Firma DJW - znacie?

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
michalmx3
Posts: 3
Joined: Mon 31 Jul, 2006
Location: Krakoof
Contact:

Firma DJW - znacie?

Post by michalmx3 » Tue 01 Aug, 2006

http://www.djw.net.pl/ Czy znacie tę firmę? Proszę Was o opinię.
Pozdrawiam,


PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

Post by PJM » Fri 17 Oct, 2008

Czym dluzej budoja (DJW) tym wiecej minusuw! Termin (Ostatni w umowie) minol trzy (3) miesace temu przez wine wykonawcy (DJW). Dzwonie do prezesa firmy DJW prawie co dzien, a on nie odbiera i sie nie odzywa wogóle. Tak jest z brakiem kontaktu okolo trzech (3) tygodni. Ostatnio pojechalem do biura firmy DJW i zanim weszlem to prubowalem przedzwonic do prezesa firmy DJW i jak zwykle nie odbieral. Wiec wchodzac do biura DJW nie zastalem Pana Prezesa firmy DJW. Poprosilem Pana sekretarke zeby on przedzwonil do prezesa firmy DJW z telefonu firmy DJW. Nastepnie prezes firmy DJW byl podrugiej stronie sluchawki. Takie taktyki to chyba sa nie normalne!?
Minus! Minus! Minus!
Mowil (Prezes DJW) ze na koniec bedzie ok, ale w tej chwili nie jest wiarygondy. Pisalem post wczesniej i pisalem o szczegulach dotyczacych wszystkich minusów, prosil (prezes DJW) mnie zeby go usunac. Wiec usunelem, ale mam dosyc tego ze sobie robi jaja z umowy i inwestora. Taka jest prawda i moge to udowodnic.
Próbowalem sie skontaktowac z prezesem DJW dzis i bez niespodzianek nie odpowiada. Kontaktowalem wiec sie z prawnikiem i poinformowal mnie jakie sa opcje. Powiem ze DJW wyglada mizernie w tej chwili. Ale ja bym wolal zeby poprostu skonczyli to co maja wykonac na budowie i zeby to wykonali jak najszybciej, dla mnie czas to tak samo jak pieniadz.
Dodam ze propo pracownikow na budowie to sa ok, robia jak maja materialy. Byla chwila taka ze brak bylo osoby zeby pomogla z kierunkiem wykonywania prawidlowo, ale bledy byly poprawione. Z pracownikuw jestem wmiary zadowolony.
Nie lubie marudzic i nie lubie sie klucic, ale ktos musi za takie lekcewarzenie odpowiedziec.

Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”