Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne i ...wszystkie inne.
Post Reply
biankabia
Posts: 3
Joined: Thu 12 May, 2016

Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Post by biankabia » Tue 23 Aug, 2016

Może ktoś się orientuje jaka powinna byc wentylacja/klimatyzacja na wyposażeniu siłowni i klubu fitness?
Jak to powinno wygladać przy ilości 15 osób użytkujących ze sprzetu?


biankabia
Posts: 3
Joined: Thu 12 May, 2016

Re: Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Post by biankabia » Tue 30 Aug, 2016

biankabia wrote:Może ktoś się orientuje jaka powinna byc wentylacja/klimatyzacja jako sprzęt do siłowni na wyposażeniu siłowni i klubu fitness?
Jak to powinno wygladać przy ilości 15 osób użytkujących ze sprzetu?

radzior
Posts: 1
Joined: Mon 17 Oct, 2016

Re: Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Post by radzior » Mon 17 Oct, 2016

Myślę że najlepiej zgłosić się do profesjonalnej firmy, która doradzi i odpowiednio zaprojektuje ci taki system wentylacyjny/klimatyzacyjny ;)

Olenna
Posts: 11
Joined: Sun 04 Sep, 2016

Re: Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Post by Olenna » Thu 03 Nov, 2016

Powiem szczerze, że sama szukają poszczególnych elementów do wentylacji. Przy tym ceny na pewno nie wydają mi się zbyt wygórowane, biorąc pod uwagę fakt, że artykuły dostępne w tym sklepie jak na moje oko są całkiem solidne.

szymekkrusz
Posts: 4
Joined: Mon 07 Nov, 2016

Re: Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Post by szymekkrusz » Mon 07 Nov, 2016

nie oszczędzaj na tym, jak bedzie zaduch nikt nie będzie chciał u ćb ćwiczyć

ansimi
Posts: 4
Joined: Mon 07 Nov, 2016

Re: Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Post by ansimi » Tue 08 Nov, 2016

Jasne, że nie ma co oszczędzać. Dobra wentylacja to podstawa. Najlepiej jeśli zdecydujesz się na taką z systemem rekuperacji. W ten sposób obniżysz rachunki za ogrzewanie zimą, więc to opłacalna inwestycja

alibaba
Posts: 1
Joined: Thu 14 Jul, 2016

Re: Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Post by alibaba » Wed 09 Nov, 2016

Jaki rozmiar rury trzeba wybrac do wentylacji grawitacyjnej?

addamm88
Posts: 5
Joined: Wed 09 Nov, 2016

Re: Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Post by addamm88 » Fri 11 Nov, 2016

Myślę, że mogą być rury kanalizacyjne o śr 160 mm.

marta-wawa
Posts: 3
Joined: Fri 23 Dec, 2016

Re: Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Post by marta-wawa » Fri 23 Dec, 2016

jacus wrote:jeśli masz fach w ręku i taki zmysł złotej rączki to mogę Ci polecić sklep znajdziesz tam wszystko co może być potrzebne do budowy wentylacji i klimatyzacji.
Też słyszałam o tej firmie i oferta jest naprawdę szeroka. Sporo części co jest dużym plusem na przyszłość, bo nie ma nic gorszego niż instalacja jednorazowego użytku do której ciężko jest później znaleźć pewne elementy na wymianę. Dodatkowo strona internetowa jest bardzo bogata również w same informacje odnośnie instalacji i tego co ostatnio mnie bardzo zaciekawiło czyli temat rekuperacji. Sporo się dowiedziałam i już mniej więcej wiem jak mam do niej podejść.

Kamil213
Posts: 6
Joined: Mon 26 Dec, 2016

Re: Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Post by Kamil213 » Mon 26 Dec, 2016

najlepiej trzeba zakupić taką specjalną

Paulina82
Posts: 8
Joined: Mon 02 Jan, 2017

Re: Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Post by Paulina82 » Wed 01 Mar, 2017

Jeśli chodzi o klimatyzację najlepiej skontaktować się z firmą, ktora zajmuje się sprzedażą i montażem takich urządzeń. Przede wszystkim doradzą, jaka klimatyzacja najlepiej nada się do danego pomieszczenia.

User avatar
tal
Posts: 36
Joined: Sun 18 Oct, 2015

Re: Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Post by tal » Fri 17 Mar, 2017

Generalnie można kupić samodzielnie jakąś prostą klimatyzację czy wentylację zamontować. Tym bardziej jeżeli posiada się własny dom. W bloku wydaje mi się, że lepiej zlecić to monterom, którzy zrobią to tak jak trzeba.
W większych budynkach przydałoby się opracowanie mimo wszystko projektu wentylacji.

ansimi
Posts: 4
Joined: Mon 07 Nov, 2016

Re: Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Post by ansimi » Sun 30 Apr, 2017

Jak ktoś sie zna to może robić to samodzielnie. U nas jednak jest zrobiona wentylacja z firmą Bartosz, ani mąż ani ja nie znamy się na takich rzeczach, dlatego woleliśmy zlecić montaż fachowcom.

mpire
Posts: 1
Joined: Sat 02 Dec, 2017

Re: Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Post by mpire » Sat 02 Dec, 2017

Nie mam pojęcia czy pomieszczenie i urządzenia wentylacyjne muszą cechować się jakimiś konkretnymi parametrami, jeśli będzie przebywać w nim 15 osób. Uważam, że najlepszym pomysłem byłoby skontaktowanie się z firmą, która o wentylacji wie nieco więcej niż ja, czy inni użytkownicy forum. Skontaktuj się z tą firmą .... [to nie miejsce na reklamę] ..., a jestem pewny, że jeśli przedstawisz jej swoją sytuację, znajdzie na nią rozwiązanie.

zbiegusek
Posts: 285
Joined: Thu 27 Apr, 2017

Re: Jaka odpowiednia wentylacja/klimatyzacja_

Post by zbiegusek » Sat 02 Dec, 2017

I tylko po to się zarejestrowałeś spamerze, żeby wkleić link i nabić licznik? :\
Mam nadzieję, że admin zareaguje odpowiednio...



Post Reply

Return to “Instalacje - wymagania techniczno-montażowe dla domów z drewna”