Firma DJW z Wrocławia lub inne z w. dolnośląskiego

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
ara
Posts: 6
Joined: Tue 24 Oct, 2006

Firma DJW z Wrocławia lub inne z w. dolnośląskiego

Post by ara » Fri 06 Jul, 2007

Poszukuję informacji o firmie DJW z Wrocławia. Byłabym również zainteresowana innymi porządnymi firmami najlepiej z województwa dolnośląskiego. Bardzo proszę o informację i z góry dziękuję za pomoc.

aramgad_c@op.pl


mag
Posts: 14
Joined: Fri 03 Nov, 2006

Post by mag » Mon 16 Jul, 2007

Właśnie skończyli u nas (DJW). Ogólnie jestem zadowolona i mogę polecić. Co prawda na dokończenie niedoróbek czekam już 3 tygodnie, a śmieci są niewywiezione i zalegają pod oknem od tarasu, ale ogólnie nie mam uwag. Polecam - mieszkamy już od 2 tygodni i jest cudownie!

ara
Posts: 6
Joined: Tue 24 Oct, 2006

Post by ara » Sun 23 Sep, 2007

Czy ktoś jeszcze mógłby wyrazić opinie na temat tej firmy? byłabym bardzo wdzięczna.

PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

Post by PJM » Fri 20 Jun, 2008

Obecnie DJW budoje nam domek i jestesmy pomiedzy stanem surowo otwartym i zamknietym. Wszystko jest do miary ok, kilka (+) i kilka (-).Rozumiem ze to normalne w Polsce. Jako konstrukcja budowy to narazie nic zlego niemam do pisania, mam nadzieje ze tak bedzie do konca.
Piotr

PJM
Posts: 37
Joined: Fri 20 Jun, 2008
Location: USA/Wroclaw

Post by PJM » Fri 17 Oct, 2008

Czym dluzej budoja(DJW) tym wiecej minusuw! Termin(Ostatni w umowie) minol trzy(3) miesace temu przes wine wykonawcy(DJW). Dzwonie doprezesa firmy DJW prawie co dzien, a on nieodbiera i sie nieodzywa wogule. Tak jest z brakiem kontaktu okolo trzech(3) tygodni. Ostatnio pojechalem do biura firmy DJW i zanim weszlem to prubowalem przedzwonic do prezesa firmy DJW i jak zwykle nieodbieral. Wiec wchodzac do biura DJW niezastalem Pana Prezesa firmy DJW. Poprosilem Pana sekretarke zeby on przedzwonil do prezesa firmy DJW z telefonu firmy DJW. Nastepnie prezes firmy DJW byl podrugiej stronie sluchawki. Takie taktyki to chyba sa nienormalne!?
Minus! Minus! Minus!
Mowil(Prezes DJW) ze na koniec bedzie ok, ale w tej chwili niejest wiarygondy. Pisalem post wczesniej i pisalem o szczegulach dotyczacych wszystkich minusuw, prosil(prezes DJW) mnie zeby go usunac. Wiec usunelem, ale mam dosyc tego ze sobie robi jaja z umowy i inwestora. Taka jest prawda i moge to udowodnic.
Prubowalem sie skontaktowac z prezesem DJW dzis i bez niespodzianek nie odpowiada. Kontaktowalem wiec sie z prawnikiem i poinformowal mnie jakie sa opcje. Powiem ze DJW wyglada mizernie w tej chwili. Ale ja bym wolal zeby poprostu skonczyli to co maja wykonac na budowie i zeby to wykonali jak najszybciej, dlamnie czas to taksamo jak pieniadz.
Dodam ze propo pracownikow na budowie to sa ok, robia jak maja materialy. Byla chwila taka ze brak bylo osoby zeby pomogla z kierunkiem wykonywania prawidlowo, ale bledy byly poprawione. Z pracownikuw jestem wmiary zadowolony.
Nielubie marudzic i nielubie sie klucic, ale ktos musi za takie lekcewarzenie odpowiedziec.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”