Strona 1 z 1

Tanie budowanie w technologii "roobik66:

: sob 12 mar, 2011
autor: Wojciech Nitka
Zapraszam do dyskusji na temat, chyba najtańszej w kraju technologii budowy domów o drewnianej konstrukcji szkieletowej - technologii o nazwie - "technologia roobok66"

Jednocześnie podkreślam - jestem przeciwny budowaniu domów w technologii proponowanej przez roobik66 i technologii tej nie popieram. Jednak każdy kto podejmie współpracę z firmą (nie znam nazwy) roobik66, współpracę podejmuje na własne ryzyko.

Re: Tanie budowanie w technologii "roobik66:

: śr 27 maja, 2015
autor: kronaldo
I co jak poszło co.Moze napiszesz coś nam tu.Dawaj foty.

Re: Tanie budowanie w technologii "roobik66:

: ndz 22 lis, 2015
autor: krucko
Ciekawy post

Re: Tanie budowanie w technologii "roobik66:

: wt 13 wrz, 2016
autor: Plastus
No właśnie, może więcej szczegółów :)

Re: Tanie budowanie w technologii "roobik66:

: pt 16 mar, 2018
autor: roobik66
Jednej rzeczy to nie rozumiem. Co niewłaściwego jest w technologi którą ja stosuję a przeniesionej żywcem z Ameryki na podstawie zresztą książek wydanych przez wydawnictwo Murator, oraz projektu kupionego w Kanadzie ( był taki katalog swego czasu w sprzedaży, p. Nitka wie o który chodzi). Mieszkam w takim domu 20 lat bez najmniejszych kłopotów mimo przeżycia powodzi, jedyne co remontowałem to cyklinowanie podłóg , malowanie elewacji, i teraz dopiero wrzucę drugą warstwę gontów bitumicznych i to nie dlatego że poprzednia cieknie tylko od strony północnej nieładnie wygladają. Fotki tu nie mogę wrzucic bo ogrniczenie kilobajtów nie pozwala, w każdym razie jak w zeszłym roku były niedaleko mnie ćwiczenia polsko - amerykańskie to z 10 x miałem wizytacje amerykanskich pilotów smigłowców Apache tuż nad koronami drzew. Co do chyba głównego zarzutu że nie widzę nic złego w stosowaniu drewna ssuszonego na powietrzu to też nie chce mi tu wejśc foto strony z kanadyjskiej instrukci przetłumaczonej na polski gdzie stoi jak byk " Wybieraj drewno suszone przez dłuższy czas na wolnym powietrzu".

Re: Tanie budowanie w technologii "roobik66:

: pn 03 wrz, 2018
autor: roobik66
Tu próba wbicia fotki mojego pierwszego domu w dokładnie skopiowanej technologi kanadyjskiej.