Uwaga na firmę Jarosław Kowalik Usługi Remontowo-Wykończeniowe, nip: 7132916998 Lubli

Dyskusja na temat błędów popełnianych w budownictwie szkieletowym.
Post Reply
ocoolistka
Posts: 1
Joined: Thu 02 Dec, 2021

Uwaga na firmę Jarosław Kowalik Usługi Remontowo-Wykończeniowe, nip: 7132916998 Lubli

Post by ocoolistka » Thu 02 Dec, 2021

Wykonawca tej firmy ucieka w trakcie wykonywanych robót i ich nie kończy, pomimo wpłacenia mu już na rzecz wykonania robót pieniądze. Następnie po kilku tygodniach milczenia przesyła na maila fakturę za robotę, której nie zrobił i z której uciekł i oczekuje przelewów, a gdy nie dostaje zapłaty straszy windykacją i egzekucjami. Na wezwania o zrobienie robót za które chce pieniądze stawia się ostatniego dnia wyznaczonego terminu, ale nic nie robi, a jego kolejnym krokiem jest wysyłanie jakiś dziwnych listów i maili bezpośrednio do klienta i straszenie. Do tego zgłasza sprawę do firmy, która zajmuje się windykacją, nie mając żadnych dowodów na to, że jestem dłużnikiem.
Jeżeli ktoś chce więcej informacji proszę o wysłanie maila ze szczegółowym pytanie, z chęcią odpiszę na maila info@zocalo.com.pl.
Moje ostrzeżenie wynika z faktu, że nigdy nie doświadczyłam tak fatalnej współpracy z „fachowcem”. Nie chciałabym żeby ktoś więcej to przeszedł, co ja muszę z tą firmą do dnia dzisiejszego przechodzić.
Nie dajcie się jej zwieść, najlepiej omijać ją szerokim łukiem, a jeżeli już podjęliście współprace, to płaćcie na sam koniec po odbiorze robót i sprawdzeniu, czy wszystkie urządzenia są prawidłowo zamontowane i nic nie zostało zniszczone. Wykonawca tej firmy także potrafi wyrzucać w ogóle nieużywane materiały budowlane typu akryl i silikony.


pamit
Posts: 1
Joined: Fri 04 Mar, 2022
Location: Warszawa
Contact:

Re: Uwaga na firmę Jarosław Kowalik Usługi Remontowo-Wykończeniowe, nip: 7132916998 Lubli

Post by pamit » Fri 04 Mar, 2022

Niezły cwaniak. Ciekawe ile osób w ten sposób oszukał, pewnie zrobił sobie z tego źródło utrzymania. Takich powinno się publicznie napiętnować

Post Reply

Return to “Najczęściej popełniane błędy w budownictwie szkieletowym”