Najlepszy kredyt na budowę domu

Skąd i ile kasy potrzeba na budowę domu z drewna
markol

Re: Najlepszy kredyt na budowę domu

Post autor: markol » pt 19 sie, 2016

Ja również polecam lokaty. To najbezpieczniejszy sposób na pomnożenie gotówki.

lisiecki123

Post autor: lisiecki123 » wt 30 sie, 2016

Na forach też mozna się wiele dowiedzieć - bo jak ktoś ma problemy w którymś banku - no to wiadomo że lepiej tam nie brać

pozyczkasa
Kontakt:

Post autor: pozyczkasa » śr 04 sty, 2017

finansowanie budowy domu z drewna nie każdy bank się podejmie. Duże znaczenie bedzie maiała wycena takiej nieruchomości ponieważ obecnie minimalny wkład własny to 90%( 10% musi być ubezpieczone podobnie jak w 2016 roku). Marże na rynku w tym momencie to około 1,6-2,2 w zależności od banku. Niestety nie każdy łapie się na najlepsze oferty dlatego warto złożyć wniosek przynajmniej do 2 banków.

Marylaa

Post autor: Marylaa » wt 21 lut, 2017

Tak naprawdę ofert kredytowych na naszym rynku jest dzisiaj bardzo wiele. Dlatego też na pewno zanim jeszcze zdecydujemy się na jakąś konkretną opcję, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z pomocy doradcy finansowego, takiego jak chociażby osoby z doradztwa finansowego . Dzięki nim bowiem w trakcie przebiegających na stopie partnerskiej rozmów, dowiemy się jakie mamy możliwości, z jakich rozwiązań możemy skorzystać, a także jakie towarzyszy im ryzyko.

robot
Kontakt:

Post autor: robot » pt 21 kwie, 2017

Nie zawsze najtańsza oferta jest dostępna dla danego kredytobiorcy. Czasem te najtańsze wymagaj a najwyższej zdolności kredytowej.

piasma
Kontakt:

Post autor: piasma » śr 21 mar, 2018

trzeba porównywać, oferty wciąż się zmieniają, pojawiają się nowe możliwości na rynku - jakieś zniżki, czy okazje, jeśli Ci się nie chce szukać skontaktuj się z pośrednikiem, niech on za Ciebie szuka

Ola666

Post autor: Ola666 » pt 23 mar, 2018

Najlepszy kredyt to taki, który na pewno jesteśmy w stanie spłacić. Ofertę można porównać w internecie, ale jeśli zależy nam na większym kredycie, lepiej pójść do banku i zapytać o szczegóły.

kolczy
Kontakt:

Post autor: kolczy » pn 26 mar, 2018

w tej chwili bank INg reklamuje się z oferta na cele ekoogiczne , ciekawy jestem czy przy ekologicznym dom też nie pobierają opłat

Paula883

Post autor: Paula883 » sob 28 lip, 2018

Polecam też jak zostanie Wam trochę gotówki, wrzucić to na lokatę aby pieniążki pracowały jak należy.

pieknyolek

Post autor: pieknyolek » wt 05 lut, 2019

Jeżeli szukasz kredytu ale nie wiesz od czego zacząć to polecam kontakt ze stroną https://www.wycena-oc.pl/kredyty-hipoteczne-szczecin/ która fachowo pokieruję Cię co i jak ;) Sam skorzystałem z ich usług i teraz mieszkam w przepięknym domu ;)

moleras19

Post autor: moleras19 » pt 15 lut, 2019

Ostatnio szukałem pożyczki dla mojej firmy, poniewaz brakowało mi troche pieniędzy na nowy sprzęt. Mój znajomy polecił mi ofertę AasaDlaBiznesu, poniewaz sam z niej skorzystał i jest zadowolony. Jeżeli potrzebujecie pożyczki na budowę domu, to mysle ze ta oferta jest równiez dla Was. Polecam i pozdrawiam .

Wojciech Nitka
Kontakt:

Post autor: Wojciech Nitka » sob 16 lut, 2019

moleras19 pisze:
pt 15 lut, 2019
Jeżeli potrzebujecie pożyczki na budowę domu, to mysle ze ta oferta jest równiez dla Was.
Czy Ty wiesz co reklamujesz?
Bierzesz 20.000 zł. na trzy lata, a oddajesz 40526,78 zł. Zdzierstwo.

budowniczy_k

Post autor: budowniczy_k » wt 19 lut, 2019

zgadzam się z przedmówcą - jak najdalej od magicznych pożyczek i kredytów. Na dom tylko sprawdzone banki, najlepiej po solidnym rozeznaniu co gdzie i ile będzie nas kosztować

ODPOWIEDZ

Wróć do „Finansowanie i koszty budowy”