Firma DJW

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

Post by PJM » Wed 29 Apr, 2009

djw wrote:Firma DJW nigdy nikogo nie oszukała i nie okradła.
Wiec jaka mamy sytuacie z nasza umowa?

Zaplacilem za stan Deweloperski a DJW nie wykonala budowy do stanu Deweloperskiego.
Zaplacilem za skrzynke bezpiecznikowa w ramach umowy, jak przyszlo do instalaci tego elementu to firma DJW powiedziala ze niema nato pieniedzy. Co pan zrobil z pieniedzmi kture dalem na to i kolejne zeczy? Wiec zaplacilem ponownie za ten element. Elektryk firmy DJW powiedzial ze skrzynka kosztoje 800zl, wiec zaplacilem. Prezes podpisal anex ze zwroci koszt. Do dzis nie oddal pieniedzy, i sie nieodzywa jak dzwonie.
Nastepnie w ramach umowy plac budowy ma byc doprowadzony do stanu jaki byl przed budowa. Firma przestala przyjezdzac na budowe przes kolo miesiac jak nie dluzej, a smieci nie posprzatali. Wiec ponownie prezes DJW powiedzial ze niema pieniedzy na kontener. Ja zalatwilem kontener na caly tydzien za 400zl. Prezes podpisal kolejny anex ze zwroci koszt. Do dzisiaj nie oddal pieniedzy.
Na koniec to jakosc stanu budowy etapu przed Deweloperskiego byl tak kiepsko wykonany ze pracownicy ktorzy byli wysylani na poprawki przez prezesa DJW byli niekompetentni wykonania prac. Byli chyba 5 razy poprawiac po sobie i niepoprawili. Wiec sam znalazlem pracownikow i zaplacilem 2000zl za poprawki, ogulnie to chodzi o poprawki przetarcia i wyrownania scian. Prezes firmy DJW podpisal kolejny anex ze zwroci koszt. Nie oddal nic do tej pory.
Kominy obydwa ciekna, wysylal specjaliste 3 razy jak niewiecej. Za karzdym razem jak dzwonilem ze dalej cieknie, to odpowiadal ze pracownik powiedzial ze niebedzie dalej ciekl i wysle go ponownie. Ostatecznie przy kierowniku budowy prezes DJW powiedzial ze kominy zostaly wykonane niepoprawnie i beda poprawione. ikogo od DJW niebylo u mnie od tego dnia, ponad miesac temu.
Na koniec to niemam zadnej wentylacji domu oprucz okien. W projekcie jest wentylacja z 4 kominkami. kierownik budowy wyraznie powiedzial przy prezesie DJW ze jest to konieczne do wykonania, wentylacja musi byc. Niemam dalej wentylacji.

Oczywiscie jest dluga lista zeczy podobnych do tych powyzej, niebede o wszystkim pisal do nieskonczenia. Nieoszukojmy sie, jesli za cos zaplacimy oczekujemy to zaco zaplacilismy.

Wydaje mi sie ze kilka osob nierozumie jednego waznego elementu tej sytuacji. Ja nie wyrazam mojej opini na tym forum poto zeby napisac cos zlego o jakiejs firmie. Prosze mi uwiezyc ze wolawbym napisac cos dobrego i byc zadowolonym. Pisze o tym co firma DJW zrobila poto zeby ktos inny nie zrobil tej samej pomylki co ja.

Hmm.. DJW nigdy nikogo nie oszukała i nie okradła? Niewiarygodne!


djw
Posts: 3
Joined: Sun 19 Apr, 2009

dot. PJM

Post by djw » Fri 01 May, 2009

Szanowny Panie,
Co do kilku nieskończonych rzeczy ma Pan rację ale "wrzucanie" zdjęć śmieci, które zostały DAWNO TEMU posprzątane to oszustwo, pomijam fakt, że firma wykańczająca Panu budowę dosypała swoje śmieci. Bardzo przykre jest najbardziej to że wielu użytkowników tego forum nie zna szczegółów naszej współpracy. Rozumiem, wrócił pan z rodziną z USA, macie Państwo inne wymagania, inne przyzwyczajenia, inną mentalność. Nigdy nie napisał Pan o dodatkach, które wykonaliśmy dla Państwa (np. siedmokrotne przestawianie jednej ściany). Wolno Panu pisać, po to forum istnieje ale proszę pisać prawdę.

PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

Post by PJM » Fri 01 May, 2009

Wystawilem zdiecia smieci poniewaz ktos mnie oto zapytal i wyrazil ze troszke smieci to nie powod do wyzywania firmy oszustem. Wyraznie to nie bylo troszke smieci, raczej bardzo duzo i nietylko duzo ale dlugo lezaly. Pozatym to smieci byly palone na placu budowy bez mojego pozwolenia, i zeczy palone wyraznie nienadawaly sie do palenia. Niech pan wyraznie przyjrzy sie daty na zdjeciach, Bylo to przed wejsciem firmy wykanczajacej. Pracownicy DJW jeszcze niby pracowali na moiej budowie. Firma wykanczajaca dozucila smieci kture pozostaly w domu po DJW, wlasne materjaly wywozili ze soba prawie co dzien. Niech pan niewprowadza ludzi w ciemnote. Dodatkowo, smieci byly posprzatane dawno temu czyli kolo miesac temu jedynie dlatego bo ja zaplacilem drugi ras za kontener do smieci. Czemu pan sie nie wypowiada na temat dlugow? Niech pan odda mi pienadze ktore jest mi pan winnien.

Jesli mamy mowic o prawdzie to czemu pan nic niepisze o kominie i pozostalych sprawach o ktorych ja pisze?

