Meble do domu z drewna

Jak wyremontować stary dom drewniany
Awatar użytkownika
Aneta1980
Kontaktowanie:

Meble do domu z drewna

Postautor: Aneta1980 » śr 07 cze, 2017

Myślę, że zakup drewnianych mebli do domu z drewna jest już lekką przesadą :D Dlatego wpadłam na pomysł, żeby poszukać czegoś niekonwencjonalnego. Wpadłam na 4krzesla.pl i znalazłam tam nawet takie cuda, jak krzesła przezroczyste! Jesteście odważni w aranżacyjnych bojach? W takim razie miejscówka powinna przypaść Wam do gustu. Mam nadzieję, że komuś się przyda

Junona32

Re: Meble do domu z drewna

Postautor: Junona32 » wt 11 lip, 2017

Dlaczego nie. To, że dom jest z drewna nie oznacza, że nie można zaszaleń. Taka nowoczesna aranżacja może świetnie wyglądać w takim domu. Trzeba tylko wyczuć równowagę, żeby nie przesadzić. I chociaż osobiście bardziej podobają mi się np. szafy przesuwne i raczej klasyczne meble, to chętnie zobaczyłabym aranżację, o której mówisz.

mayster

Postautor: mayster » ndz 16 lip, 2017

Wszystko jest kwestia gustu .. mi osobiscie nie podabaja sie te krzesla .. bardziej stawiam na klasyczne rozwiazania. Z meblami jest fajna sprawa gdy umiemy troche masjterkowac i mamy odpowiednie narzedzia. W sieci jest mnostow poradnikow jak zbudowac od a-z swoje wlasne projekty. Mam znajomego, ktory w ten sposob zaoszczedzil sporo pieniedzy .. podobne z drewna na zamowienie byly prawie trzy razy drozsze :) Sam jestem troche bardziej wygodny dlatego tez staram sie szukac rozmaitych promocji przed kazdym zakupem tego typu rzeczy. Udalo mi sie niedawno znalezc sklep z meblami gdzie na biezaco maja naprawde atrakcyjne rabaty - alerabat.com/kody-promocyjne/sfmeble-pl Glownie zwracam uwage na to z jakiej grubosci plyty sa zrobione .. kiedys mialem szafki w kuchni z mdfu i niestety byl problem - poprostu sie uginaly. Przyczyna byl nie tylko duzy ciezar rzeczy w nich trzymanych ale takze wilgoc w samej kuchni - zona korzystala wtedy ze zwyklej kuchenki podpietej do gazu z butli .. co wszystko wyjasnia. Po podpieciu sie do gazu ziemnego problem minal jednak i tak zmienilismy meble .. ile lat mozna miec tak samo w mieszkaniu ;)

Awatar użytkownika
Aneta1980
Kontaktowanie:

Postautor: Aneta1980 » wt 17 paź, 2017

Do domu z drewna pasuje wiele aranżacji. Nie ma co się ograniczać, bo wystarczy miec odrobinę stylu, żeby doskonale dobrać wzory i kolory w pomieszczeniach. Ja znalazlam ciekawe inspiracje na tej stronie. Świetne pomysły na nowoczesne i klasyczne wnętrza. Mayster chętnie sam bym coś pomajsterkował, ale czasu zawsze za mało, a siedzieć na czymś trzeba ;)

jeeppo

Postautor: jeeppo » pn 11 gru, 2017

No tak bardzo dużo ;) moim zdaniem do drewna to praktycznie każda rzecz będzie okej, natomiast co powiecie o doborze lamp do takiego domku? Bardzo mi się podoba http://urzadzajtanio.pl/product-pol-129 ... o-SP5.html jednak zastanawiam się jak to wszystko się będzie komponować ? Chętnie posłucham jakiś Waszych opinii w tym temacie, bo każda może być, że tak napiszę na wagę złota i da mi coś do myślenia ;) Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi, czekam na coś ciekawego ;)

kazbuduje

Postautor: kazbuduje » sob 13 sty, 2018

ja uważam ze z drewnem ladnie komponuje się biel i czerwien
wiec postawil bym na meble malowane na bialo

Boctol

Postautor: Boctol » pn 05 lut, 2018

Jeśli chodzi o drewniane domy i ich wnętrza to ja lubię łączenia kilku struktur. Uważam, że połączenie drewna z metalem dodaje wnętrzu pazura. Jeśli chodzi o plastik mało jest mebli zrobionych z tego materiału, a przy tym ładnych wizualnie i funkcjonalnych. Ja na przykład uważam, że urządzenie takiego wnętrza nie musi być monotematyczne. Czyli, że meble mają być w podobnych tonach jak ściany. Na przykład w pokoju dziecięcym powinna być stonowana gra kolorów. Ale najlepiej mają być one żywe. Ładnie brzmi jak powiem ubrane w kolory, a nie w nie obrzygane. Łączy je, nie używają stonowanych barw, takich oklepanych i niby bezpiecznych, a przy tym nudnych. Raczej w kolorystyce są bardzo wyraziści, ale potrafią użyć też delikatniejszych barw. W każdym razie jestem za tym aby w drewnianych wnętrzach bać się łączyć struktury i różne barwy, często dość wyraziste.

wojtekper
Kontaktowanie:

Postautor: wojtekper » śr 21 lut, 2018

Drewniane domy są coraz bardziej popularne. Są może droższe od standardowych ale za to dużo zdrowsze. Pozdrawiam

kama01

Postautor: kama01 » sob 10 mar, 2018

Tak jak rzeczywiście chciałam miec koniecznie dom z drewna tak jesli chodzi o meble to tutaj juz chcialam miec po prostu wygodne ;) Do domku jedziemy wypoczywac a nie siedziec na drewnie ;p Mamy duży naroznik z salonu agaty i do tego krzesła z duzymi poduchami + kilka puf. Uwielbiam nasze wieczorki przy kominku w chłodne lato.... już nie moge sie doczekac sezonu - niech juz bedzie cieplo!

zbiegusek

Postautor: zbiegusek » ndz 11 mar, 2018

Ale nie za ci9epło - tak, żeby siedzenie przy kominku miało sens ;)

Awatar użytkownika
mrocznydaro333

Postautor: mrocznydaro333 » śr 14 mar, 2018

Do drewnianych domów najlepiej komponuje się szkło i metal. Wg mnie to jest najlepsze połączenie. Wszystkie meble w domku mam z czarnej skóry.

luzikiem
Kontaktowanie:

Postautor: luzikiem » sob 28 kwie, 2018

a ja uważam że grewnia nigdy za wiele,
a teraz podobno najmodniejsze drewniane szafki kuchenne -
chodz w kuchni lepiej się sprawdzaja laminaty, ale jakoś metalowe meble do mnie nie przemawiaja,
a szklane sa niebezpieczne przy dzieciach :(

Awatar użytkownika
Ronald

Postautor: Ronald » wt 08 maja, 2018

Ja wolę zwykłe meble. Ostatnio wymieniałem meble w kuchni i zdecydowałem się na takie na wymiar. Wszystkim zajęła się firma Em-meble i efekt zrobił na mnie wrażenie. Meble są solidnie wykonane i świetnie się prezentują.

Wróć do „Remonty starych domów drewnianych”