A co z dolnym śląskiem

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
darek_las
Posts: 1
Joined: Thu 18 Jan, 2007

Wykonawcy domów szkieletowych

Post by darek_las » Mon 22 Jan, 2007

Witam.
Ja również prosiłbym o namiary na solidnego wykonawcę, tyle że z okolic Sycowa.
Pozdrawiam,
Darek


MalgosiaS
Posts: 1
Joined: Mon 29 Jan, 2007
Location: dolnyśląsk

godna polecenia firma z dolnego slaska

Post by MalgosiaS » Mon 29 Jan, 2007

witam!!!
interesuje nas firma z Dolnego Slaska, ktora postawila by nam dom szkieletowy obłożony półbalami, material mozemy zdobyc sami jak rowniez fundamenty wykonamy. Nie ukrywam , liczymy na Pana Panie Wojtku dobra i fachowa rade w tym zakresie. Posiadamy projekt, media na dzialce ale ciagle nie mamy godnej polecenia firmy z naszej okolicy-Dolnego Slaska. Wiemy, iz dobrzy fachowcy to polowa, a moze i wiecej sucesu, takiej inwestycji.
Jeszcze raz prosze o namiar na firmy, ktore moze nam Pan polecic: polaswan@wp.pl
Pozdrawiamy MalgosiaS
Malgos

bolek2005
Posts: 2
Joined: Wed 07 Feb, 2007
Location: wrocek

Post by bolek2005 » Sat 10 Feb, 2007

witam! cos chyba nie tak z naszym regionem skoro tyle ludzi szuka firmy i nie moze znalezc mam ten sam problem :( firm bez liku ale kolo wroclawia jakby pusto bardzo goraco prosze o dobra firme ktora ma w ofercie gotowe domki drewniane letniskowe jak najblizej okolic twardogory lub wroclawia dziekuje m bankowska
mail bolek2005@interia.pl

NEO
Posts: 1
Joined: Fri 23 Mar, 2007
Location: legnica

pytanko

Post by NEO » Fri 23 Mar, 2007

proszę o polecenie mi firmy budującej w systemie szkieletowym z okolic legnicy (wrocławia lub troche dalej) z góry dziękuję
marcin

aniaw
Posts: 1
Joined: Thu 05 Apr, 2007
Location: Chocianów

firma z okolic lubina - dolnośląskie

Post by aniaw » Thu 05 Apr, 2007

Nie będe orginalna, proszę o namiary firm z okolic Lubina i całego dolnegośląska
Z góry dziękuje
Ania

Adres: ania.waczko@wp.pl

zook
Posts: 1
Joined: Wed 05 Mar, 2008

Post by zook » Wed 05 Mar, 2008

Witam,
Podobnie jak wszyscy w tym wątku mam problem ze znalezieniem polecanej firmy z okolic Wrocławia. Przymierzam się do domu szkieletowego z kominkiem i bedę wdzięczny za namiary na solidnych ludzi. (zook@interia.pl)
Pozdrawiam
Piotr
zook

Ala
Posts: 2
Joined: Fri 07 Mar, 2008

Post by Ala » Fri 07 Mar, 2008

Szanowny Panie Wojtku, ja również proszę o namiary na solidną firmę budującą domy w technologii szkieletowej, najlepiej z Dolnego Śląska. Natknęłam się w internecie na ofertę firmy DJW z Wrocławia.Czy zna Pan tę firmę? Czy jest godna polecenia? Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam.
agutkach@interia.pl

mirlis
Posts: 1
Joined: Thu 20 Mar, 2008

Post by mirlis » Thu 20 Mar, 2008

Witam wszystkich!! Ja też jestem zainteresowany namiarami na dobrą firmę, która stawia domy szkieletowe z okolic Wrocławia (Oleśnica, Syców).
Adres: pocota@o2.pl.
Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Piotrek_W
Posts: 1
Joined: Mon 26 Jun, 2006

Post by Piotrek_W » Mon 21 Apr, 2008

Witam i proszę o namiary na solidną firmę budującą domy szkieletowe z Dolnego Śląska (okolice Trzebnicy). Wielkie dzięki z góry
piotrek.wojtas@poczta.onet.pl

atyszko
Posts: 1
Joined: Wed 14 May, 2008

Post by atyszko » Wed 14 May, 2008

Witam.
Ja również proszę o namiary na firmy z woj. dolnośląskiego i okolic. Interesują mnie domy szkieletowe. Z góry pięknie dziękuję,
atyszko@o2.pl
A.