Fakt ze przyjechalem z USA, to nie dotyczy prac wykonanych przez DJW. Zaras wystawie kilka innych zdjec. Niech inne osoby napisza co otym mysla i zobaczymy czy moje wymagania sa nienormalne. Niech pan siebie i ludzi w Polsce nieobrarza. Czy pan twierdzi ze firmy w Polsce moga sobie pozwalac traktowac klientow gorzej bo to jest Polska a nie Stany? Wyraznie widac pana mentalnosc. :roll:

Niech pan mnie nierozsmiesza, sciany byly przesuwane, ale niedokladnie jedna sciana 7 razy. Czy pan byl przytym obecnie i liczyl ile razy ta jedna sciana byla przesuwana? Napewno nie byl. Niektore sciany byly przesuwane, tak zwykle bywa jak dom powstaje w trakcie budowy, ale bez przesady. Domyslam sie ze pan pisze o scianie przy wejsciu do domu ktora prowadzi korytarzem do sypialni. Ta sciana byla przesuwana kilkakrotnie poniewaz byla w nieodpowiednim miejscu wedlug projektu, i do dzisiaj jest tam gdzie niemiala byc i niechcialem zeby byla. Pozostalo tak bo pana pracownicy twierdzili ze inaczej sie nieda. moge to przedstawic w zdjeciach jesli bedzie konieczne. Mam nagrane kilka rozmow z pracownikami firmy DJW, moge je terz udostepnic. Czy ma pan cos przeciw temu? :idea:

Niech pan poda aktualne dane do kontaktu z firma DJW tutaj. Wyraznie pan niejest tak bardzo zajety praca llub innymi sprawam zeby nieodbierac telefonu. Gdzie jest pan dostepny? Prosze podac adres firmy DJW. Chyba to nie jest jakas tajemnica?

Zaras wystawie kolejne zdjecia.

PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

Post by PJM » Fri 01 May, 2009

Image Image Image

Image Image Image

Image Image Image

Image Image Image

Image Image Image

Image Image Image

Image Image Image

Image Image Image

Image Image Image

Image Image Image

Image Image Image

Image Image Image

Image Image Image

Image Image Image

Image Image

Moze niech prezes firmy DJW sie teraz wypowie na temat tego ostatniego zdiecia z buteleczkami kture znalazlem na budowie, i dwoch jego pracownikow ktorych znalazlem spiacych w garazu tego samego dnia.
Pozdrawiam

pszb
Posts: 49
Joined: Tue 18 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by pszb » Fri 01 May, 2009

Jestem w szoku :shock:
Nie zdawałem sobie sprawy, że tak można knocić robotę :evil: Przecież, to czysta i precyzyjna technologia :???: Na pewno nie ma Pan nadmiernych amerykańskich oczekiwań. Nie mogłem pojąć jak można krzywo wkręcić wkręt, ale ta ostatnia fotka tłumaczy już wszystko.
Bardzo dziękuję (myślę, że nie tylko ja) za te fotki.
pozdr.
Piotr B.

PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

Post by PJM » Thu 07 May, 2009

Widocznie prezes DJW niema nic do powiedzenia... Ciekawe gdzie sa ci co pisali ze DJW sa super i ze ich polecaja?
...cisza... :roll:

normalna.net
Posts: 10
Joined: Fri 17 Apr, 2009

Post by normalna.net » Thu 07 May, 2009

PJM wrote:Widocznie prezes DJW niema nic do powiedzenia... Ciekawe gdzie sa ci co pisali ze DJW sa super i ze ich polecaja?
...cisza... :roll:
zdjecia z budowy mojego domyu zostaly przeslane na priv jezeli ktos jest zainteresowany chętnie prześle ...zdania dalej nie zmieniam na temat firmy DJW POZDRAWIAM

pszb
Posts: 49
Joined: Tue 18 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by pszb » Thu 07 May, 2009

normalna.net wrote:zdjecia z budowy mojego domyu zostaly przeslane na priv jezeli ktos jest zainteresowany chętnie prześle ...zdania dalej nie zmieniam na temat firmy DJW POZDRAWIAM
Sorry, ale tu jest forum. Jak się coś mówi publicznie, to i podeprzeć by wypadało publicznie. Na priva, to ja mogę iść na piwo. Czego się boisz, czego się wstydzisz?
Pokaż te fotki z okresu twojej budowy, niech ludzie zobaczą, że u Ciebie tam gdzie trzeba, gwoździe są wbijane po skosie, a tam gdzie trzeba wkręty są wkręcane prosto. Może firma DJW ma dwie ekipy, lepszą i gorszą?
Pokaż tą lepszą. Pokaż cokolwiek, to i tak będzie widać tzw. kulturę techniczną. Na tym forum jest wiele przykładów błędów, ale z kulturą techniczną. Nikt nie jest doskonały. Na razie te fotki pokazały antykulturę DJW. Ta ekipa nie nadaje się do kopania rowów. I nawet nie o wódę chodzi, bo można pić po pracy i jest OK.
Ale tu widać dno. Nie wstydź się pokaż, że jest inaczej :shock: .
pozdr.
Piotr B.

PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

Post by PJM » Fri 08 May, 2009

Zdjecia ktore niby byly wyslane na priva sa raczej z jakiejs strony internetowej i wyraznie niewidac co sie dzialo pod plyta gipsowa, na dodatek to pomalowac sciany na jakis kolor to niewielka sztuka. Mimo tego wyglada ok. Szkoda ze nie widac fszystkiego. Zastanawiam sie tylko, czy te zdjecia co ja wystawilem sa asz tak niewyrazne ze niektozy niewidza bleduw DJW?

Ciekawy jestem czy sa osoby na tym forum co sie znaja na zeczy lub budoja tego typu domy, ktore mogly by cos napisac na temat prac wykonanych na zdjeciach ktore ja wystawilem. Moze pan Wojciech Nitka napisze czy ja przesadzam, moze ja jestem tym kontra "normalny"?

Faktycznie mozliwe jest ze na tej "normalnej" budowie byla jakas "normalna" ekipa. Mysle ze nigdy sie niedowiemy prawdy tutaj.

Ja napewno niezmieniam zdania na temat firmy DJW. Wogule niemam powodu. Natomiast Prezes DJW sam sobie tutaj wykopal glepszy dolek. Dodatkowo, to firma DJW istnieje od kolo 2007 roku wedlug KRS, z kat ta 13 letnia tradycja o ktorej W. Ciesielski napisal? Hmm.. :roll:

Pozdrawiam.

