ABG Construction

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
coffee
Posts: 1
Joined: Wed 12 Jun, 2019

ABG Construction

Post by coffee » Wed 12 Jun, 2019

Witam. Czy jest Państwu znany podmiot ABG Construction Andrzej Brzeski? Pytam, ponieważ jest to człowiek, który w moim i jego 3 innych klientów odczuciu jest partaczem i oszustem. Szczyci się, że jest fachowcem z dziedziny domów szkieletowych z 20-stoletnim stażem, a jest zwykłym partaczem, krętaczem i tym co wyprawia na budowie nie różni się szczególnie od średniego ucznia ciesielstwa. Twierdzi, że ma firmę i zatrudnia profesjonalistów. A tymczasem to jest zbieranina przypadkowych osób bez podstawowej umiejętności jaką jest czytanie ze zrozumieniem. O rysunku technicznym nie wspomnę. Ja na szczęście potrafię sobie naprawić swojego szkieletorka, lecz inni nie mają tyle szczęścia. Najgorzej mają Ci, którzy zawarli z nim umowę na wykonanie całego domu. Do tego człowieka nic nie dociera. Sam wymyśla własne teorie budowlane, nie znosi tych, którzy się z nim nie zgadzają, czyli wszyscy. Poza tym na każde swoje partactwo ma zmyśloną bajeczkę. Projekt zły, w USA tak się nie robi. Materiał zły, jakiś najgorszy gatunek. Inwestor jest od płacenia, nie od wtykania nos w nie swoje sprawy. Wkręty ciesielskie? Tylko strata pieniędzy i bitów. Normalnie stosowane praktyki montowania wiazarów dachowych (jak on to mawia "zbijaków") to dla niego rzeczy niespójne, niezrozumiałe i w konsekwencji głupie. W USA tak się nie robi. Zasypuje ludzi terminami technicznymi w języku angielskim/amerykańskim myśląc, że tylko on gada w tym jezyku. Kiedy przejść z nim na angielski zwyczajnie się gubi i nie wie co mowić, bo "o kurde, chyba się połapał o co chodzi".
Ja zakończyłem wątpliwą współpracę z tym człowiekiem i jego ludźmi z pierwszej łapanki, bo zwinęli się z budowy. Wstrzymałem cześciowo płatność, za niewykonanie umówionych czynności do końca oraz zepsucie tego co wykonali w wielu miejscach, a miejscami nie dali elementarnych cześci, bez których budynek nie ma racji bytu. Takich ludzi powinno się eliminować z obrotu. Dziękuję i pozdrawiam.


escone
Posts: 6
Joined: Tue 04 Feb, 2014
Location: pomorskie

Re: ABG Construction

Post by escone » Sun 01 Dec, 2019

WITAM. Ten partacz budował mój dom od A do Z. Od 6 lat walczę o sprawiedliwość w sądzie, jest masa ludzi których po drodze spotkałem oszukana przez tego oszusta. W razie chęci kontaktu zapraszam escone@tlen.pl

Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”