Gdzie i jaka dobra biała taśma led

Instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne i ...wszystkie inne.
Awatar użytkownika
Zytek

Gdzie i jaka dobra biała taśma led

Post autor: Zytek » pn 23 maja, 2016

Potrzebuje porządnej (cena nie jest priorytetem, ale bez przesady) taśmy LED 5050 (lub mocniejszej) z barwą białą neutralną w kierunku ciepłej z przyzwoitym RA.
Będzie naklejona na profil alu, więc nie powinno być problemu z ciepłem, ale chcę by nie padły mi za chwile jakieś diody lub światło sparszywiało. Liczy się jakość. Do tego przydał by się zasilacz z możliwością regulacji natężenia światła.
Zakup koniecznie w PL z fakturą. Macie jakieś sprawdzone typy/źródła?

star

Re: Gdzie i jaka dobra biała taśma led

Post autor: star » pn 23 maja, 2016

Nie polecam na pewno kupować taśm na aukcjach. Wprawdzie są w niskich cenach ale moje doświadczenia w dużej mierze są z nimi negatywne. Takie taśmy są wykonane kiepsko, większość to sprowadzana Chin tandeta.

Jestem zdania,że lepiej będzie zainwestować w coś porządnego. Zerknij sobie tutaj;
https://www.perfektmarket.com.pl/tasmy-led-cat-68 - jest tam spory wybór markowych taśm. Jeśli będziesz miał problem z decyzjją to skontaktuj się z obslugą sklepu. Coś powinni pomóc Ci wybrać.
::)

drewrun

Post autor: drewrun » czw 02 cze, 2016

Jest trochę fajnych sklepów z takimi taśmami. Wejdź sobie na ledovo.pl i sprawdź taśmy ledowe. Na pewno znajdziesz tam coś odpowiedniego.

mokka32

Post autor: mokka32 » wt 18 kwie, 2017

Ja swoją białą ledówkę kupiłem online tutaj https://www.maritex.com.pl/led/tasmy_led.html jest ok. Wziąłem tą 5000K, Wcześniej dostałem od znajomego jedną taśmę z allegro ale kolor był zbyt nasycony.

Domino84

Post autor: Domino84 » pt 01 lut, 2019

Taśmy LED wysokiej jakości możesz znaleźć w sklepie LumenTEC. Mają różne taśmy LED, oprawy i profile. Możesz dokupić taki osprzęt, jaki Ci odpowiada. Polecam tę firmę, bo nie raz korzystałem z ich oferty.
Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje - wymagania techniczno-montażowe dla domów z drewna”