Bold
Posts: 146
Joined: Fri 14 Mar, 2008

Post by Bold » Fri 08 May, 2009

PJM wrote: Zastanawiam sie tylko, czy te zdjecia co ja wystawilem sa asz tak niewyrazne ze niektozy niewidza bleduw DJW?
niewątpliwie największym błędem budowlańców był zakup wódki Starogardzkiej, widocznie im nie posmakowała bo jest tylko jedna butelka, skończyli na Wyborowej i to był bardzo dobry wybór. :wink:

pszb
Posts: 49
Joined: Tue 18 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by pszb » Fri 08 May, 2009

PJM wrote:Ciekawy jestem czy sa osoby na tym forum co sie znaja na zeczy lub budoja tego typu domy, ktore mogly by cos napisac na temat prac wykonanych na zdjeciach ktore ja wystawilem. Moze pan Wojciech Nitka napisze czy ja przesadzam, moze ja jestem tym kontra "normalny"?
Jako nie fachowiec nie podoba mi się to (poza ogólnym syfem):
- wystające końce wkrętów i gwoździ utrudniające montaż płyt GK
- słupki i belki nie stanowią jednej płaszczyzny, przesunięcia min 5 mm, jak te płyty mają przylegać?
- w narożniku okna brak folii i jakoś to okno przekoszone
- płyty GK zamontowane w sposób skandaliczny (centymetrowe skośne szczeliny)
- uszkodzona folia paroizolacyjna i wilgoć w izolacji (pewnie wchłonięta z wylewki)
- ruszt na płyty GK wokół okien nie istnieje i mamy dziwne szczeliny czymś klajstrowane
- łączenia płyt zaszpachlowane tak, że ja bym to po pianemu lepiej zrobił
- tajemnicza wilgoć w jakimś miejscu (nie wiem co to jest)
Część z tych rzeczy da się pewnie poprawić i zamaskować, ale to dodatkowa robota. Tu głównie widać jakieś totalne niechlujstwo. Może ja też jestem kontra "normalny"
pozdr.
Piotr B.

PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

dot. normalna.net

Post by PJM » Wed 13 May, 2009

zdjecia z budowy mojego domyu zostaly przeslane na priv jezeli ktos jest zainteresowany chętnie prześle ...zdania dalej nie zmieniam na temat firmy DJW POZDRAWIAM
Ponownie przegladalem ta strone internetowa z zdjeciami pani budowy ktora zostala przeslana na priv, i zauwarzylem cos co pani morze sama niewie.

Sa takie dwa zdjecia pracownikow na pani stronie.. Przygladajac sie blirzej, zauwarzylem ze te osoby widzialem na mojej budowie, ale przedstawili sie jako firma pana Waldemara Wlodarczyka "WalBud", nie DJW. Dodatkowo, byli na mojej budowie dopiero na prawie sam koniec, poniewarz W. Ciesielski ich(firma podwykonawcza) poprosil zeby poprawili pomylki na mojej budowie przez DJW. Rozmawialem z panem W. Wlodarczykiem wtedy i sam mi powiedzial ze to co widzi na mojej budowie jest masakra i nierozumie W. Ciesielskiego.

Zamiescil bym te zdjecia z pracownikami, ale niemam ich pozwolenia.

Ciekawe jest to ze pan W. Wlodarczyk byl przedstawiony przes W. Ciesielskiego jako jego szwagier.
Pozdrawiam

normalna.net
Posts: 10
Joined: Fri 17 Apr, 2009

Post by normalna.net » Wed 13 May, 2009

PJM wrote:Ponownie przegladalem ta strone internetowa z zdjeciami pani budowy ktora zostala przeslana na priv, i zauwarzylem cos co pani morze sama niewie.
Doskonale wiem kto budował u mnie dom...wszystko sie zgadza . Dom budowała firma DJW ...Pan Waldemar Wlodarczyk był rózniez u nas na budowie ..można poowiedziec że byl brygadzistą ..doskonale sie wywiązał ze wszytkiego ja rozwnież Firma DJW ...Uważam że stwierdzenie że sama nie wiem z kim budowałam dom jest troszeczke nie na miejscu ....pozdrawiam nadal normalna inwestorka

normalna.net
Posts: 10
Joined: Fri 17 Apr, 2009

Post by normalna.net » Wed 13 May, 2009

PJM wrote:Oto zjecie oktorym pisze..
[URL=http://g.imageshack.us/img135/18jpg10.jpg/1/][IMG]
Acha i jeszcze jedna ważna rzecz proszę nie zamieszczac na forum linku do zdjecia bez mojej zgody ...gdybym chciała aby było na forum zrobilabym to sama ..
Istnieje ustawa o ochronie danych osobowych którą wlasnie Pan łamie Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych czytamy, czym te dane są:
Art. 6.
1. W rozumieniu ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.

PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

dot. normalna.net

Post by PJM » Wed 13 May, 2009

Podkreslam ze zdjecia kture byly umieszczone na stronie wyslane przes pania na priv.kture mialy pokazac prace firmy DJW nie pokazaly prac dokladnie i osoby kture byly fotografowane na tej budowie byly z innej firmy niz DJW. Dokladnie wprowadzenie bledu.

PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

dot. normalna.net

Post by PJM » Wed 13 May, 2009

Acha i jeszcze jedna ważna rzecz proszę nie zamieszczac na forum linku do zdjecia bez mojej zgody
Nieptrzebuje pozwolenia od pani na umieszczenie zdjec ani link do zdjec, poniewarz pani niema na tych zdjeciach. Chyba ze pani to jest jeden z tych pracownikuw na zdjeciu?

Wyraznie pani jest troche na obronie firmy DJW. Ja wyraznie napisalem ze niepisze na tym forum zle zeczy o tej firmie poto zebym sobie cos napisal i poto zebym kogos skrzywdzil. Pisze tak jak bylo poniewarz ja i moja rodzina pozostalismy skrzywdzeni przez DJW. Niewykonali budowy domu poprawnie i nawet nieskaczyli. Dodatkowo zaplacilem za te same prace i nie zwracaja pieniedzy.

Ja nie atakoje pani osobiscie, prosze sie postarac nieodbierac tego co pisze do pani negatiwnie i jako atak na pani osobe. Pisze to co pisze zeby inni wiedzieli ze tak ta firma dziala i zeby uwarzali. Co by pani pisala jesli bylo by tak u pani na budowie jak sie skonczylo u mnie?
Niejastem jedyna osoba ktora ma taka opinie o firmie DJW. Niemam jakich dziwnych wymagan, poprostu wymagam to zaco zaplacilem.

