Firmy wykonawcze ze Śląska

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
maxlag

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post autor: maxlag » śr 14 gru, 2016

Naprawdę nikt nic nie wie o tej firmie? Może jednak jest ktoś, bardzo proszę.

Kojot11

Post autor: Kojot11 » pt 16 gru, 2016

Przestroga przed firmą JULSTAR z katowic dom postawiony w 3 dni kasa zawinieta i tyle po firmie brak jakiego kolwiek kontaktu a dom stoi już poned 2 miesiąc i gnije taki tam sobie pomnik za 300 tysi tragedia

lacrymosa

Post autor: lacrymosa » pt 08 wrz, 2017

Witam Panie Wojciechu,
Bardzo proszę o przesłanie namiarów na rzetelne firmy budujące domy zarówno szkieletowe, jak i z bali. Jestem z Częstochowy i tam również zamierzam budować. Mój adres email: lacrymosa@wp.pl
Pozdrawiam i z góry dziękuję.

mati34

Post autor: mati34 » pn 25 wrz, 2017

Jeżeli chodzi o firmy wykonujące domy pasywne to kilka opisanych jest na mangopress.pl/firmy-wykonujace-realizujace-domy-pasywne-energooszczedne-w-polsce/ . Warto zerknąć z usług których warto skorzystać podczas projektu i budowy.

Izabela2

Post autor: Izabela2 » pn 11 gru, 2017

Witam,
Szukam firmy wykonawczej remontu starego 100 let domu czesciowo drewnianego w miejscowosci Szczyrk. Posiadam projekt budowlany przebudowy. Zalezy mi na uczciwej firmie budowlanej z doswiadczeniem( dom wpisany do gminnego rejestru zabytkow ) Izabela

alexinhio10

Post autor: alexinhio10 » pn 15 sty, 2018

Panie Wojtku proszę o namiar na dobrą firmę, która postawi dom z bali litych/klejonych na terenie Śląska tak do 250tys zł. Przesyłał mi Pan jakiś czas temu, ale niestety nie mam żadnej wiadomości w folderze, nie wiem dlaczego. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Zytek

Post autor: Zytek » śr 17 sty, 2018

Czasami nie warto jest ograniczać sie jedynie do poszukiwania firmy ze Śląska. Te większe firmy często działaja na terenie całego kraju. Ze swojej strony proponowałbym skontaktować się z firmą [ to nie miejsce na reklamę - Admin ] - firma z Białegostoku, ale inwestycji mają zrealizowanych bardzo dużo. SPecjalizują sie i w technologii murowanej i w technologii szkieletowej. Biorą na siebie wybudowanie domu od a do z. Razem z pomocą w załatwieniu formalnóści i wykończeniem.

kma1987

Post autor: kma1987 » śr 01 sie, 2018

Dzień dobry Panie Wojciechu,
Bardzo proszę o przesłanie namiarów na polecane firmy budujące domy szkieletowe.
Poszukuję firmy, która wybuduje nieduży dom piętrowy w stanie deweloperskim z garażem.
Proszę o mail m_przybyło@o2.pl
Pozdrawiam dziękuję

pentlanabzd

Post autor: pentlanabzd » ndz 07 paź, 2018

Dzień Dobry Panie Wojciechu,
proszę o przesłanie namiarów firm godnyc polecenia. Interesują mnie firmy z okolic Śląska (budowa będzie w okolicach Częstochowy), budujące domy z prefabrykatów/szkieletowych.
Dziękuje za pomoc.
Mateusz

Tomasz802

Post autor: Tomasz802 » pn 08 paź, 2018

Witam serdecznie! Panie Wojciechu - serdeczna prośba: proszę o ocenę (subiektywną rzecz jasna :) ) firmy Mawit z Imielina - czy warto sie nimi zainteresować, czy rozwiazania systemowe jakie proponują sa zgodne ze sztuką? Jesli ma pan takową wiedzę to proszę o odpowiedz na adres thomas802@wp.pl.
Dziękuję i pozdrawiam!

egzor

Post autor: egzor » pn 08 paź, 2018

Dzień dobry!
Również poszukuję solidnej firmy ze Śląska do budowy domu szkieletowego (budowa w okolicy Bytom/Będzin). Projekt domu to A-138. Podobno w Czeladzi jest dobra firma, znalazłem tam jedynie WZ-Projekt. Byłbym wdzięczy za pomoc i prosiłbym o informację na e-maila egzorek@gmail.com
Pozdrawiam
Rafał

Tomasz802

Post autor: Tomasz802 » pt 26 paź, 2018

Witam!
Panie Wojciechu, czy mial pan przyjemność być na budowie firmy Superhouse.pl z Tarnowskich Gór?
Czy wg pana warto się nimi zainteresować? Stosują systemy Steico. Proszę o odpowiedź na maila thomas802@wp.pl.
Dziękuję i pozdrawiam!

Puulsi

Post autor: Puulsi » sob 27 paź, 2018

Dzieki za polecenia :)

LukaszP

Post autor: LukaszP » sob 27 paź, 2018

Witam Panie Wojtku.
Ja również poproszę o namiary na sprawdzone firmy budujące w technologii szkieletowej (miejsce budowy Sosnowiec).
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

kmiean

Post autor: kmiean » pn 29 paź, 2018

Dzień dobry,
Będę wdzięczna za przesłanie informacji dotyczących sprawdzonych i godnych zaufania firm na terenie Śląska i Małopolski, e-mail: kmiean@gmail.com.
Dziekuję!

mariusz19591

Post autor: mariusz19591 » pt 02 lis, 2018

Wiele osób szukało tutaj wykonawców domu szkieletowego ze Śląska - pochwalicie się na priv (mariusz040959@gmail,com) efektami. Poczta nie przyjmuje spamu więc dziękuję za wiadomości od firm.

Uri

Post autor: Uri » śr 14 lis, 2018

Witam wszystkich. Prosiłbym o namiar na firmy ktore budują do stanu deweloperskiego na terenie ślaska okolice Siewierza.
Z góry dziekuję i pozdrawiam.

renatta5
Kontakt:

Post autor: renatta5 » pt 16 lis, 2018

Super propozycje firm wykonawczych na Śląsku, jest w czym wybierać :)

itachi623

Post autor: itachi623 » śr 21 lis, 2018

Witam. Szukam jakis sprawdzonych firm budujące kanadyjki , najlepiej ze śląska lub sąsiednich wojewodztw. e-mail dawid623@op.pl Pozdrawiam i z gory dziekuje

gabrysia_em

Post autor: gabrysia_em » pn 14 sty, 2019

Dzień dobry,
jesteśmy z mężem zdecydowani na dom szkieletowy, ale największą obawę sieją złe opinie o różnych firmach wykonawczych. Czy mogłabym prosić o podpowiedź, które firmy z terenu śląska są warte swojej ceny i stosują wysokiej jakości materiały w budownictwie szkieletowym?
Podaję mail: gabrysiem@op.pl

Z góry bardzo dziękuję.

Lukasz125

Post autor: Lukasz125 » ndz 03 lut, 2019

Witam.
Planuje budowę domu szkieletowego na wiosnę 2020 na Śląsku. Proszę o podanie listy rzetelnych firm ze Śląska i okolic. Myślę o firmie Ibud z Pszczyny ale chętnie poznam inne firmy specjalizujące się w budowie domów szkieletowych.
Dziękuję i pozdrawiam
Łukasz

mariusz19591

Post autor: mariusz19591 » ndz 17 lut, 2019

Dziwne forum = pięć stron próśb o polecane firmy jakby nie można było napisać ich na priv i żadnych konkretów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”