Budomek

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
iws
Posts: 2
Joined: Mon 12 Sep, 2005

Budomek

Post by iws » Mon 12 Sep, 2005

Witam,
Mam pytanie odnośnie firmy Budomek. Czy ktoś może coś więcej o niej wie lub może korzystał z jej usług. Będę wdzięczna za każdą informację.


iws
Posts: 2
Joined: Mon 12 Sep, 2005

Post by iws » Thu 15 Sep, 2005

Nikt o tej firmie naprawdę nie slyszał? ( www.budomek.com.pl)

Pitkar1
Posts: 13
Joined: Mon 26 Dec, 2005
Location: Warszawa

Post by Pitkar1 » Sat 21 Jan, 2006

Witam,
Ja właśnie zamierzam dudowac z Budomkiem. Uważam firme za solidna i z doswiadczeniem. Czy Ty może zacząłes budowę z nimi?
Pozdro
Piotrek

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sat 21 Jan, 2006

Witam
z całym szacunkiem Pitkar 1 :lol: ale jesteś jeszcze praktycznie na tym samym etapie co iws
na jakiej podstawie oceniasz tę firmę jako solidną i z doświadczeniem ??
pozdrawiam

Pitkar1
Posts: 13
Joined: Mon 26 Dec, 2005
Location: Warszawa

Post by Pitkar1 » Sat 21 Jan, 2006

Oceniam go tylko po tym co on sam o sobie mówi. Rozmawiałam tez z człowiekiem któremu budowała ta firma i wszystko się potwierdziło.
Będe jeszcze rozmawiać z innymi ludźmi którzy budowali z Budomkiem i zobaczymy.
Zastanawiam się też nad Inez i może Domy i Domki.
Wiesz coś może na ich temat?

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sat 21 Jan, 2006

Witam Pitkar
tak się składa, że wiem o firmie Domy i Domki :lol: bo w październiku wprowadziłem się do domu wybudowanego właśnie przez nich - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/u9v ... pndyn.html
jak dotąd wszystko ok ,łącznie z tym że przeżyłem mrozy ponad 20 stopni - a jeszcze nadchodzą :lol:
pozdrawiam

Pitkar1
Posts: 13
Joined: Mon 26 Dec, 2005
Location: Warszawa

Budomek - OK

Post by Pitkar1 » Sat 05 Aug, 2006

Witam,
Chciałem bardzo polecić firmę BUDOMEK. Mam z nimi już stan surowy zamknięty i jestem bardzo zadowolony. Firma bardzo solidna. Ekipa zgrana i szybka. Właściciel elastyczny i z "głową". Jak do tej pory nie mam zastrzezeń i bardzo sie cieszę że wybrałem właśnie tą firmę a nie inną.
Pozdro
Piotr

Bogusia Tadziu
Posts: 2
Joined: Sun 21 Nov, 2010

Re: Budomek - OK

Post by Bogusia Tadziu » Sun 21 Nov, 2010

Pitkar1 wrote:Chciałem bardzo polecić firmę BUDOMEK. Mam z nimi już stan surowy zamknięty i jestem bardzo zadowolony. Firma bardzo solidna. Ekipa zgrana i szybka. Właściciel elastyczny i z "głową". Jak do tej pory nie mam zastrzezeń i bardzo sie cieszę że wybrałem właśnie tą firmę a nie inną.

Bogusia Tadziu
Posts: 2
Joined: Sun 21 Nov, 2010

Post by Bogusia Tadziu » Sun 21 Nov, 2010

Witamy serdecznie - my dzieki firmie Pana Wilka i jego pracownikom mamy domek jak z bajki. Nie jest to ekipa która się opierdziela i wykorzystujac, że niema szefa to siedza i pija ... wrecz odwrotnie. .. od 7 do pózna pracuja ... Chłopcy są bardzo mili i zawsze mozna liczyc na ich porade jak mamy jakis problem... Wiec wielki szacunek dla tej ekipy i całego szefa ... PANA WILKA..

trebor
Posts: 1
Joined: Fri 11 Feb, 2011
Location: Białystok

Post by trebor » Fri 11 Feb, 2011

Witam serdecznie i proszę o opinię na temat firmy budomek. Z wyrazami szacunku pozdrawiam

grelus27
Posts: 2
Joined: Tue 15 Dec, 2009

Szczerze polecam

Post by grelus27 » Fri 15 Jul, 2011

Ja również z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Budomek. Od roku mieszkam w zbudowanym przez nich domu. Budowa z nimi była przyjemnością, a Pan Ireneusz jest człowiekiem poprostu uczciwym i solidnym. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, to proszę się nie wahać Budomek Pana Ireneusza Wilka to firma solidna i doświadczona.
Pozdrawiam Pana Ireneusza:
Andrzej Grela, Wasilków

magdap
Posts: 1
Joined: Sun 31 Jan, 2016
Location: Otwock

Re: Budomek

Post by magdap » Mon 01 Feb, 2016

Firma Budomek Pana Ireneusz Wilka jest godna polecenia. Bardzo solidna, dotrzymują terminów, na wszystkich etapach budowy są precyzyjni, wykańczają bardzo estetycznie. Pan Ireneusz zna się na rzeczy, zawsze służy radą, jest przy tym konkretny i miły. Pracownicy są profesjonalni, także chętnie doradzają i nikogo nie trzeba pilnować. Budowa z nimi była przyjemnością.
Magda i Ernest

ttheduchess
Posts: 1
Joined: Tue 25 Jan, 2022

Re: Budomek

Post by ttheduchess » Tue 25 Jan, 2022

To ja może z małą aktualizacją, warto by pojawiały się również informacje aktualne - robotę robią dobrą, ale terminów nie dotrzymują.
Dom mamy już oddany, ale poślizg był kilkumiesięczny, co niestety wygenerowało u nas niemałe problemy.
Także przed zdecydowaniem się na firmę BUDOMEK polecam przyjąć kilkumiesięczny zapas i uzbroić się w cierpliwość w kwestii komunikacji z Panem Ireneuszem. Poza tym, z domu jestem zadowolona, zdecydowałabym się na tę firmę drugi raz, tylko wolałabym być ostrzeżona o takich komplikacjach, a w internecie niestety na ten temat cisza.

jesionowa
Posts: 1
Joined: Fri 28 Jan, 2022

Re: Budomek

Post by jesionowa » Fri 28 Jan, 2022

Taką samą opinię słyszałam, że ok ale obsuwy i czasem ciężki kontakt. Ja przy dość dużej inwestycji korzystałam z wywiadu gospodarczego żeby nie okazało się, że deweloper jest nie wypłacalny. Czym jest wywiad gospodarczy nie każdy wie, generalnie chodzi o to że sprawdzają dewelopera od strony wypłacalności, zadłużeń itd. To plus rekomendacje powinno wystarczyć

bakalai
Posts: 1
Joined: Tue 03 Jan, 2023

Re: Budomek

Post by bakalai » Tue 03 Jan, 2023

Dzień dobry, czy możecie powiedzieć coś więcej o tych obsuwach w czasie i samej budowie? Bo zaczynam mieć wątpliwości co do budowy z Budomkiem

miskozPL
Posts: 1
Joined: Wed 07 Feb, 2024

Re: Budomek

Post by miskozPL » Wed 07 Feb, 2024

Samemu to jest dużo pracy, może jedynie na początku da się to robić z powodzeniem. Dlatego ja polecam się zgłosić do profesjonalistów.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”