grzegorz67
Posts: 3
Joined: Tue 20 May, 2008
Location: Legnica

Post by grzegorz67 » Tue 20 May, 2008

Witam, pierwszy raz tutaj . Szukam firmy budującej dmy drewniane lub z bali. Miejsce inwestcji okolice Legnicy. Im więcej adresów tym lepiej. :mrgreen:

Aneta Rząsa
Posts: 2
Joined: Fri 11 Jan, 2008
Location: Lubin

Post by Aneta Rząsa » Fri 27 Jun, 2008

Będę wdzięczna za namiary na firmy budujące na Dolnym Śląsku. Pozdrawiam

gregor
Posts: 1
Joined: Tue 05 Aug, 2008
Location: Wroclaw

Post by gregor » Wed 13 Aug, 2008

Ja również poproszę o namiary na firmy z Dolnego Śląska.
PS. Panie Wojtku czy to nie nudne wysyłać ciągle te same adresy
Pozdrawiam Gregor

hajpaw
Posts: 1
Joined: Sun 31 Aug, 2008

Post by hajpaw » Mon 01 Sep, 2008

Również poproszę namiary na firmy z dolnego śl- budowa w okolicy wrocławia
Z góry dziękuję

skrzysiek
Posts: 2
Joined: Wed 27 Aug, 2008

Post by skrzysiek » Mon 01 Sep, 2008

czy i ja mógłbym prosić o namiary na firmy budujące w systemie szkieletowym na zdolnym śląsku?
dokładnie okolice Świdnicy
dziękuję i pozdrawiam - wukrzysiek@googlemail.com

axlowa
Posts: 11
Joined: Sun 21 Sep, 2008

Post by axlowa » Sun 21 Sep, 2008

Ja także poproszę o namiary na firmy z Dolnego Śląska, chcemy wybudować domek szkieletowy, łącznie z fundamentami i pod klucz. A może znacie takie firmy, które również pomagają w kupnie działki i załatwieniu formalności związanych z budową? Chcieliśmy budować z Comforthome, ale czytałam niepochlebne opinie na forum o nich i teraz zgłupiałam :roll:
Bardzo proszę o przesłanie adresów firm na jgiovanna@gmail.com i z góry dziękuję:)

AngieMoon
Posts: 1
Joined: Thu 25 Sep, 2008

Post by AngieMoon » Thu 25 Sep, 2008

Witam
Bardzo byłabym wdzięczna kilka namiarów na dobrych producentów domów szkieletowych. Szukam już od pół roku i dochodzę do wniosku, że w Polsce takich nie ma. Proszę pomóżcie!
info na adres: angiemoon@wp.pl
Z góry dziękuje

edv
Posts: 1
Joined: Thu 09 Oct, 2008

z Dolny Śląsk

Post by edv » Thu 09 Oct, 2008

Ja bym też prosił o namiary na jakąś firmę z Dolnego Śląska, próbowałem użyć AP.FIRMA ale coś mi nie zadziałało :-)
priv = kanika@op.pl

alinao
Posts: 4
Joined: Tue 06 Jan, 2009
Location: dolny śląsk

Post by alinao » Tue 06 Jan, 2009

bardzo proszę o podanie namiarów na sprawdzone firmy wykonawcze, planuję budowę domku szkieletowego do 100 m2, mój e-mail chivas1@interia.pl, dzięki

alinao
Posts: 4
Joined: Tue 06 Jan, 2009
Location: dolny śląsk

Post by alinao » Tue 06 Jan, 2009

proszę o namiary na firmy z dolnego śląska,najlepiej okolice Wrocławai

chocieow
Posts: 4
Joined: Fri 09 Jan, 2009
Location: Głogów

Post by chocieow » Fri 09 Jan, 2009

Witam też chcę postawić domek szkieletowy pod Głogowem 100 km od Wrocławia na Zieloną Górę proszę o namiary na solidną firmę m-keska@tlen.pl

Baronek
Posts: 1
Joined: Tue 20 Jan, 2009

Post by Baronek » Sat 24 Jan, 2009

Witam!
Także proszę o namiary na jakieś firmy koło Wrocławia / Jelcza Laskowic
Pozdrawiam! - arkadiusz.jozefowicz@wp.pl

snow
Posts: 16
Joined: Tue 20 Jan, 2009
Location: Nysa / Wrocław

Post by snow » Tue 27 Jan, 2009

Witam prosił bym o namiary na kierownika budowy pracującego ze szkieletami :P kontakt: 605895745 lmkrolik@poczta.onet.pl lub na priwa (okolice Wrocław-Strzelin-Nysa)

rafal_legnica
Posts: 1
Joined: Mon 16 Mar, 2009

wykonawca na dolnym śląsku

Post by rafal_legnica » Mon 16 Mar, 2009

Witam chcialbym wybudowac dom szkieletowy miedzy wrocławiem a legnica, bardzo prosze o namiary solidnych wykonawców realizujących zamowienia na tym terenie. pozdrawiam

PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

Post by PJM » Wed 08 Apr, 2009

Ala
Szanowny Panie Wojtku, ja również proszę o namiary na solidną firmę budującą domy w technologii szkieletowej, najlepiej z Dolnego Śląska. Natknęłam się w internecie na ofertę firmy DJW z Wrocławia.Czy zna Pan tę firmę? Czy jest godna polecenia? Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam.
agutkach@interia.pl
..Witam,
Z wlasnego doswiadzenia nie polecam firmy DJW, odradzam. W ogole to prezes tej firmy jest niewiarygodny i ma klienta gdzies. Mam kilka osob ktorzy pisza do mnie z podobnymi sytuacjami wspolpracy w budowie z DJW. Wiec jesli jest tyle osob ktore zaplacili za domy a domy nie pozostaly do konca wybudowane, a firma twierdzi ze niema kasy, to gdzie sie te pieniadze podzialy..

Firma DJW jest mi obecnie winna ponad 10 000 zl i co dzien kwota rosnie o 100zl. Zaczelo sie od 800 zl za skrzynke z bezpiecznikami, za ktora zaplacilem ponownie bo DJW niemieli tyle kasy. Nastepnie 2000 zl za poprawki scian wewnecznych na wlasnych pracownikow, bo pracownicy DJW byli niekompetentni do wykonania poprawek poprawnie. Nastepnie 400 zl za kontener na smieci, ktory stal przed domem przez tydzien, bo mialem tyle odpadkow materialow budowlanych i smieci pozostalych po DJW ze wygladalo paskudnie. Moge umiescic zdjecia, naprawde byla masakra. Ostatecznie podpisywalem kolejny anex ze prace pozostale do wykonania stanu deweloperskiego. Beda wykonane najpozniej do 24/12/2008, za kazdy dzien zwleku potracam 100zl. Wiec prosze o kalkulator.
Dzwonie do prezesa DJW prawie co dzien, nieodbiera, bo poco ma zemna rozmawiac. Dzwonie do kierownika budowy, ktory byl wybrany przez DJW, i on mowi ze on nic niezrobi bo DJW znim sie nierozlicza i on nie ma pieniedzy na wyjazd do mnie. Dzwonie do biura, i numer jest nieaktualny... Niepoinformowali mnie ze zmienili lokal. Dowiedzialem sie pozniej, i prawdopodobnie niechcaco.
Ostatnim razem, kolo 8 tygodni temu jak nie dawniej, byli umnie na budowie prezes i kierownik DJW. Pokazywalem pomylki i ich poprawki i pytalem o ruzne podobne wykonania. Prezes twierdzil ze nic zlego sie niebedzie dzialo, kierownik mowil ze on przytym niebyl i niewidzial jak robili, i niewie czy poprawnie czy nie... ale pytanie, jesli niebyl i niewidzial, to poco podpisywal dzienik budowy ze prace zostaly wykonane poprawnie. Ciekawe, raczej nieciekawe. Wyraznie sie dogadali ze kierownik niemusi przyjezdzac a oni mu podrzuca dzienik do podpisania. Wielcy cwaniacy.
Niemam zadnej wentylacji w domu, kierownik twierdzi ze koniecznie musze miec, w projekcie jest i w umowie DJW ma to wykonac. Dalej maja klieta gdzies.
Wstydze sie za nich i ze z nimi wspolpracowalem. DJW wogule w moim zdaniu niejest firma, tylko jakis czlowiek bez kregoslupa ktory wybral sobie tytul prezesa, i kilka jego kolegow z przedszkola ktorzy mysla ze sa madrzejsi od kazdego.
Naprawde staralem sie zeby bylo dobrze na koncu, nawet myslalem ze im pomagam w jekims sesie. Wyszlo nato ze wygladam najiwny i popelnilem pomylke liczac na DJW.
Niepolecam! Odradzam!

kubiga
Posts: 1
Joined: Sat 18 Apr, 2009

Post by kubiga » Sat 18 Apr, 2009

bardzo proszę o namiary na solidną firmę w okolicach Wrocławia, Jeleniej Góry, dziękuję
madziara_b2@op.pl

Magda Naum
Posts: 1
Joined: Sun 07 Jun, 2009

kto buduje dobre domy szkieletowe w dolnośląskim?

