Mój wymarzony dom

Zaprezentuj swój wymarzony dom.
Post Reply
Jaskółka
Posts: 6
Joined: Thu 09 Jan, 2014
Location: Wojcieszyce

Mój wymarzony dom

Post by Jaskółka » Fri 10 Jan, 2014

Postanowiłam się pochwalić moim domem. Dzisiaj dodaję tylko jedno zdjęcie robione latem tego roku. Teraz mamy dodatkowy komin i barierkę na tarasie. W przyszłym roku planujemy zabudowanie studni.

Image
"Wszys­tko, co nas spo­tyka - zdro­wie czy cier­pienie, dob­ro czy zło, chleb czy głód, przy­jaźń ludzka czy niechęć, dob­ro­byt czy niedos­ta­tek - wszys­tko to w ręku Bo­ga może działać ku dobremu". Stefan Wyszyński


Michał Zielonka
Posts: 5
Joined: Tue 07 Jan, 2014
Location: Jelenia Góra
Contact:

Post by Michał Zielonka » Sat 11 Jan, 2014

Witam
Cieszę się z pięknie zazielenionego ogrodu. Mam nadzieję, że piesek zbyt mocno na nim nie dokazuje ;-).
Ciekawy jestem jak urządziliście Państwo dom wewnątrz? Jeżeli to nie kłopot proszę o podesłanie kilku zdjęć z wnętrza Waszego domu.
Pozdrawiam serdecznie.

gollumDi6
Posts: 3
Joined: Mon 20 Jan, 2014

Post by gollumDi6 » Mon 20 Jan, 2014

Przepiękny! I jest dużo miejsca na ogród i ewentualną piaskownicę dla pociech. Gratuluję wspaniałego domu :)

Jaskółka
Posts: 6
Joined: Thu 09 Jan, 2014
Location: Wojcieszyce

Post by Jaskółka » Sun 26 Jan, 2014

Witam serdecznie. Jak widać psiak ma gdzie nogi rozprostować, niestety często grasuje w moich grządkach i podgryza drzewka, szkodnik :-). Przesyłam zdjęcia z wewnątrz tak jak Pan prosił:

Image Image
gollumDi6 wrote:Przepiękny! I jest dużo miejsca na ogród i ewentualną piaskownicę dla pociech. Gratuluję wspaniałego domu :)
Dziękuję bardzo, tak planujemy z mężem postawienie piaskownicy i może jeżeli budżet pozwoli jakiejś małej huśtawki dla chłopców.
"Wszys­tko, co nas spo­tyka - zdro­wie czy cier­pienie, dob­ro czy zło, chleb czy głód, przy­jaźń ludzka czy niechęć, dob­ro­byt czy niedos­ta­tek - wszys­tko to w ręku Bo­ga może działać ku dobremu". Stefan Wyszyński

knoczek
Posts: 2
Joined: Tue 10 Mar, 2015

Re: Mój wymarzony dom

Post by knoczek » Tue 10 Mar, 2015

Dom z zewnątrz wygląda doskonale. Mogę tylko pozazdrościć.

stachWRw
Posts: 1
Joined: Tue 03 Mar, 2015

RE...

Post by stachWRw » Wed 11 Mar, 2015

Zgadzam się, ale też nie wolno przesadzić w kierunku nadmiernie kolosalnej ilości szczepień. Ja wykonałam dla swoich bliźniaków tylko te szczepienia, które są najważniejsze. Żadnych pobocznych. Należałoby zwrócić się po poradę do doktora, on oceni, czy dziecko potrzebuje pobocznej opieki i czy trzeba je szczepić, czy też wystarczą tylko te fundamentalne. Ja polegam na mojej lekarz rodzinnej oraz wszystko jest ok - Tobie też tak radzę. Nie ma sensu przesadzać w żadnym kierunku, to najlepsze podejście.

benedykt01
Posts: 2
Joined: Sat 21 Mar, 2015

Re: Mój wymarzony dom

Post by benedykt01 » Sat 21 Mar, 2015

Mi również domek podoba się bardzo, bo tak szczerze to zawsze o takim marzyłem. Wiec troszkę zazdroszczę, pozdrawiam :)

kubana
Posts: 3
Joined: Mon 23 Mar, 2015

Re: Mój wymarzony dom

Post by kubana » Mon 23 Mar, 2015

Wow. Przepiękny domek. Właśnie o takim marzymy z żonką ;). I przede wszystkim cudowna okolica. Ten cały zielony teren to państwa? Zawsze marzyłem o domu z ogromnym podwórkiem :).

kojotek
Posts: 2
Joined: Tue 24 Mar, 2015
Contact:

Re: Mój wymarzony dom

Post by kojotek » Tue 24 Mar, 2015

przepięknie to wygląda. I okolica jest cudna

Kokosz55
Posts: 6
Joined: Thu 16 Apr, 2015
Contact:

Re: Mój wymarzony dom

Post by Kokosz55 » Thu 16 Apr, 2015

Cudo :) Szkoda, że nie napisali przybliżonych kosztów

damiao
Posts: 1
Joined: Sat 23 May, 2015

Re: Mój wymarzony dom

Post by damiao » Sat 23 May, 2015

Domek mi się bardzo podoba, natomiast mniej już samo urządzenie wnętrza - wymagałoby więcej pracy ;-)

elKamil
Posts: 12
Joined: Fri 10 Apr, 2015
Contact:

