Szukam pracy

Oferty osób poszukujących pracy
Post Reply
Nikodem
Posts: 7
Joined: Fri 28 Jan, 2011
Location: Giżycko

Szukam pracy

Post by Nikodem » Wed 23 Mar, 2011

Dzien Dobry. Wczesniejsze ogloszenie nie przynioslo rezultatow wiec sprobuje ponownie. Szukam pracy na budowach domow szkieletowych lub tez oferuje swoja pomoc. Posiadam wlasna jednoosobowa dzialalnosc, posiadam wlasne narzedzia i jestem mobilny. Dodam, ze posiadam tez certyfikat wydany przez CBD. Dziekuje i czekam na propozycje. Marek


Swiadomy Inwestor
Posts: 1
Joined: Thu 14 May, 2020

Re: Szukam pracy

Post by Swiadomy Inwestor » Fri 29 May, 2020

Cześć
Dlaczego nie pytasz wprost w firmach wykonujących te domy.
Firma, która mnie budowała, zatrudniała podwykonawców na swojej działalności, także na działalności jednoosobowej. Sądzę, że większość firma tak działa. Jest to dla nich wygodne.
Jak chcesz podam Ci namiary. Podaj swój numer. ( nie chcę pisać na forum)

Suvali
Posts: 1
Joined: Fri 11 Dec, 2020

Re: Szukam pracy

Post by Suvali » Fri 11 Dec, 2020

Dzien Dobry. Wczesniejsze ogloszenie nie przynioslo rezultatow wiec sprobuje ponownie. Szukam pracy na budowach domow szkieletowych lub tez oferuje swoja pomoc. Posiadam wlasna jednoosobowa dzialalnosc, posiadam wlasne narzedzia i jestem mobilny. Dodam, ze posiadam tez certyfikat wydany przez CBD. Dziekuje i czekam na propozycje. Andrzej
Na górę

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Szukam pracy

Post by Wojciech Nitka » Fri 11 Dec, 2020

Gdybyś określił rejon kraju jaki Cię interesuje, to może mógłbym Ci wskazać kilka firm, w których może mógłbyś podjąć pracę...

Vinaya
Posts: 1
Joined: Sun 27 Dec, 2020

Re: Szukam pracy

Post by Vinaya » Sun 27 Dec, 2020

Dzien Dobry. Wczesniejsze ogloszenie nie przynioslo rezultatow wiec sprobuje ponownie. Szukam pracy na budowach domow szkieletowych lub tez oferuje swoja pomoc. Posiadam wlasna jednoosobowa dzialalnosc, posiadam wlasne narzedzia i jestem mobilny. Dodam, ze posiadam tez certyfikat wydany przez CBD. Dziekuje i czekam na propozycje

Graciela8
Posts: 3
Joined: Thu 22 Jul, 2021

Re: Szukam pracy

Post by Graciela8 » Thu 22 Jul, 2021

Witam



Post Reply

Return to “Poszukuję pracy”