym domu i nie zauwazylem zeby cos sie dzialo... Kazde drzwi czy okna ladnie sie zamykaja, jeszcze nie wypadly :)
Co do ciecia belek w stropie to kiedys mialem taka rozpiske na jaka szerokosc otworu mozna sie przewiercic w belke, lub sie w nia wciąć i z tego co wiem zostalo to zachowane, no ale moge sie mylic.

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Mon 07 May, 2012

Coz efekt koncowy jest niezly, nie bede tu wnikal w jaki sposob zrobiona jest konstrukcja itd. bo juz na to za pozno - pozostaje tylko zyczyc dobrego bezproblemowego uzytkowania domu.
ps. Mistrzu KonradzieJ :cool: nie strasz inwestora .

Golden84
Posts: 35
Joined: Thu 29 Mar, 2012

Post by Golden84 » Wed 16 May, 2012

Moim zdaniem efekt końcowy jest świetny a nie niezły! Jestem pod dużym wrażeniem.

de Sade
Posts: 24
Joined: Tue 17 Apr, 2012
Location: Tychy

Post by de Sade » Tue 11 Sep, 2012

witam
fajny domek, fajnie urządzony, ale czy łazienka jest taka mała jak na zdjęciu wygląda? czy nie widać całej?
gratuluję



Post Reply

Return to “Galeria zdjęć domów z okresu budowy”