Re: Mój wymarzony dom

Post by elKamil » Thu 18 Jun, 2015

Faktycznie jest świetny. Bardzo mi się podoba ten projekt. Co jak co, ale domu z drewna nic nie zastąpi.

drewrun
Posts: 35
Joined: Thu 31 Jul, 2014

Re: Mój wymarzony dom

Post by drewrun » Thu 25 Jun, 2015

Ja właśnie przeglądam w internecie pomysły na aranżację wnętrza swojego domu. Może w końcu uda mi się coś znaleźć, bo jednak jestem wybredny:)

adrianeqq
Posts: 1
Joined: Tue 07 Jul, 2015
Location: Poznań

Re: Mój wymarzony dom

Post by adrianeqq » Tue 07 Jul, 2015

Z zewnątrz strasznie mi się podoba. W środku nie za bardzo

agniecha_001
Posts: 14
Joined: Fri 11 Sep, 2015

Re: Mój wymarzony dom

Post by agniecha_001 » Tue 22 Sep, 2015

Piękny dom, na dużej działce. Też taki mi się marzy, tylko działka trochę bardziej zarośnięta i moje dwa psy śmigające tam i z powrotem ;)

projektantka83
Posts: 15
Joined: Tue 21 Jun, 2016

Re: Mój wymarzony dom

Post by projektantka83 » Fri 30 Sep, 2016

W internecie można znaleźć naprawdę ciekawe porady ;)

Architek
Posts: 6
Joined: Wed 09 Aug, 2017

Re: Mój wymarzony dom

Post by Architek » Fri 11 Aug, 2017

Wrzuć proszę jeszcze raz zdjęcie :)

Domino84
Posts: 31
Joined: Fri 17 Jun, 2016

Re: Mój wymarzony dom

Post by Domino84 » Fri 25 Aug, 2017

Niestety jeszcze nie mogę dokonać zakupu domu, jednak codziennie przeglądam ta stronę co mnie motywuje do podjęcia tej decyzji. Najbardziej chciałabym kupić dom na obrzeżach miasta, przy lasach i łąkach. :) Marzy mi się małe jeziorko, taras przy domu i duży ogród.

zbiegusek
Posts: 285
Joined: Thu 27 Apr, 2017

Re: Mój wymarzony dom

Post by zbiegusek » Fri 25 Aug, 2017

Ale lubisz komary? W kontekście tego jeziorka. ;)

Pill
Posts: 5
Joined: Wed 04 Oct, 2017

Re: Mój wymarzony dom

Post by Pill » Tue 28 Nov, 2017

Ja w swoim wymarzonym domu chcę mieć nowoczesne meble, takie jak modułowe od gali. bardzo mi się podobają

User avatar
Mieszko
Posts: 3
Joined: Tue 29 May, 2018

Re: Mój wymarzony dom

Post by Mieszko » Sat 07 Jul, 2018

Kurcze obraze nie działa
ja bym chciał mieć dom z dwoma garazami koniecznie i z duzym poddaszem

rafi
Posts: 5
Joined: Sun 08 Jul, 2018
Contact:

Re: Mój wymarzony dom

Post by rafi » Sun 08 Jul, 2018

Kurcze obrazek nie działa a szukam inspiracji ;)

Paula883
Posts: 5
Joined: Wed 11 Jul, 2018

Re: Mój wymarzony dom

Post by Paula883 » Wed 11 Jul, 2018

W moim wymarzonym domku wyobrażam sobie przepiękne meble oraz bardzo ekskluzywną sypialnię, w której leżą piękne dywaniki wykonane z wysokiej jakości sznurka i w pięknym kolorze pasującym do reszty wyposażenia sypialni. Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła sobie pozwolić na wymarzony domek.

miroboass
Posts: 78
Joined: Wed 21 Feb, 2018

Re: Mój wymarzony dom

Post by miroboass » Mon 24 Jan, 2022

Ja do wymarzonego domu dołączyłbym jeszcze jacuzzi. Tutaj można przeczytać więcej na temat powodów, dla których warto w takie jacuzzi zainwestować http://totalspa.pl/5-powodow-dla-ktoryc ... zewnetrzne. Ja przynajmniej planuję, jak tylko się wybuduję, wkomponować w ogród także jacuzzi.

GretaS
Posts: 28
Joined: Thu 19 May, 2022

Re: Mój wymarzony dom

Post by GretaS » Tue 07 Jun, 2022

Ja bardziej myślałam o saunie. Jacuzzi też spoko, ale też co niektórzy mówili, że woda potem zastaje, że śmierdzi itd. Nie wiem...

Angie91
Posts: 8
Joined: Mon 28 Mar, 2022

Re: Mój wymarzony dom

Post by Angie91 » Fri 18 Nov, 2022

Jakoś mnie Jacuzzi nie ciągnie. Jak już to koło domu chciałabym mieć cos jak ruską banię i saunę ;) Wg mnie jest to mega fajna opcja na spędzenie wolnego czasu. Mam też w planach jakiś mały plac zabaw koło domu. Potrzebny mi tylko dobry producent placów zabaw



Post Reply

Return to “Galeria zdjęć domów naszych Forumowiczów”