DJW z Wrocławia

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
heferson
Posts: 14
Joined: Thu 08 Nov, 2007

DJW z Wrocławia

Post by heferson » Wed 20 Feb, 2008

Witam wszystkich Forumowiczów,
Szukam osób, którym firma DJW z Wrocławia budowała, buduję bądź zbudowała dom. Jestem po wstępnych rozmowach z Nimi, ale ciekaw jestem opini inwestorów.
Pozdrawiam :wink:


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 20 Feb, 2008

Czasami warto wykazać trochę własnej inicjatywy. Na Forum jest kilkanaście wypowiedzi na temat tej firmy.
Wejdź do wyszukiwarki - "Szukaj" w górnej części strony, wpisz interesujące Cię słowo lub nazwę firmy, naciśnij klaszi "Szukaj" i ... uzyskasz troche intersujących Cię informacji.
Pozdrawiam

PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

Post by PJM » Fri 17 Oct, 2008

Czym dluzej buduja (DJW) tym wiecej minusow! Termin (Ostatni w umowie) minol trzy (3) miesace temu przez wine wykonawcy (DJW). Dzwonie do prezesa firmy DJW prawie co dzien, a on nie odbiera i sie nie odzywa w ogole. Tak jest z brakiem kontaktu okolo trzech (3) tygodni. Ostatnio pojechalem do biura firmy DJW i zanim weszlem to probowalem przedzwonic do prezesa firmy DJW i jak zwykle nie odbieral. Wiec wchodzac do biura DJW niezastalem Pana Prezesa firmy DJW. Poprosilem Pana sekretarke zeby on przedzwonil do prezesa firmy DJW z telefonu firmy DJW. Nastepnie prezes firmy DJW byl po drugiej stronie sluchawki. Takie taktyki to chyba sa nienormalne!?
Minus! Minus! Minus!
Mowil (Prezes DJW) ze na koniec bedzie ok, ale w tej chwili nie jest wiarygondy. Pisalem post wczesniej i pisalem o szczegulach dotyczacych wszystkich minusow, prosil (prezes DJW) mnie zeby go usunac. Wiec usunelem, ale mam dosyc tego ze sobie robi jaja z umowy i inwestora. Taka jest prawda i moge to udowodnic.
Probowalem sie skontaktowac z prezesem DJW dzis i bez niespodzianek nie odpowiada. Kontaktowalem wiec sie z prawnikiem i poinformowal mnie jakie sa opcje. Powiem ze DJW wyglada mizernie w tej chwili. Ale ja bym wolal zeby poprostu skonczyli to co maja wykonac na budowie i zeby to wykonali jak najszybciej, dla mnie czas to tak samo jak pieniadz.
Dodam ze propo pracownikow na budowie to sa ok, robia jak maja materialy. Byla chwila taka ze brak bylo osoby zeby pomogla z kierunkiem wykonywania prawidlowo, ale bledy byly poprawione. Z pracownikuw jestem wmiary zadowolony.
Nie lubie marudzic i nie lubie sie klucic, ale ktos musi za takie lekcewazenie odpowiedziec.

KBS
Posts: 21
Joined: Sat 01 Nov, 2008

Post by KBS » Mon 24 Aug, 2009

Oszustem jest na pewno elektryk zatrudniony przez firmę DJW Pan Andrzej Myszkowski wziął pieniądze za zrobienie instalacji zewnętrznej podłączenia kabla ziemnego do skrzynki, której do dziś by nie podłączył, dzwoniłam prosiłam o przyjazd ale nie znajdował czasu więc wzięłam innego elektryka który podłączył kabel d skrzynki, natomiast kilkakrotnie prosiłam o zwrot w sumie niewielkich pieniędzy za podłączenie których do dziś nie dostałam, kilkakrotnie dzwoniłam ale skoro nie mam umowy na robienie przyłącza mogę zapomnieć o pieniądzach. Najlepiej wziąć wynagrodzenie a potem nie mieć czasu skończyć pracy.

Jednak nie jedynym problemem było brak podłączenia kabla Pan elektryk włożył kabel ziemny do wyjścia w fundamencie w którym miała być woda bo było bliżej a po co więcej kopać... oczywiście wpierając ze inwestor mu kazał tam podłączyć gdzie każdy raczej wie że na głębokości 120 cm podłącza się wodę. Mało tego gniazdka zasilające kuchnie znalazły się w pokoju, inwestor sam musiał dziury wiercić w ścianach i szukać brakujących kabli bo elektryk nie pamiętał jak robił instalacje. Pisać na tan temat można by jeszcze dużo więcej ja chciałabym ostrzec jednak przed korzystaniem z usług tego Pana, który bierze pieniądze nie kończy instalacji i niema ochoty oddać pieniędzy, a jeszcze ciekawą sprawą była cena skrzynki elektrycznej za która elektryk chciał podwójna wartość materiału gdzie inny zakupił i zamontował skrzynkę bezpiecznikową za polowe ceny.


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”