Wydaje mi sie ze pani jest bardzo za firma DJW, niepozwala pani nic onich zlego napisac bez obrony. Spodziewl bym sie tego od prezesa DJW. :lol: Mimo to, jesli naprawde u pani budowala firma DJW, i skonczylo sie dobrze, to gratulacje. Natomiast u mnie nic podobnego niebylo.
DJW = Niepolecam i Odradzam!

normalna.net
Posts: 10
Joined: Fri 17 Apr, 2009

Post by normalna.net » Wed 13 May, 2009

PJM wrote:Nieptrzebuje pozwolenia od pani na umieszczenie zdjec ani link do zdjec, poniewarz pani niema na tych zdjeciach. Chyba ze pani to jest jeden z tych pracownikuw na zdjeciu?
Ponownie proszę o niezmaieszczanie zdjec z mojej budowy ...ustawa róznież mowi nam o wszelkich informacjach nie tylko osobach...wiec ...dom jest moją prywatną wartością prywatną w ten sposób Pan to narusza...bez zadnej obrazy prosze.Przesyłając Panu na priv zdjecia chciałam odowiedziec na Pana post w którym pisał Pan ,, gdzie sa ci co polecali firme Djw.." wiec odpowiedziałam zgodnie z panskim życzeniem. Mam nadzieję że Pana inwestycja przebiegnie pomyślnie ...wystarczy troszeczkę wiary ustępstw i wspólpracy z ludzmi ..pozdrawiam

pszb
Posts: 49
Joined: Tue 18 Jan, 2005
Location: Warszawa

Re: dot. normalna.net

Post by pszb » Thu 14 May, 2009

PJM wrote: Wydaje mi sie ze pani jest bardzo za firma DJW, niepozwala pani nic onich zlego napisac bez obrony. Spodziewl bym sie tego od prezesa DJW. :lol:
Taak, ta ochrona dóbr osobistych, też mnie zadziwiła :cool:
Panie PJM, Pan powinien poszukać rzeczoznawcy od tej technologii gdzieś u siebie, zlecić mu solidną opinię i dokładny wykaz wszystkich błędów, potem poszukać normalnej firmy, by panu dom wyprowadziła do końca, a potem z rachunkami i opinią rzeczoznawcy iść do kancelarii prawnej i sprawę dokończyć w sądzie.
Takie jest moje zdanie. Szkoda tracić zdrowia i czasu, zwłaszcza, że prezes jak rozumiem milczy.
pozdr.
Piotr B.

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Thu 14 May, 2009

normalna.net wrote:wystarczy troszeczkę wiary ustępstw
normalna o jakich ustępstwach mówisz ? :mrgreen: :mrgreen:

mag
Posts: 14
Joined: Fri 03 Nov, 2006

Post by mag » Thu 21 May, 2009

LUDZIE!!!
CO WY!! Zostaliście oszukani?? :shock:
A co ja mam powiedzieć? Firma obiecywała budowę domu, wzięła zaliczki i DUPA! NIC. ZERO. kilkadziesiąt tysięcy w kosmos. Że komin cieknie? Phi - cieszyła bym się że komin mam. Zawsze można go załatać. Że śmieci nie wywieźli - phi - sam Pan se wywieź. Że nie odbierają telefonów? To nie dzwoń Pan - pewnie nic nowego nie maja do dodania!

U mnie też budowali. I też komin ciekł. I naprawili. SERIO! Ale nie straszyłam ich sądem, nie wydzwaniałam codziennie, poczekałam. I na dachówkę czekałam. Długo. Parę miesięcy. Nie było. I woda się lała po ścianach. Ale bez prawnika się udało! I gwoździe krzywo powbijali. Ale już ich nie widać, bo mam ściany które szalenie dobrze je zamaskowały. SERIO! Policji nie wzywałam i innych co mają krzywo gwoździe wbite... I grzyb mi urósł na belkach. I go zlikwidowali. SERIO! Bez awantury i krzyków! Może trudno w to uwierzyć ale można spokojnie , cierpliwie i z dobrymi intencjami. SERIO! I mieszkam i mam piękny domek i nerwy w normie.
A poprzednia firma nie tylko mnie okradła. Jeszcze kilku innych marzycieli którzy chcieli by mieś Pana kłopoty :smile:

Ps. który SERIO piszę się przez ó. Ponoć szybko się Pan uczy :lol:

PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

Post by PJM » Sat 23 May, 2009

mag wrote:LUDZIE!!!
CO WY!! Zostaliście oszukani?? :shock:
A co ja mam powiedzieć? Firma obiecywała budowę domu, wzięła zaliczki i DUPA! NIC. ZERO. kilkadziesiąt tysięcy w kosmos. Że komin cieknie? Phi - cieszyła bym się że komin mam. Zawsze można go załatać. Że śmieci nie wywieźli - phi - sam Pan se wywieź. Że nie odbierają telefonów? To nie dzwoń Pan - pewnie nic nowego nie maja do dodania!

U mnie też budowali. I też komin ciekł. I naprawili. SERIO! Ale nie straszyłam ich sądem, nie wydzwaniałam codziennie, poczekałam. I na dachówkę czekałam. Długo. Parę miesięcy. Nie było. I woda się lała po ścianach. Ale bez prawnika się udało! I gwoździe krzywo powbijali. Ale już ich nie widać, bo mam ściany które szalenie dobrze je zamaskowały. SERIO! Policji nie wzywałam i innych co mają krzywo gwoździe wbite... I grzyb mi urósł na belkach. I go zlikwidowali. SERIO! Bez awantury i krzyków! Może trudno w to uwierzyć ale można spokojnie , cierpliwie i z dobrymi intencjami. SERIO! I mieszkam i mam piękny domek i nerwy w normie.
A poprzednia firma nie tylko mnie okradła. Jeszcze kilku innych marzycieli którzy chcieli by mieś Pana kłopoty :smile:

Ps. który SERIO piszę się przez ó. Ponoć szybko się Pan uczy :lol:
Dla mnie jest to bez sensu zebym firmie placil, i to nie male pieniadze, za wykonanie pracy i sam mial poprawiac lub wykonywac za drugie pieniadze. Jesli zaplace firmie 400,000 zl za dom i w tym ma byc 100% stan deweloperski, a firma wykona do 80% stanu deweloperskiego i na dodatek doplacam kolo 10,000 zl za duperele takie jak skrzynke bezpiecznikowa, kontener na smiecie, poprawki kosmetyczne scian itd. to dla normalnego czlowieka jest to nie w porzadku.
Jesli pani twierdzi ze klient powinien siedziec cicho i czekac dopki firma sie zglosi to trudno brac pania na serio.

Jesli pani ma pieniadze do wyrzucenia to gratulacje. Jesli place komus 100% pieniedzy to oczekuje 100% wykonanie, od poczatku do konca. Krzywe wkrety i gwozdzie moga byl kosmetycznie zakryte, ale nieoznacza to ze praca zostala poprawnie wykonana. Jesli ktos twierdzi ze jest solidny i fachowy to wykonuje prace solidnie i fachowo. DJW niestety niejest solidna ani fachowa firma. To jest fakt na podstawie mojego domu budowy przes nich.
Jesli chodzi o kominy, wczoraj padal deszcz i przyjechalem do domu do mokrej sciany i sufitu w salonie i kuchni. Jesli pani twierdzi ze tego typu problemy nowego domu sa normalne lub nic powaznego, wydaje sie ze zle pani mentalnosc jest zbyt prosta. Firmy typu DJW tylko czekaja na takiego typu klientow.

