Poszukiwanie pracy.

Oferty osób poszukujących pracy
Post Reply
Andrzej Masakouski
Posts: 1
Joined: Tue 14 Mar, 2017

Poszukiwanie pracy.

Post by Andrzej Masakouski » Tue 14 Mar, 2017

Dzień dobry, jesteśmy brygada budowlana z Białorusi z dwóch osób szukamy pracy na budowie domów z bali okrągłych naturalnych w technologii kanadyjskiej.
      Doświadczenie w budowie domów z bali w Rosji i na Białorusi trzy lata. Również mam doświadczenie w budowie w Hiszpanii osiem lat.
      Posiadanie językami rosyjskim i hiszpańskim bardzo dobrze, polskim nie bardzo dobrze, ale teraz uczę się,bo chcę legalnie pracować w Polsce.
      Mam prawojazdy w kategorii B,  doświadczenie w operowaniu minikoparką i ładowarką.
      Jesteśmy odpowiedzialne, zrozumiałe, wykonawcze, bez nałogów, twórcze podejście do pracy.
       Napisz na e-mail: bieloyar@tut.by 


prywata
Posts: 7
Joined: Wed 28 Aug, 2019

Re: Poszukiwanie pracy.

Post by prywata » Mon 28 Jun, 2021

Nie powiem bo każdy sam stara się znaleźć dla siebie jak najlepszą formę pracy taką która w pełni spełni nasze oczekiwania. Bo jednak mimo wszystko praca na pełen etat to jest właśnie to czego szukamy, ale czy tak do końca daje nam bezpieczeństwo? Szukając czegoś więcej na ten temat trafiłam na digital nomad, który pracuje z każdego miejsca na świecie. Może to właśnie jest to czego szukamy.

Paquita32
Posts: 1
Joined: Sat 03 Jul, 2021

Re: Poszukiwanie pracy.

Post by Paquita32 » Sat 03 Jul, 2021

Aktualne?

ikornel275
Posts: 13
Joined: Wed 28 Jul, 2021

Re: Poszukiwanie pracy.

Post by ikornel275 » Sun 24 Oct, 2021

Ja myślę że teraz nie jest to trudne znalezienie nowej pracy. Ofert jest naprawdę sporo.

User avatar
RobetPobedinsky
Posts: 2
Joined: Mon 23 May, 2022

Re: Poszukiwanie pracy.

Post by RobetPobedinsky » Tue 04 Oct, 2022

Duzi pracodawcy publikują swoje oferty pracy na portalu https://www.praca.pl/.

kowal46
Posts: 11
Joined: Tue 13 Sep, 2022

Re: Poszukiwanie pracy.

Post by kowal46 » Wed 26 Oct, 2022

Jak ktoś szuka za granicą to chyba najlepiej przez agencję albo przez strony z ofertami tylko tymi sprawdzonymi żeby potem nie było ja polecam od siebie pracawue.pl sprawdzona przez mojego szwagra i tam jeszcze można sobie info na temat uśrednionych kosztów życia poczytać https://bit.ly/pracawue_oferty

enricogiuseppe
Posts: 1
Joined: Sat 26 Nov, 2022

Re: Poszukiwanie pracy.

Post by enricogiuseppe » Sat 26 Nov, 2022

Jeśli szukasz pracy, ale nie możesz jej znaleźć, prawdopodobnie potrzebujesz pieniędzy. Jeśli tak, to skorzystaj ze strony internetowej. Sam od czasu do czasu stawiam na nią, aby poprawić swoją sytuację finansową.

wrak
Posts: 12
Joined: Thu 12 Aug, 2021

Re: Poszukiwanie pracy.

Post by wrak » Thu 23 Nov, 2023

Dojeżdżam do pracy za granicę i muszę przyznać, że poszukiwałem odpowiedniego przewoźnika, który zapewniłby mi stały i wygodny transport. Na tej stronie internetowej: https://www.belgia.busy.travel/ udało mi się znaleźć taki transport. Mają tam wiele połączeń w wielu miastach w Polsce.



Post Reply

Return to “Poszukuję pracy”