Firma CELIN, z Lubska - STRZEŻCIE SIE TEJ FIRMY !!!!

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
suzi
Posty: 2
Rejestracja: pn 16 maja, 2011

Firma CELIN, z Lubska - STRZEŻCIE SIE TEJ FIRMY !!!!

Post autor: suzi » wt 17 maja, 2011

Nie polecam, a nawet ostrzegam przed firmą CELIN prowadzoną przez Pana Piotra. Niestety ja tą firme zatrudniłam i po wykonaniu częsci zlecenia Pan wykonawca sie "zawiną". Nie odbiera telefonów, zero jakiegokolwiek kontaktu - ma mnie juz daleko w ... Oczywiście nadpłaciłam mu kase, bo wyglądał na człowieka konkretnego i uczciwego a teraz mnie wyrolował.
Firma CELIN jest to firma naciągaczy!!!


Wojciech Nitka
Posty: 3703
Rejestracja: czw 19 sie, 2004
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Wojciech Nitka » czw 07 lip, 2011

Szanowny Panie,
co mam Panu odpowiedzieć? Promował Pan firmę jak tylko było to możliwe. Teraz się Pan zawiódł na firmie i wiesza Pan na nich wszystkie psy. Co mam Panu napisać, co ma odpowiedzieć na pytania:
- jak sprawdzić nie inwazyjnie jakie drewno poszło na ściany (teraz jest za GK i OSB).
- jak wykończyć tego partacza żeby więcej bubli nie mógł stawiać.
Na pierwsze pytanie nie znam odpowiedzi, tak samo jak i na drugie. Więc co? Sam naważył Pan sobie piwa, sam je Pan wypije. Ja jestem na diecie i na razie piwa nie piję. Pozdrawiam.

DABEKO
Posty: 168
Rejestracja: pn 22 lis, 2010

Post autor: DABEKO » pt 08 lip, 2011

Pamiętam jak burzyłeś się na każdego kto twierdził, że nie daje się tak elewacji jak na zdjęciach. Może wykończyć firmę tą samą drogą, którą chciałeś ją wypromować?

Zawiedziony klient
Posty: 1
Rejestracja: ndz 09 gru, 2018

Re: Firma CELIN, z Lubska - STRZEŻCIE SIE TEJ FIRMY !!!!

Post autor: Zawiedziony klient » ndz 09 gru, 2018

Szkoda, że prędzej nie widziałem tego wpisu. Firma to totalna porażka. Pan Piotr tak ludziom mydli oczy, że szok. Buble jakie wykonał idą do poprawki i wymiany całe c.o. i elektryka ( nawet puszki do elektryki zamontował pomarańczowe zamiast niebieskie itd) Podpisać umowę przyjeżdża do domu - ciekawe jak wygląda jego niby biuro. Zarośnięte w Zabłociu - dojazd prawie nie możliwy - biegają psy. Tak manipuluje ludźmi, że co innego na umowie, a co innego mówi. Na budowę potrafi nie przyjechać trzy tygodnie, ciągle coś mu niby wypada. W piątki prawie nie pracuje, a w soboty nigdy nie robi. Brak przybitych certyfikatów na drewno. Dużo by pisać NIE POLECAM Osobę z wcześniejszym wpisem proszę o kontakt


ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”