Cena domu??

Skąd i ile kasy potrzeba na budowę domu z drewna
moraw

Cena domu??

Postautor: moraw » śr 19 gru, 2007

Witam, posiadam działke budowlaną na której chciałbym wybudować dom. Pytanie czy mając 200 tyś. zł jestem w stanie postawic domek szkieletowy o powierzchni ok 80 metrów??

adiz1

Re: Cena domu??

Postautor: adiz1 » czw 20 gru, 2007

moraw pisze:...czy mając 200 tyś zł jestem w stanie postawic domek szkieletowy o powierzchni ok 80 metrów??

Będzie trudno. Rok - dwa lata temu było by to możliwe, aktualnie średnią cenę za m2 domu to 2400 zł. (netto) i więcej. Za tą sumę nie wprowadzisz się od razu z meblami - cena uwzględnia tylko elektryczne ogrzewanie konwektorowe, bez wylewek wyrównujących, z bardzo okrojoną instalacją elektryczną (bez gniazd i kontaktów). Pamiętaj, że działka bez mediów/przyłączy to też spore, a niezbędne wydatki.

moraw

Re: Cena domu??

Postautor: moraw » czw 20 gru, 2007

Pytałem sie o postawienie domu "czy za 200 tys postawie dom szkieletowy", a nie o przyłącza,gniazdka i meble. Media mam na działce wszystkie, a wykonczeniówke wewnatrz typu elektryka i biały mont. podłogi zrobie sam. Chodzi mi konkretnie czy za taka sume bedzie dom stał np. w stanie deweloperskim wewnatrz, a z zewnatrz wykonczony. Patrze na cennik firmy I-bud i wg. tego sie da ale....., czy nie wzrosnie ta cena o np 100 tys??

Wróć do „Finansowanie i koszty budowy”