DJW nietylko sa mi winni wykonanie budowy domu do konca, ale sporo pieniedzy. Jesli pani dosfiedzenie/wspolpraca z DJW byla pozytywna, to gratulacje. Niestety u mnie bylo inaczej, i do tej pory jest bez zmiany. Ja niejestem w po stronie ktora moze to zmienic, na odwrot DJW powinieni sie postarac.

Na koniec dodam ze niestrasze nikogo sadami ani niedzwonie na policje, cos sie pani pomieszalo. Jesli pisalem ze rozmawialem z prawnikiem na ten temat, to nieoznacza ze kogos pruboje postraszyc. Na temat prawnika i sprawy sadowej niebede sie tutaj wypisywal poniewaz jest to miedzy innymi sprawami bardziej prywatne. Pisac moge o mojej opinni o firmie DJW.

DJW = Niepolecam i odradzam.

Ziom241
Posts: 3
Joined: Sat 23 May, 2009

Post by Ziom241 » Sat 23 May, 2009

PJM. Znam Cie bo kiedys sie pojawilem na Twojej budowie. i Musze przyznac ze w ten dzień hmm CYTUJE UWAGA PROSZE CZYTAC>> Buteleczka była postawiona przez Pana za jakas prace, z czasem jak Mi wiadomo a wiadomo, postawil Czyli kupil Pan pracownika piwa i to nie mala ilosc.. Wiec wystawianie zdjec butelek na forum to nie uczciwe, pozatym mam zdjecia Np Pana pracownikow ktorzy ostro dawali w Trąbe jak to sie mowi.. Butelki jak sadze sa Ich. A Nie polecam i Odradzam to napewno takiego inwestora jak Pan, Ktory od poczatku zaczal stwarzac problemy i podsylac nam jakis speców z niemiec czy Bog wie skad. No i dalej Dla Pana informacji konstrukcje stawial jeden z najgorszych pracownikow ktory jak zapewne Pan wie zostal dawno zwolniony.. I ukarany wlasciwie za.. No nie ważne. p.s My pijemy ale nie takie destylaty i nie na budowach.. A zdarzylo sie to raz i Prezes zostal o tym poinformowany i zrobil z tym co nalezalo zrobic.Pozdrawiam :cool: :cool:

Ziom241
Posts: 3
Joined: Sat 23 May, 2009

Post by Ziom241 » Sat 23 May, 2009

Aha no i śmieci.. Pytaliśmy Pana gdzie Je wyrzucać???? TAKKK .. Wiec wyrzucaliśmy we wskazane miejsce...

pszb
Posts: 49
Joined: Tue 18 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by pszb » Sun 24 May, 2009

Ziom241 wrote:A Nie polecam i Odradzam to napewno takiego inwestora jak Pan, Ktory od poczatku zaczal stwarzac problemy i podsylac nam jakis speców z niemiec czy Bog wie skad.
A co mają upierdliwości inwestora do uszkodzonych folii, krzywo zamocowanych płyt, cieknącego komina .... itp.
Czy inwestor chodził i przeszkadzał robotnikom :shock: ????????????
Ziom241 wrote:No i dalej Dla Pana informacji konstrukcje stawial jeden z najgorszych pracownikow ktory jak zapewne Pan wie zostal dawno zwolniony.. I ukarany wlasciwie za.. No nie ważne.
Jeśli, to prawda, to wina DJW jest ewidentna. :???: .
Piotr B.

PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

dot. Ziom241

Post by PJM » Sun 24 May, 2009

PJM. Znam Cie bo kiedys sie pojawilem na Twojej budowie.
Napewno mnie nieznasz. Mozliwe ze byles na tej budowie, ale to bardzo malo zebys mnie znal. Cos ci sie pomieszalo.
Buteleczka była postawiona przez Pana za jakas prace, z czasem jak Mi wiadomo a wiadomo, postawil Czyli kupil Pan pracownika piwa i to nie mala ilosc..
Byles i widziales i wiesz wszystko.. Jesli chcesz pisac o jakis sprawach, pierw przedstaw dowod lub podstawe faktuw. Byla taka sytuacja jednym razem ze kupilem pracownikom jakies piwa, byla to wyjatkowa okazja. Warznej informacji nie podales, te piwa byly wreczone osobie ktora w ten dzien byla odpowiedzialna za pracownikow na budowie, i uzgodnione bylo ze piwa beda otwierane nie wczesniej niz na koniec budowy tego dnia. Piwa zostaly wlorzone do bagarznika tej osoby samochodu. Bylo to na poczatku budowy, moze w stanie surowo otwartym.
A Nie polecam i Odradzam to napewno takiego inwestora jak Pan, Ktory od poczatku zaczal stwarzac problemy i podsylac nam jakis speców z niemiec czy Bog wie skad.
Napewno niepolecasz i odradzasz klientow takich jak ja, bo jusz ciebie lepiej znaja niz bys chcial. Nieuda ci sie takiego klienta dalej oszukac, co?
No i dalej Dla Pana informacji konstrukcje stawial jeden z najgorszych pracownikow ktory jak zapewne Pan wie zostal dawno zwolniony.. I ukarany wlasciwie za.. No nie ważne.
Hmm.. dziwne.. Jedna osoba stawiala konstrukcje? Napewno to bylo u mnie?
p.s My pijemy ale nie takie destylaty i nie na budowach.. A zdarzylo sie to raz i Prezes zostal o tym poinformowany i zrobil z tym co nalezalo zrobic.
Przepraszam, ale kto to jest "My"? Pracownicy z mojej budowy? .. niepytem sie powarznie, bo odrazu jest to jasne... napewno to Wy.
Zdarzylo sie to raz? ..Napewno nie tylko, ale o raz za durzo.
DJW = Niepolecam i Odradzam.

Grzegorz Szostak
Posts: 1601
Joined: Sun 21 Aug, 2005
Location: Siedlce
Contact:

Post by Grzegorz Szostak » Sun 24 May, 2009

PJM, zerkając dokładniej na zdjęcia nasunęło mi się zasadnicze pytanie - w jaki sposób jest wykonana izolacja podwalin i czy są one zaimpregnowane?

