Trawnik

Interesujące miejsca w Sieci
Awatar użytkownika
Zytek

Trawnik

Post autor: Zytek » śr 20 maja, 2020

Czy po nawiezieniu trawnika nawozem Yara Vila jest bezpiecznie pozniej sadzić rosline jadalne? Np malina, agrest, drzewka owocowe. Mam teren na ktorym jest narazie tylko trawa, ewidentnie trzeba ją zasilić, ale w planach mam również rośliny jadalne.Czy jest to nawóz chemiczny, szkodliwy?

Awatar użytkownika
tal

Re: Trawnik

Post autor: tal » śr 20 maja, 2020

Ten nawóz jest mineralny ...używam go do wszystkich drzewek, krzewów itp.itd. W umiarkowanej ilości oczywiście..wczesna wiosną... Później używam tylko.. od maja do września.. humus .papka ... pięknie wszystko rośnie i gleba zmienia swoje właściwości....
Tak naprawdę nawóz dobiera sie jednak pod katem mieszanki trawnikowej, gleby jak również tego jakie są warunki klimatyczne.

Yananb
Kontakt:

Post autor: Yananb » śr 27 maja, 2020

Polecam Azofoska granulowana nawóz

Herbuszewski

Post autor: Herbuszewski » sob 30 maja, 2020

Mnie się wydaje, że dobrym rozwiązaniem jest zasianie trawy od nowa. Na pewno będzie wtedy jakaś taka ładniejsza.

Obeloska

Post autor: Obeloska » wt 09 cze, 2020

a może po prostu trawa rozwijana? przynajmniej jest równa

Lopaszkowski

Post autor: Lopaszkowski » sob 13 cze, 2020

Mnie się zawsze podobały takie piękne, zielone trawniki jak to pokazują w amerykańskich filmach. Niedawno nawet byłem w Stanach i rzeczywiście tak to wszystko wygląda. Piękne są :)

Awatar użytkownika
Dzudex

Post autor: Dzudex » wt 16 cze, 2020

Ja po prostu koszę często i bez kosza - dzięki temu trawa jest dobrze odżywiona i rośnie jak szalona :)
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów

Awatar użytkownika
Ikss
Kontakt:

Post autor: Ikss » czw 18 cze, 2020

Ja postępuję podobnie jak poprzednik, co więcej - zawsze wczesną wiosną i późną jesienią nawożę trawnik i dosiewam

Juszczekor

Post autor: Juszczekor » śr 01 lip, 2020

Ja już tyle razy robiłem podejście, żeby mój trawnik był ładny i w ogóle, ale niestety kompletnie mi to nie wychodzi. Nie wiem co ze mną jest nie tak. Może używam złych środków...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Interesujące miejsca w Sieci”