Poszukuję majstra do montażu konstrukcji w szkielecie kanadyjskim

Oferty firm poszukujących pracowników
Post Reply
inez
Posts: 21
Joined: Wed 09 Jul, 2008
Location: Warszawa
Contact:

Poszukuję majstra do montażu konstrukcji w szkielecie kanadyjskim

Post by inez » Tue 29 Aug, 2017

W związku z dużą ilością zleceń firma Inez Co. Domy Kanadyjskie poszukuje osoby na stanowisko drugiego majstra do montażu konstrukcji w technologii szkieletu drewnianego kanadyjskiego. Wymagane doświadczenie na budowach w USA lub Kanadzie. Więcej informacji pod numerem 505 113 331 lub prosimy o zgłoszenia na praca@inez.com.pl.


MajorDamage
Posts: 75
Joined: Fri 31 Jan, 2014

Re: Poszukuję majstra do montażu konstrukcji w szkielecie kanadyjskim

Post by MajorDamage » Tue 10 Oct, 2017

Czy to uwstecznianie czy po prosu brak wiedzy i wyobraźni to ostatni kierownicy i majstrowie od budynków szkieletowych, jakich miałem okazję zrugać nie mieli zielonego pojęcia, że w budynku o takiej konstrukcji, budując taras nad garażem stosujemy nieco inne i droższe rozwiązania hydroizolacyjne. Już naprawdę nie wiem czego dziś uczą na politechnikach i choć brak tam tematów z rozwijającym się rynkiem budownictwa szkieletowego to wciąż ludzie decydujący (projektanci, kierownicy) nie kwapią się by choć troszkę pomyśleć i przetrawić temat. A tak podpisują papierek by kaska leciała a po 5 latach ich decyzje są dość drogie w poprawie.

Danny41
Posts: 1
Joined: Tue 26 Dec, 2017
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Poszukuję majstra do montażu konstrukcji w szkielecie kanadyjskim

Post by Danny41 » Tue 26 Dec, 2017

Aktualna oferta??

lysya4
Posts: 10
Joined: Mon 02 Jan, 2012

Re: Poszukuję majstra do montażu konstrukcji w szkielecie kanadyjskim

Post by lysya4 » Thu 12 Apr, 2018

Ludziom z branży osobiście odradzam pracę w tej firmie, dodam że treść ogłoszenia troszkę mija się z prawdą.
Byłem tam majstrem przez parę lat jak i również mam kontakt z ludźmi którzy odeszli z tej firmy w ostatnim czasie. Wszelkich informacji mogę udzielić na priv.


Post Reply

Return to “Poszukuję pracownika”