KBS
Posts: 21
Joined: Sat 01 Nov, 2008

Post by KBS » Sun 24 May, 2009

Grzegorz Szostak wrote:PJM, zerkając dokładniej na zdjęcia nasunęło mi się zasadnicze pytanie - w jaki sposób jest wykonana izolacja podwalin i czy są one zaimpregnowane?
Podejrzewam, że papa na lepiku ja na innych budowach. :roll:

RAFIO3
Posts: 2
Joined: Mon 25 May, 2009
Location: jelenia góra

Post by RAFIO3 » Tue 26 May, 2009

A więc, jeśli chodzi o firmę DJW - to oczywiście oszuści - megaoszuści (nie chcąć używać niecenzuralnych słów zmuszony jestem do delikatnych wypowiedzi)
Przypuszczam że osoby broniące firmy DJW na tym forum to pracownicy tudzież sam właściciel firmy DJW, bo nikt będący przy zdrowych zmysłach nie brorniłby tych drani.
Byłem podwykonawcą tych naciągaczy. Niedługo minie rok jak nie otrzymałem zapłaty. Musiałem opłacić ludzi, którzy wykonali robotę błyskawicznie, fachowo, bez śmieci i pijaństwa - wiem bo byłem tam i pracowałem razem z moimi pracownikami. Prezes firmy DJW był strasznie zadowolony ze współpracy, gorzej ze mną... On się cieszył że inwestor zadowolony, że robota dobrze i szybko idzie ja niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pieniędzy...
DJW zmieniała siedzibę co najmniej kilka razy - pytam się dlaczego? Na stronie DJW nie ma adresu siedziby firmy - dlaczego?
Każdemu chętnemu na współpracę z tą firmą proponuję spróbować skontaktować się telefonicznie
z tą firmą - gwarantowane fiasko.
Czy nie jest normalnym działaniem firmy umieszczanie jak największej ilości kontaktów na stronie tak aby istniały różne możliwości spotkania klienta? Na każdej stronie normalnej firmy są dane adresowe, jesłi ich nie ma tzn. że ktoś nie chce lub boi się że niezadowolony klient tudzież podwykonawca może go odwiedzić - zgadza się?
Brak słów.. Odzyskam swoje pieniądze, szanowny pan Prezes musi zrozumieć że ludzi nie można traktować jak powietrze, nie można ich lekceważyć. Każdy ma swoje granice cierpliwości, tolerancji chamstwa. Jeśli obiecał zapłacić, podpisał umowę, odebrał pieniążki od inwestora to wydaje mi się że należy mi się zapłata jak przysłowiowa kość psu. Myślę że szanowny pan Prezes będzie sobie pluł w brodę że nie zapłacił w porę... Panie Prezesie daję panu tydzień czasu na uregulowanie swoich należności wobec mojej firmy - jeśli jest ich tak dużo że pan nie wie kto to pisze - to trudno, to już pana problem, proponuję uregulować wszystkie długi. Po upływie tygodnia czasu zaczynam działać, tak aby odzyskać pieniądze.
NIE POLECAM!! A dla oszukanych dodam - ostatnie moje informacje nt. pobytu firmy DJW to ul. Słoneczna 12 we Wrocławiu. Co oczywiście przy częstotliwości zmiany adresu tej firmy niekoniecznie musi być aktualne...
Do wszystkich inwestorów - odradzam współpracę z firmą DJW, niech te forum będzie przestrogą dla inwestorów i podwykonawców
Panie Wojtku - Prezesie firmy DJW - jeśil jest tak jak pan mówi "Firma DJW nigdy nikogo nie oszukała i nie okradła" a wszelkie opóźnienia w realizacji budów czy też zapłacie podwykonawcom wynikały z chwilowego załamania tudzież braku płynności finansowej to proszę się teraz rozliczyć a z chęcią napiszę o panu pozytywny post i odwołam wszystko co tutaj napisałem. Rozumiem że mogą się zdarzyć takie sytuacje, ale olewanie podwykonawcy po wykonaniu roboty w 100%, nie odbieraniu telefonów, nie oddzwanianiu, zmienianie adresu bez powiadamiania to już gruba przesada. Panie Wojtku czekam tydzień czasu na pieniądze, potem działam, myślę że znajdę sprzymierzeńców w swoich działaniach. Ułatwię panu dokonanie przelewu - Hydroklim - Jelenia Góra, za dużo kosztowało mnie dźwignięcie mojej firmy po współpracy z panem żeby odpuścić panu ten temat.

Grzegorz Szostak
Posts: 1601
Joined: Sun 21 Aug, 2005
Location: Siedlce
Contact:

Post by Grzegorz Szostak » Tue 26 May, 2009

KBS wrote:
Grzegorz Szostak wrote:PJM, zerkając dokładniej na zdjęcia nasunęło mi się zasadnicze pytanie - w jaki sposób jest wykonana izolacja podwalin i czy są one zaimpregnowane?
Podejrzewam, że papa na lepiku ja na innych budowach. :roll:
Czyli tak jak myślałem. W połączeniu z niezaimpregnowaną podwaliną będą problemy z czasem (pleśń, grzyb itp.) Teraz jeszcze można dokonać naprawy.

RAFIO3
Posts: 2
Joined: Mon 25 May, 2009
Location: jelenia góra

Post by RAFIO3 » Mon 01 Jun, 2009

Witam wszystkich ponownie.
w dniu dzisiejszym spotkałem się z panem Wojciechem. Zobowiązał się do spłaty długu, obiecałem jemu że napiszę na forum iż się zobowiązał i to wszystko, bo jak na razie mam podpisane zobowiązanie ale dług nadal pozostał niespłacony.
Mam nadzieję że jego zobowiązanie spłaty zadłużenia jest prawdziwe, że faktycznie ureguluje swój dług. Będę na bieżąco Was o tym informował. Jeśli do tygodnia czasu nie dostanę żadnej raty spłaty długu będzie
to oznaczać następną dziwną gierkę pana Wojciecha. Bardzo chciałbym się mylić. Ufam że nie zawiedzie mnie pan, panie Wojciechu w swoich zapewnieniach.
pozdrawiam

sergio99
Posts: 8
Joined: Mon 01 Jun, 2009
Location: Wrocław

Post by sergio99 » Mon 01 Jun, 2009

Witam,
Nie zgadzam się z opinią inwestora z USA. Prezes djw nigdy mnie NIE OKRADŁ, ani NIE NACIĄGNĄŁ na żadną kasę :!:
Firma djw wybudowała mi dom i jak na razie stoi. Z budową bywało różnie, ale ogólne wrażenie nie najgorsze - dlatego zastanawiam się, czy piszemy o tej samej firmie czy niektórzy, po prostu, nie pilnowali swojej budowy. To jest Polska i tu trzeba pilnować roboli, nawet jeśli przyszli tylko wbić jeden gwóźdź.

