paroizolacja przez strop

Masz wątpliwości co do realizacji budowy - pokaz zdjęcie - postaramy sie ocenić.
mmrozek80

paroizolacja przez strop

Postautor: mmrozek80 » pn 16 lis, 2015

Witam,
jestem na etapie budowania domku w technologi szkieletowej. Właśnie skończyłem docieplać i pozostało położyć paroizolację. Jak to teraz puścić jak jest już położona płyta osb :(. Czy mam ją wyciąć jak zaznaczałem czerwoną linią na zdjęciu aby uszczelnić wokół desek stropowych?

wujektadek

Re: paroizolacja przez strop

Postautor: wujektadek » czw 25 maja, 2017

Cześć! Jak wybrnąłeś z problemu paroizolacji na belkach stropowych. Mam teraz ten sam problem, bo wykonawcy konstrukcji nawet chyba nie słyszeli o wymogu ciągłości paroizolacji na przegrodach zewnętrznych. Pozdrawiam.

wujektadek

Postautor: wujektadek » pt 26 maja, 2017

Witam! U mnie wiatroizolacja przechodzi "płynnie" z parteru na piętro po poszyciu ścian (brak przejścia nad oczepami i nad stropem do wnętrza budynku). Niby wiatroszczelność jest zachowana, chodzi mi o następującą kwestię: czy i jak paroizolować poziom "wieńca" stropu między kondygnacjami (poddasze użytkowe) (upychać wełnę między belkami stropowymi cięgiem do deski czołowej, czy nad oczepem stworzyć przestrzeń paroizolowaną - jak?)?

piotrekko

Postautor: piotrekko » czw 12 paź, 2017

Mega oferta, dla mnie super opcja :D

Wróć do „Galeria zdjęć "problemów" spotykanych na budowie”