zatrudnie do budowy domow szkieletowych

Oferty firm poszukujących pracowników
Post Reply
Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

zatrudnie do budowy domow szkieletowych

Post by Marcin L » Tue 13 Jan, 2009

:cool: poszukuje osob ktore chcialy by popracowac przy budowie domow szkieletowych........


Maciej73
Posts: 5
Joined: Thu 22 Jan, 2009

Post by Maciej73 » Thu 22 Jan, 2009

Czesc Marcinie! Przydal by Ci sie ktos taki jak ja, co...? :mrgreen:
Pozdrawiam! M(oslo)

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Thu 22 Jan, 2009

:mrgreen: :mrgreen: zgadza sie...............

Artkor
Posts: 10
Joined: Sun 18 Jan, 2009

Post by Artkor » Wed 28 Jan, 2009

Cześć
Bardzo chętnie bym popracował przy szkieletach. Można coś więcej na temat ?
pozdrawiam

dods
Posts: 1
Joined: Tue 13 Jan, 2009
Location: lubliniec

Post by dods » Thu 29 Jan, 2009

wlasnie ja tez jestem ciekaw jakie warunki proponujesz i gdzie mam doswiadczenie z norwegii

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Thu 29 Jan, 2009

:mrgreen: widze ze w zwiazku z zastojem na rynku w skandynawii (i nie tylko) pojawiaja sie nowi ludzie na rynku pracy majacy doswiadczenie w budownictwie szkieletowym.... cieszy mnie to bardzo... mysle ze dla wielu ludzi ktorzy uczyli sie pracy (przedewszystkim) w Skandynawii dostosowanie sie do warunkow polskich bedzie niezwykle trudne.... chodzi konkretnie o wydajnosc-szybkosc pracy... o slimaczym tempie w Polsce niema co marzyc .... to tak na marginesie...

broda
Posts: 45
Joined: Sun 18 Sep, 2005
Location: Warszawa

Post by broda » Wed 11 Mar, 2009

Witam! Marcin L a gdzie działasz z firmą????

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Wed 11 Mar, 2009

:cool: okolice Lodzi w strone kutno/ plock/ lowicz i norwegia troche....?????

Marcin Cz.
Posts: 1
Joined: Sun 22 Mar, 2009

Post by Marcin Cz. » Sun 22 Mar, 2009

byłbym zainteresowany, prosze o jakis nr kontaktowy.

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Sun 22 Mar, 2009

:roll: niestety juz nieaktualne...............

jolandsk
Posts: 11
Joined: Sun 22 Mar, 2009
Location: tromso

Post by jolandsk » Wed 25 Mar, 2009

Marcin L wrote::mrgreen: widze ze w zwiazku z zastojem na rynku w skandynawii (i nie tylko) pojawiaja sie nowi ludzie na rynku pracy majacy doswiadczenie w budownictwie szkieletowym.... cieszy mnie to bardzo... mysle ze dla wielu ludzi ktorzy uczyli sie pracy (przedewszystkim) w Skandynawii dostosowanie sie do warunkow polskich bedzie niezwykle trudne.... chodzi konkretnie o wydajnosc-szybkosc pracy... o slimaczym tempie w Polsce niema co marzyc .... to tak na marginesie...
eeeee, cos chyba nie do konca jestes zorientowany w temacie pracy w krajach skandynawskich. skad takie opinie? widziales to na wlasne oczy?
poza tym nie wszyscy UCZYLI sie pracy w skandynawii. duza czesc to ludzie ktorzy przy okazji poznali skandynawskie technologie, materialy. a doswiadczenie w ciesielce, czy stolarstwie budowlanym nabyli w polsce. powiem ci tylko, ze ludzie ktorzy wracaja do polski, wracaja bogatsi o nowe doswiadczenia.
ps.przyjedz i popracuj troche na konkretnym projekcie, a przekonasz sie, ze nie masz racji.

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Wed 25 Mar, 2009

:mrgreen: pracuje w Norwegii juz ktorys rok z rzedu(dzialam jednoczesnie w polsce od 96r)i jestem doskonale zorientowany w sytuacji na rynku pracy w skandynawii....zgadzam sie ze nie wszyscy uczyli sie pracy w skandynawii sam jestem tego przykladem...twierdze jednak ze jest duza grupa ludzi ktora niestety wraca nie bedzie sie wstanie dostosowac do polskiego wymagajacego rynku....co do pracy w Polsce to mam terminy na 2010 (mam nadzieje ze inwestor wstawi fotorelacjie z budow na forum)......wiec jestem doskonale zorientowany w sytuacji ..... :cool:.....pozatym ktos kto uczyl sie ciesielstwa w skandynawii bedzi emial wielki problem w Polsce z dachami wielopolaciowymi z wiadomych wzgledow...chyba nie widziales w akcji polskiego profesjonalnego ciesli (dot.szybkosci pracy)to mierzenia miarami rozkladany mi w norwegii ...hehe

KonradJ
Posts: 69
Joined: Tue 24 Mar, 2009

Post by KonradJ » Thu 26 Mar, 2009

Witam!Marcin masz cos przeciw rozkladanym miarom? :wink: Wazne aby sie wymiar zgadzal :lol:

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Thu 26 Mar, 2009

:mrgreen: no coz....w sumie nie....jednak rozkladane takiej miary trwa troche dluzej niz mierzenie tasma...czyli spada szybkosc pracy(troszke)...po co rozkladana jak mozna tasma i wymiar sie zgadza tez...( :wink: .choc przy precyzyjnych pracach stolarskich wole jednak miarke rozkladana)



Post Reply

Return to “Poszukuję pracownika”