Jak będę miał chwilę to wrzucę kilka zdjęć - bo zaraz stwierdzicie, że jak mam inne zdanie - to jestem podstawiony :cool:

normalna.net
Posts: 10
Joined: Fri 17 Apr, 2009

Post by normalna.net » Mon 01 Jun, 2009

sergio99 wrote:Jak będę miał chwilę to wrzucę kilka zdjęć - bo zaraz stwierdzicie, że jak mam inne zdanie - to jestem podstawiony :cool:
Cieszę sie że nie jestem sama na tym forum którzy szczerze wyrazili swoją opinie... ja udostępniłam zainteresowanym zdjęcia... lecz spotkało sie to z nastepnymi atakami ...mimo to cieszę sie że mój pozytywny post odnajduje potwierdzenie w opiniach innych. pozdrawiam

KBS
Posts: 21
Joined: Sat 01 Nov, 2008

Post by KBS » Mon 01 Jun, 2009

Moja budowa jeszcze nie skończona, ale powiem pocieszyłam sie dzisiaj, jak zobaczyłam że w mojej miejscowości postawili drewniany dom ale inna firma oczywiście buduje pojechałam tam z ciekawości zobaczyć to sie dopiero można załamać drewno beznadziejne żadna belka nie znakowana belki co 60 cm i nie posiadają pomiędzy sobą łączeń strop cieniutki płyta bez łączeń na gwoździe ucieszyłam sie ze przynajmniej mam to co najważniejsze z tej całej budowy dobre drewno bo przecież na tym bazuje dom a firma DJW mimo ze przeciąga mi znacznie termin skończenia budowy to drewno jest jedno z lepszych oferowanych przez firmy w Polsce. Mam nadzieje ze nie będę musiała obsmarowywać nikogo na forum tylko będę miała wreszcie ukończoną budowę.

sergio99
Posts: 8
Joined: Mon 01 Jun, 2009
Location: Wrocław

Post by sergio99 » Tue 02 Jun, 2009

normalna.net wrote: ja udostępniłam zainteresowanym zdjęcia... lecz spotkało sie to z nastepnymi atakami
:shock: Właśnie dlatego się zastanawiam o co chodzi tym, którzy Cię zaatakowali??? Napisz o tym coś więcej.
Myślałem że Forum, to miejsce w którym zderza się poglądy, ktoś jest na tak a ktoś inny na nie i szanuje się różnice zdań. Przecież może się zdarzyć, że jakiś klient będzie zadowolony - mimo, że nie zadowolonym się to nie spodoba. A może TU panują inne zasady?!

Zgadzam się w sprawie jakości drewna - to zastosowane u mnie, było absolutnie bez zarzutu - widzę też duże różnice z tym, stosowanym np u sąsiadów, czy na innych budowach. PLUS za drewno.
:cool:

PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

Post by PJM » Tue 02 Jun, 2009

sergio99 wrote:To jest Polska i tu trzeba pilnować roboli, nawet jeśli przyszli tylko wbić jeden gwóźdź.
Ja wiem otym ze tak sie mowi, "trzeba pilnowac", ale niech sie nie oszukojmy. Przeciesz nie tylko investor jest za to odpowiedzialny, jesli wybralem firme do budowy uwarzam ze firma powinniena pilnowac budowy zeby prace zostaly wykonane poprawnie. Przeciez za to placi sie jak wybieramy firme do budowy, a nie samych pracownikow.
Jesli pan pisze na temat mojej opinni to pan musial czytac co pisalem. Pisalem nie tylko o slabej jakosci wykonania. Czy pana opinia byla by inna od mojej gdyby pan placil dwa razy za kilka spraw? Dodatkowo DJW by NIEWYKONALO pare elementow za kture pan zaplacil? Gdyby pana komin ciekl w taki sposub ze za kazdym razem jak deszcz pada, mial by pan mokre sciany i sufit? Niechodzi ty tylko o krzywe gwozdzie i wkrety, ale ogulnie o niefachowe podejscie do klienta przez prezesa DJW. Objecal mi sporo, do cis nic nie oddal z pieniedzy i nie wyslal pracownikow do wykonania prac pozostalych za ktore zaplacilem. Brak kontaktu z nim to naprawde zachowanie malolata. Prawdziwy meszczyzna tak sie niezachowuje. Jego taktyki biznesowe.. co tu pisac, jest nieuczciwy i niewiarygodny.
Ja bylem u pana na budowie, jesli sie nie myle, pana dom jest niedaleko Sobutki. Jesli sie niemyle, mysle ze pan mnie pamieta.. Ostatnim razem jak rozmawialismy, pan mial inna opinie o DJW, opowiadal mi pan o pisanie protokolow, i jak pan musial pracownikom podpowiadac na temat poprawnego wykonania scian fundamentowych. No, bylo to jakis czas temu, moze pan jusz o tych nieprzyjemnych faktach zapomnial. Powiem ze napewno pan lub pana zona bardziej pilnowali budowe niz ja. Wyraznie niechodzi tu o poruwnywanie pilnowania, ale wykonania. U mnie wyraznie budowa byla wykonana z bledami i niestaranie. Moge powiedziec ze prezes DJW niedopilnowal budowy. Mimo tego gratulacje dla pana, ciesze sie ze pan jest zadowolony z domu. Chcial bym czuc to samo, dzieki prezesu firmy DJW obecnie niemam takich morzliwosci. Kto wie czy bedzie inaczej? Wyraznie prezesu firmy DJW niezalezy natym.
normalna.net wrote:ja udostępniłam zainteresowanym zdjęcia... lecz spotkało sie to z nastepnymi atakami
Przepraszam, ale jesli chodzi tu o zeczy ktore pisalem na odpowiedz do pani opini i zdjec, to niech pani tego nie bierze za atak. Opinie mamy inna o firmie DJW. Nic z tym zlego, niemusimy sie zgadzac.. To jest normalne. Ale szczeze, to te zdjecia ktore pani udostepnila byly ogulnie zdjecia domu po wykonczeniu, pisalem ze nic niewidac pod plytami, bo niebylo takich zdjec. Mimo tego, gratulacje ze pani ma skaczony dom. Ja niemam, a zaplacilem firmie DJW za elementy ktorych jeszcze niemam. Jak by pani sie czula w takiej sytuacji jak ja?
RAFIO3 wrote:w dniu dzisiejszym spotkałem się z panem Wojciechem. Zobowiązał się do spłaty długu, obiecałem jemu że napiszę na forum iż się zobowiązał i to wszystko, bo jak na razie mam podpisane zobowiązanie ale dług nadal pozostał niespłacony.
Mam nadzieję że jego zobowiązanie spłaty zadłużenia jest prawdziwe, że faktycznie ureguluje swój dług. Będę na bieżąco Was o tym informował. Jeśli do tygodnia czasu nie dostanę żadnej raty spłaty długu będzie
to oznaczać następną dziwną gierkę pana Wojciecha. Bardzo chciałbym się mylić. Ufam że nie zawiedzie mnie pan, panie Wojciechu w swoich zapewnieniach.
Moja sytuacja jest podobna do pana, W. Ciesielski objecal mi ze faktycznie ureguluje swoj dług tak samo jak panu. Bylo to kolo 4 miesiace temu. Mam nadzieje ze pan zrobi nanim jakies wrazenie i odda panu to co jest winien.

