Budowa za mną, czas podzielić się opinią.

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
argmari
Posts: 1
Joined: Sun 05 Dec, 2010

Budowa za mną, czas podzielić się opinią.

Post by argmari » Sun 05 Dec, 2010

Budowa domu to wielkie wyzwanie, ja już mam to na szczęście za sobą. Jednak jakiś czas temu także szukałam w sieci wiadomości o firmach i ich opiniach, bo zabierałam się za moje „wielkie” przedsięwzięcie. Uznałam, więc że teraz mój czas, jako „doświadczonej” w budowie, aby podzielić się swoimi wrażeniami.

Myślę, że nie ma firmy idealnej, która wybuduje nasz „wymarzony” dom. Bo nasze wyobrażenie o takiej współpracy najczęściej jest wymagające. Ale są firmy, które postarają się spełnić nasze oczekiwania.
Ja zaczęłam budowę mojego domu ponad rok temu. Wiedziałam, że to wielkie przedsięwzięcie i że wymaga dużo pracy i uwagi, ale budowa przerosła znacznie moje oczekiwania.
Długo zastanawialiśmy się nad domem, firmą itp. itp. Wiele forów przestudiowanych, wiele informacji pozyskanych. Wybraliśmy firmę PROMOPACK, która zabrała się za projekt mojego domu z satysfakcjonującym mnie efektem. Współpraca w budowie przebiegała burzliwie, jak na każdej budowie. Minimalne zażalenia oczywiście były ( ale zawsze są!). Jednak firma szybko reaguje i podejmuje się prac ( tu dla niech duży plus). Jesteśmy, więc zadowoleni. Dom funkcjonuje, pięknie komponuje się z krajobrazem kaszub. Wykonanie solidne, zgodne z oczekiwaniami. Firma wykazała się profesjonalnością i troskliwością we współpracy. Funkcjonalny, piękny piętrowy dom o powierzchni 180 mkw, piętrowy z dużym salonem na parterze z kuchnią i łazienką oraz trzema pokojami na piętrze(każdy z łazienką). Dom posiada ogrzewanie podłogowe, kominek i dużą( przydatną) piwnicę, gdzie udało nam się zbudować jeszcze jeden pokój i łazienkę. Jesteśmy dumni z siebie i PROMOPACKa że udało nam się wspólnie osiągnąć taki efekt.

Dom przeznaczony jest do agroturystyki, na stronie poniżej można, więc znaleźć jego zdjęcia - www.bialywilk.com.pl
Przetestowany już przez wielu lokatorów ( w ostatnie lato). Z chęcią odpowiem na pytania dotyczące budowy
Wszystkim, którzy rozpoczynają swoją budowę, życzę powodzenia i cierpliwości!
Irina


alka2
Posts: 9
Joined: Thu 29 Sep, 2011

Post by alka2 » Mon 03 Oct, 2011

Mam nadzieję, że to samo będę mogła powiedziec po zakończeniu naszej budowy. Choc na razie jesteśmy na etapie burzliwej współpracy. :smile:
Zapraszam na www.balaklawa.mojabudowa.pl
alka2

Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”