Post by Magda Naum » Sun 07 Jun, 2009

Mam podobna prosbe: prosze o informacje o solidnych firmach dolnoslaskich budujacych domy szkieletowe. e-mail: magdalena.naum@ark.lu.se
Dziekuje

EGB
Posts: 2
Joined: Tue 16 Jun, 2009

Post by EGB » Tue 16 Jun, 2009

Witam,
Również jestem nowy na forum i poszukuję firmy z okolic Strzelina-Wrocławia. Polecono mi firmę MagBos: http://www.magbos.com/ Jakieś opinie na jej temat?
Będę wdzięczny za namiary na inne firmy na prv
Dziękuję i pozdrawiam :wink:

Magdalenasa
Posts: 1
Joined: Mon 06 Jul, 2009

Post by Magdalenasa » Tue 07 Jul, 2009

Witam
Bardzo sie ciesze, ze trafilam na to forum i mam nadzieje, ze dzieki temu znajde dobra firme, ktora wybuduje dla mnie dom z bala pelnego.Poszukuje firmy z Dolnego Slaska, lub takiej, ktora moze w te rejony przyjechac.Bedze wdzieczna za wszelkie namiary.Wyslalam smsa do Pana Wojtka Nitki, chyba jest na wakacjach bo na razie odzewu brak .

ppppsuri
Posts: 2
Joined: Thu 09 Jul, 2009

Post by ppppsuri » Thu 09 Jul, 2009

Współpracuję z firmą DJW i nie polecę jej nikomu.

Wszystko jest jak bajka, dopóki nie podpisze się umowy i nie wpłaci zaliczki. Potem jest już tylko pod górę. Przesuwanie terminów, nie wykonywanie prac, "pomyłki", brak pieniędzy, nerwy i zgrzytanie zębów.
Nawet wykazana dobra wola (wpłacanie zaliczek, mimo, że umowa mówi o zapłacie za wykonane prace, oraz przedłużenie terminu) i zaufanie zostało chyba potraktowane jako naiwniactwo i bezwzględnie wykorzystane.
Jestem jednak osobą cierpliwą i dużo rzeczy potrafię zrozumieć, jednak lekceważenie jest już ponad moje siły.
Termin zakończenia mojej budowy miał upłynąć w grudniu 2008r. (umowa z kwietnia 2008r.), przedłużyliśmy go do końca marca 2009r., a do dnia dzisiejszego nie otrzymałem faktury końcowej, zwrotu projektu budowlanego oraz nie dokonaliśmy odbioru budowy. Pan Prezes Wojtek nie odbiera telefonów, nie odpisuje na sms-y (cóż to za żenująca forma kontaktu między poważnymi ludźmi!), brak kontaktu mailowego.
Afroeuropejczyk zrobił swoje (czytaj: zapłacił), Afroeuropejczyk może odejść.

Wiadomość tę napisałem, aby ostrzec nieświadomych i umieszczę ją na wszelkich forach budowlanych, jakie tylko uda mi się znaleźć. Będę aktywny na tych forach i będę wyrażał swoją opinię tak długo, aż nie załatwię do końca swoich spraw z DJW. Nawet gdyby to trwało do końca świata i o jeden dzień dłużej.
Mieszkam w podwrocławskiej miejscowości, w kierunku na Oborniki Śl. i chętnie odpowiem na jakiekolwiek pytania, jeśli takowe się pojawią.

Sfrustrowany, Piotrek K.

KasiaS
Posts: 1
Joined: Wed 22 Jul, 2009

budowa we Wrocławiu

Post by KasiaS » Wed 22 Jul, 2009

Dzień dobry
Mam ogromną prośbę o podanie firm polecanych do budowy domu szkieletowego.
Mam zamiar wybudować dość duży dom ok 200 m2 we Wrocławiu i szukam firmy, która zajmuje się budową domów szkieletowych od projektu pod klucz.
Próbowałam szukać różnych firm na własną rękę, ale opinie inwestorów na forum na temat niektórych firm mnie przeraziły.
Do tej pory prowadziłam rozmowy z firmą ComfortHome, ale nie znalazłam pozytywnych opinii na ich temat.
Z góry dziękuje za odpowiedź
KasiaS
kasia@sawicz.net

