pytanie odnowicjusza Mniej wiecej Koszty budowy domu z bali z wykorzystaniem drewna z wlasnego lasu

Skąd i ile kasy potrzeba na budowę domu z drewna
Post Reply
Cinek0124
Posts: 1
Joined: Sun 02 Oct, 2016

pytanie odnowicjusza Mniej wiecej Koszty budowy domu z bali z wykorzystaniem drewna z wlasnego lasu

Post by Cinek0124 » Sun 02 Oct, 2016

Witam
tak jak w tutule czy mogl by przyblizyc mniej wiecej koszty budowy takiego domu z bali z wykorzystaniem drewna z wlasnego lasu i na co musial bym zwrocic uwage wiem ze dla niektorych te pytanie moze byc glupie ale mam dopiero 24lata pracuje za granica i niedlugo chcial bym sie osiedlic w polsce na stale ze swoja dziewczyna a kiedys od znajomego uslyszalem ze budowa takiego domu z urzyciem drewna z wlasnego lasu moze byc nawet wiecej niz o polowe tansza oczekuje tylko powaznych odpowiedzi nie masz nic madrego do powiedzenia to sie nie udzielaj
z gory dziekuje za pomoc


niedal
Posts: 54
Joined: Thu 26 Nov, 2009
Location: BP

Re: pytanie odnowicjusza Mniej wiecej Koszty budowy domu z bali z wykorzystaniem drewna z wlasnego lasu

Post by niedal » Thu 19 Jan, 2017

Wiesz ile materiału będziesz potrzebował? Czy zasobność Twojego lasu będzie wystarczająca? Jaki surowiec uzyskasz? Wiesz jaki jest proces przygotowania drewna na budulec i ile to potrwa?

User avatar
bobini
Posts: 3
Joined: Thu 12 Apr, 2018

Re: pytanie odnowicjusza Mniej wiecej Koszty budowy domu z bali z wykorzystaniem drewna z wlasnego lasu

Post by bobini » Thu 12 Apr, 2018

Może weź rzeczoznawcę od spraw budowlanych , chyba bardziej realnie Ci powie :)

hoosoomooloo
Posts: 1
Joined: Fri 30 Nov, 2018

Re: pytanie odnowicjusza Mniej wiecej Koszty budowy domu z bali z wykorzystaniem drewna z wlasnego lasu

Post by hoosoomooloo » Fri 30 Nov, 2018

Od wykonawcy termopłyty otrzymałem informację ,że może on przygotować teren za kwotę 28-29 tyś zł. Działka jest w miarę równa. Czy to możliwe ,żeby to było aż tak drogie ?




Post Reply

Return to “Finansowanie i koszty budowy”