Zainteresowany zdobyciem umiejętności ciesli - Warszawa / mazowieckie

Oferty osób poszukujących pracy
Post Reply
Ickx
Posts: 1
Joined: Tue 20 Sep, 2016

Zainteresowany zdobyciem umiejętności ciesli - Warszawa / mazowieckie

Post by Ickx » Fri 21 Oct, 2016

Szanowni Państwo,
chciałbym zdobyć doświadczenie przy pracy związanej z budową domów szkieletowych w związku z czym poszukuje zatrudnienia w firmie zajmującej się ich budową. Jestem zainteresowany pracą na terenie woj. mazowieckiego, w szczególności w Warszawie lub okolicach.
Dotychczas nie miałem praktyki w branży budowlanej dlatego zainteresowany jestem pracą jako pomocnik lub uczeń. Chcę poznać pracę przy konstrukcjach drewnianych od podstaw. Ponieważ interesuje mnie głównie zdobycie doświadczenia i nabycie podstawowych umiejętności w pracy cieśli to gotów jestem pracować za darmo albo za symbolicznym wynagrodzeniem.

Zdaje sobie sprawę, że mój brak doświadczenia w branży może budzić obawy ale szybko się uczę i nie mam problemów z obsługą elektronarzędzi. Jestem osobą odpowiedzialną (mam 35 lat) i dobrze dogaduje się z ludźmi.
Ponieważ na co dzień pracuję na pełen etat to jestem zainteresowany pracą w niepełnym wymiarze godzin, może być w weekendy.
Mój adres e-mail do kontaktu to: ickx3@wp.pl


KrzysieG
Posts: 2
Joined: Tue 31 Mar, 2020
Contact:

Re: Zainteresowany zdobyciem umiejętności ciesli - Warszawa / mazowieckie

Post by KrzysieG » Tue 31 Mar, 2020

Cześć,

Gdyby ktoś był zainteresowany ile można zrobić jako stolarz, to specjalnie na to przygotowałem fajny artykuł na moim blogu: https://joblife.pl/ile-zarabia/ile-zara ... -stolarza/. Jeżeli ktoś ma inne doświadczenia to proszę o informacje :)

Pozdrawiam, Krzysiek.

kowal46
Posts: 11
Joined: Tue 13 Sep, 2022

Re: Zainteresowany zdobyciem umiejętności ciesli - Warszawa / mazowieckie

Post by kowal46 » Wed 26 Oct, 2022

Ile zarabia za granicą cieśla możecie sprawdzić sobie na stronie pracawue.pl I od razu aplikować hehe :D


Post Reply

Return to “Poszukuję pracy”