Jak urządzić mieszkanie

Oferty firm poszukujących pracowników
Post Reply
star
Posts: 58
Joined: Mon 19 Oct, 2015

Re: Jak urządzić mieszkanie

Post by star » Mon 14 Sep, 2020

Jeżeli się czuje, że samodzielnie może być trudno z urządzeniem (dobór kolorystyki, ustawienia elektryki, piec, światła, podłogi itp...) to polecam serdecznie projektanta. Sama skorzystalam w domu i jestem bardzo zadowolona. Od tego są fachowcy, jeśli potrzebujemy i tak czujemy - a póżniej projekt działa na lata. Jeśli jednak szukasz inspiracji to polecam
- blogi wnętrzarskie
- homebook
- pinterest.
::)


WarHeeD
Posts: 1
Joined: Tue 13 Oct, 2020

Re: Jak urządzić mieszkanie

Post by WarHeeD » Tue 13 Oct, 2020

Wydaje mi się, że trzeba wybrać projektanta, dobry projektant nie jest tani. A także powinieneś zadbać o wysokiej jakości instalatorów.

Zosia_K
Posts: 25
Joined: Wed 17 Apr, 2019

Re: Jak urządzić mieszkanie

Post by Zosia_K » Mon 19 Oct, 2020

W kwestii pomysłów na wystrój wnętrza mnie bardzo pomogły galerie zdjęć z blogów i inspiracje znalezione w sieci. Z doświadczenia wiem, że nie zawsze trzeba płacić za projektanta żeby mieć pięknie urządzone mieszkanie.

maria58
Posts: 2
Joined: Tue 03 Jan, 2017

Re: Jak urządzić mieszkanie

Post by maria58 » Sun 28 Feb, 2021

Jeśli chcemy znaleźć odpowiednie rozwiązania w kwestii wystroju wnętrza, warto zastanowić się na tym, gdzie je znaleźć. Przede wszystkim dobrze znaleźć rozwiązanie.

szocikniebieski
Posts: 4
Joined: Tue 26 Jan, 2021
Contact:

Re: Jak urządzić mieszkanie

Post by szocikniebieski » Thu 04 Mar, 2021

lokalny wykonawca to mniejszy koszt, podpowiedź ;p

Grzesiek13
Posts: 14
Joined: Fri 26 Mar, 2021

Re: Jak urządzić mieszkanie

Post by Grzesiek13 » Wed 28 Jul, 2021

Co jest dla Was najważniejsze w przypadku wyboru mieszkania?

blagier
Posts: 5
Joined: Fri 08 Jul, 2022

Re: Jak urządzić mieszkanie

Post by blagier » Thu 16 Nov, 2023

Zdecydowaliśmy się na mieszkanie w stanie do wykończenia, bo chcieliśmy sami w/g własnego gustu wszystko urządzić. Na początek poszły podłogi i dzięki rekomendacjom trafiliśmy do salonu firmy Superparkiet, w której znaleźliśmy nie tylko eleganckie podłogi w dobrej cenie, ale także fachowców, którzy zajmą się jej położeniem. Dla nas to najlepsze rozwiązanie, gdyż znalezienie w Warszawie dobrego fachowca graniczy z cudem.



Post Reply

Return to “Poszukuję pracownika”