sergio99
Posts: 8
Joined: Mon 01 Jun, 2009
Location: Wrocław

Post by sergio99 » Tue 02 Jun, 2009

Tak pamiętam Pana.
To prawda, umocowanie styropianu na ścianach fundamentowych pozostawiało wiele do życzenia, ale po poinformowaniu prezesa djw - w ciągu paru dni, to poprawiono (bez problemów). Jeśli coś było zrobione nie tak jak chciałem to djw, zawsze to poprawiało - fakt, nie zawsze od razu - ale nikt, nigdy niczego nam nie odmówił.
Jeśli coś było nie tak jak oczekiwaliśmy - szliśmy do pracowników (nie Roboli - bo na szczęście nie mieliśmy takich na naszej budowie) i mówiliśmy im o co nam chodzi, raczej zawsze skutkowało, jesli nie, pozostawał Pan Wojtek.

Mówiłem Panu (każdemu kto się zatrzymał na mojej budowie również), w trosce, żeby uniknąć kłopotów (na podstawie złych doświadczeń moich znajomych) i żeby ktoś kiedyś nie miał do mnie pretensji - żeby pilnował budowy oraz jak są jakieś dłuższe problemy - pisał z kierownikiem budowy i szefem firmy budowalnej czy brygadzistą protokoły.
Może to Pana pocieszy, że widziałem Pana dom, co prawda z pewnej odległości, ale prezentuje się bardzo dobrze! Brawo za pomysł.

normalna.net
Posts: 10
Joined: Fri 17 Apr, 2009

Post by normalna.net » Tue 02 Jun, 2009

PJM wrote:Ale szczeze, to te zdjecia ktore pani udostepnila byly ogulnie zdjecia domu po wykonczeniu, pisalem ze nic niewidac pod plytami, bo niebylo takich zdjec.
Przesłałam Panu dwa linki ...jeden z rozpoczęciem budowy domu od prac fundamentowych ...drugi z wykończenia domu... Nie wiem czy Pan selektywnie i wybiórczo wybiera rzeczy które Pana interesują lub które nie mogłyby podważyć negatywnej opinii z Pana strony .
Szanowny Panie napiszę pewne rzeczy wprost ...
PJM wrote:Zamiescil bym te zdjecia z pracownikami, ale niemam ich pozwolenia.
Również ode mnie nie otrzymał Pan takiego pozwolenia, ani od żadnej osoby znajdującej się na tym zdjęciu. Jeżeli ja poprosiłam o nie zamieszczanie zdjęć be mojej zgody ...zrobił Pan to bez problemu wyśmiewając moją prośbę ( nie żądanie ).Ja zdaje sobie sprawę że szacunek i wyczucie taktu jest często zaleta wrodzoną ...ale proszę mi uwierzyć w relacjach miedzy ludzkich można z powodzeniem tego się nauczyć. Może zacznijmy od tego iż : Pan , Pani , Pana itp przez szacunek dla innych osób zaczynamy z dużej litery .

P/S proponuje przejrzeć link numer jeden dotyczący konstrukcji montażu instalacji ( nie przykrytych płytami ) i już za moją zgodą umieścić kilka zdjęć...:) Dla pewności prześlę Panu jeszcze raz ten link ...już bez wykończeniówki. Pozdrawiam serdecznie.

pszb
Posts: 49
Joined: Tue 18 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by pszb » Tue 02 Jun, 2009

Czyli jednym zrobiono w miarę poprawnie, a innym spartaczono. Czemu tak się stało? Pewnie tylko prezes wie.
Zupełnie nie widzę powodu do utarczek między inwestorami. Coś zmieniło się w firmie. I to firma się tu powinna tłumaczyć.
Ogólnie taki upadek jest możliwy, parę lat temu wróciłem szczęśliwy ze wspaniałych wakacji w Turcji. Dwa tygodnie później wszystkie nasze telewizje trąbiły o setkach oszukanych klientów i spektakularnym upadku biura.
pozdr.
Piotr B.

sergio99
Posts: 8
Joined: Mon 01 Jun, 2009
Location: Wrocław

GWARANCJA

Post by sergio99 » Tue 02 Jun, 2009

:neutral: Niestety to prawda, że dużo firm upadło. Najgorsze jest to, że jeśli skończyli budowy to pozostawili swoich klientów (inwestorów) bez gwaranta wykonanej pracy. A ja chcę mieć gwarancję na mój dom i życzę szefowi djw, żeby wydźwignął się z problemów o których sam pisze.

Przeraża mnie myśl, że w razie jakiś kłopotów (mam nadzieję że ich nie będzie) będę musiał szukać firm budowlanych chętnych do poprawek -po pierwsze przecież zawsze mogę trafić na Roboli a po drugie - za poprawki płaci się dużo, dużo więcej - ale o tym pewnie doskonale wiecie. :cool:

Grzegorz Szostak
Posts: 1601
Joined: Sun 21 Aug, 2005
Location: Siedlce
Contact:

Post by Grzegorz Szostak » Tue 02 Jun, 2009

sergio99, problemów z gwarancją będzie miało na jesień wielu inwestorów. Ilość spraw w sądach gospodarczych rośnie lawinowo.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”