Grzegorz Szostak
Posts: 1601
Joined: Sun 21 Aug, 2005
Location: Siedlce
Contact:

Post by Grzegorz Szostak » Wed 22 Jul, 2009

KasiaS, przede wszystkim szukaj firm w całym kraju, a nie tylko regionie. Na lokalnej firmie oszczędzisz tylko jeśli jest w odległości mniejszej niż około 50km od inwestycji, a i to zależy od układu komunikacyjnego (dojazdy). Przygotuj sobie listę swoich wymagań (maksymalnie precyzyjną) i taką wyślij w ramach zapytania o cenę po uprzednim kontakcie telefonicznym. Otrzymasz oferty wstępne i wybrane negocjuj. Na etapie wyboru projektu i ustalania zmian nie płać zaliczek. Jeżeli już to tylko na podstawie faktury zaliczkowej - nigdy proforma.

ast
Posts: 2
Joined: Tue 11 Aug, 2009
Location: Wrocław

Post by ast » Tue 11 Aug, 2009

Witam!
Mnie również interesuje budowa w szkielecie. Poproszę o namiary na firmy we Wrocławiu i okolicach.
Z góry dziękuję

ast
Posts: 2
Joined: Tue 11 Aug, 2009
Location: Wrocław

Post by ast » Tue 11 Aug, 2009

A jeszcze jedno. Czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z firmą Dom-bud Projekt z Prusic/k. Wrocławia. Czekam na opinie.

robson245
Posts: 1
Joined: Sun 23 Aug, 2009
Location: dolnośląskie

Post by robson245 » Wed 26 Aug, 2009

Witam, mam prośbę, proszę o informacje o solidnych firmach dolnośląskich lub budujących domy szkieletowe w dolnośląskim. e-mail: robson245@o2.pl

chickend
Posts: 2
Joined: Sat 06 Jun, 2009

Post by chickend » Thu 05 Nov, 2009

Witam, zamierzam postawić swojego szkieletora w okolicy Świdnicy i proszę o namiary firm budujących w tej technologi na priva - daniel.lecki@gmail.com firmy mogą być z całego dolnośląskiego. Jeśli ktoś budował w sys Kronopol bardzo proszę o takie info. Dziękuję. Pozdrawiam

waldi_rama
Posts: 2
Joined: Thu 12 Nov, 2009

Post by waldi_rama » Sat 14 Nov, 2009

Poszukuję solidnej firmy z dolnegośląska specjalizującej się w budowie domów szkieletowych,proszę o przysłanie informacji na mail:
waldi_rama@poczta.onet.pl
z góry dziękuję i pozdrawiam :-)
waldi_rama

jarooo
Posts: 1
Joined: Sat 31 Mar, 2012

Post by jarooo » Sat 31 Mar, 2012

Ja również poproszę o namiary na firmy. Chcę wybudować dom w okolicach Legnicy. mój email: jarooo@onet.eu

kris_
Posts: 45
Joined: Wed 20 Nov, 2013

Post by kris_ » Thu 12 Dec, 2013

Witam
Odświeżę trochę temat.
Czy istnieje możliwość otrzymania namiarów na wiarygodne i solidne firmy z Dolnego Śląska zajmujące się budową domów szkieletowych (dom chcę budować pod Wrocławiem) ?
Pisałem do Pana Wojciecha maila, niestety nie otrzymałem odpowiedzi. Mój adres: jakubk84@o2.pl
z góry dziękuję i pozdrawiam
Kuba

barszcz biały
Posts: 5
Joined: Mon 23 Jun, 2014
Location: Trzebnica

Re: A co z dolnym śląskiem

Post by barszcz biały » Mon 08 Sep, 2014

Witam,

Także, poproszę może o jakąś sensowną listę firm zajmujących się budownictwem szkieletowym z Dolnego Śląska. Z tego co widać przynajmniej po internecie ten rejon jest dosyć ubogi w tego typu usługi.

Z tego co zdążyłem sprawdzić:
Sprawdziałem firmę z Prusic - jednak nic się tam nie dzieje - zakład stoi pusty, z informacji ostatnich wycofują się z działalności.
Firma z Wrocławia - R. - pod fizycznym adresem gdzie powinni mieć siedzibę nic się nie znajduje.
Firma z Pęgowa pod Wrocławiem - budują np w Obornikach Śląskich osiedle bliźniaków - ceny wysokie, ale domy solidnie wykonane, na płytach fundamentowych.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”