Pomysły na wystrój wnętrza domu

Interesujące miejsca w Sieci
Zosia_K

Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post autor: Zosia_K » wt 10 wrz, 2019

Nie znalazłam odpowiedniego wątku więc piszę tutaj. Szukam jakich ciekawych inspiracji na wykończenie domu wewnątrz, chodzi mi o wyposażenie, dekoracje i akcesoria. Z jakich portali/stron korzystacie szukając pomysłów na wystrój wnętrza?

Awatar użytkownika
piterrek
Kontakt:

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post autor: piterrek » pn 23 wrz, 2019

Powinnaś najpierw sama wiedzieć, co Ci się podoba - jakie kolory, jaki styl - czy na bogato, czy może minimalistycznie. Potem szukaj inspiracji w postaci zdjęć :) Tego w internecie nie brakuje! :)

Zosia_K

Post autor: Zosia_K » wt 05 lis, 2019

Dziękuję za podpowiedź piterrek, w sumie styl już wybrałam - wnętrze ma być nowoczesne - białe meble, szare ściany typowo. Żeby nie było nudy to dodam trochę tekstyliów typu: zasłonki, poduszki dekoracyjne itp. koniecznie w energetycznych kolorach i myślę, że będzie ok.

beny

Post autor: beny » czw 14 lis, 2019

Zosia_K widzę że masz takie same upodobania jak ja :) Białe i nowoczesne meble to takie jakich ostatnio szukałem do swojego salonu ! Muszę przyznać że to był świetny pomysł i wspaniale się komponują z nowoczesnymi, skandynawskimi ozdobami. Polecam Ci takie połączenie ! Zwiedziłem sporo sklepów i obejrzałem wiele stron internetowych w poszukiwaniu fajnych mebli w dobrych cenach i mogę Ci doradzić gdzie mają niezłą ofertę
oraz nieco inny design niż standardowe sieciówki. Jak chcesz to mogę przesłać zdjęcie z ustawionymi w salonie meblami. Może Cię to zainspiruje, a przy okazji ja się pochwalę :twisted:

Awatar użytkownika
agniesia44
Kontakt:

Post autor: agniesia44 » wt 10 gru, 2019

Zosia_K - mi się wydaje, że teraz inspiracji w sieci nie brakuje :) Jestem ciekawa jak urządzisz swój domek. Podzielisz się jakimiś fotkami? :) Uwielbiam w ten sposób inspirować się :)

Zosia_K

Post autor: Zosia_K » pn 23 gru, 2019

Agniesia44 z pewnością podzielę się zdjęciami, ale na razie budowa mojego domu jest dopiero na etapie projektu, dlatego szukam inspiracji na wystrój wnętrza. Chcę w miarę ogarnąć ten temat póki jeszcze mogę zmienić wymiary czy układ pomieszczeń. A jak u was już kończycie budowę, a może wprowadzacie się na święta?

plaguna

Post autor: plaguna » śr 05 lut, 2020

Cześć,
Śmiało możesz zajrzeć tutaj :www.meblotap.pl. Inspirujący sklep. Sporo mebli, które można wykorzystać w przeróżnych aranżacjach. Jest również sporo do poczytania.:) Miłej lektury.

sneerek

Post autor: sneerek » śr 12 lut, 2020

Ja inspirowałem się zdjęciami z tego portalu https://tupolecam.pl, ale możesz jeszcze zajrzeć na pinetrest tam możesz sobie fajnie i szybko zapisywać inspiracje. Google images to też skarbnica inspiracji :)

suwila

Post autor: suwila » czw 26 mar, 2020

Fajnie w końcu się uaktywnić na tym forum, witam Was serdecznie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Interesujące miejsca w Sieci”